głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey za dom i rodzinę oddam całe swoje życie za miłość mego życia oddam całe swoje życie.. Chcemy wolności którą odbieracie nam nie chcemy patrzeć na świat zza więzi

lovey

lovey.moblo.pl
za dom i rodzinę oddam całe swoje życie za miłość mego życia oddam całe swoje życie..
za dom i rodzinę oddam całe swoje... teksty

lovey dodano: 8 maja 2013

za dom i rodzinę oddam całe swoje życie, za miłość mego życia oddam całe swoje życie..

Chcemy wolności  którą odbieracie... teksty

lovey dodano: 8 maja 2013

Chcemy wolności, którą odbieracie nam, nie chcemy patrzeć na świat zza więziennych bram, głupi młodzieńczy wybryk zakańcza się sprawą, dalej sankcja i wyrok, a gdzie jest boskie prawo? Jesteśmy ludźmi więc mamy prawo błądzić, jebać policję, tylko Bóg może nas sądzić.

Do góry głowa  będzie dobrze... teksty

lovey dodano: 8 maja 2013

Do góry głowa, będzie dobrze ziomek, najgorzej mają ci z biletem w jedną stronę.

Boję się co będzie jutro... teksty

lovey dodano: 8 maja 2013

Boję się co będzie jutro, wrześniowa pamiętna data, Fotografie, wspomnienia, obrazy są w mojej głowie, Dają tylko nadzieję, że pamiętam o tobie, Przeklinam los i chwilę, która nas rozłączyła.. Dlaczego tak jest,krzyczę, po cichu przeklinam.

nie moja wina  że tak bardzo... teksty

lovey dodano: 8 maja 2013

nie moja wina, że tak bardzo potrafię kochać, że jestem szczęśliwy z kimś kto w waszych oczach wygląda inaczej, proszę wróć odeszłaś za daleko.

totalny mętlik w głowie . teksty

lovey dodano: 7 maja 2013

totalny mętlik w głowie .

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem... teksty

lovey dodano: 5 maja 2013

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem piekło, które przysłoniło mi całe świata piękno..

dokładnie.. teksty lovey dodał komentarz: dokładnie.. do wpisu 3 maja 2013
 Mówią  że życie jest dziwka  nie... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

"Mówią, że życie jest dziwka, nie - życie jest alfonsem, który z ciebie zrobi dziwkę, gdy nad życie kochasz forsę."

Dziękuje Bogu za to jestem zdrowy... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Dziękuje Bogu za to jestem zdrowy mam ręce, słyszę, widzę i umiem chodzić. Dziękuje Bogu bo mogłem spojrzeć w jej oczy a przecież wszystko mogło się inaczej potoczyć. Los bywa czasem złoty , los bywa czasem katem a wszyscy doceniają dopiero po stracie. Docencie co macie bo jutra może nie być musimy się nauczyć z małych rzeczy cieszyć słowami innych leczyć z tego co chore wyrzucić z siebie pychę wziąć na ramie pokorę i olać ten wieczny konflikt pokoleń powrócić do wartości przekazanych nam w szkole ogarnąć to w porę nim będzie za późno a pustkę w sercu wypełni nam próżność i problemów mnóstwo w codziennym eterze świata nie zmienisz ale zmienisz sam siebie.

Martwisz się  że od tygodnia jesz... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Martwisz się, że od tygodnia jesz te same dania pomyśl o dziecku co znów nie jadło śniadania. Martwisz się że mieszkasz w bardzo ciasnej noże pomyśl o tych co mają za swój salon dworzec. Martwisz się że nie udało ci się skończyć szkoły pytam jaką szanse na to miał psychicznie chory. Martwisz się, że twoje dziecko ciągle kłamie są tacy co mają tylko po nim pamięć . Martwisz się, że wiatr w ogródku zrobił ci bałagan to pomyśl o tych którym zerwał dachy huragan. Martwisz się, że znów deszcz pada na dworze a co z tymi którym domy zabrała powódź. Martwisz się wciąż marnujesz ten czas brat, pomyśl o tym co przesiedział w pierdlu 5 lat. Niektórzy chcieli by mieć twoje zmartwienia oddali by za nie sens swojego istnienia.

Martwisz się tak bardzo aż... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Martwisz się tak bardzo aż przytłacza cię życie, posłuchaj historii gdzie ból przekracza granice. Martwisz się dziewczyno że masz krzywe nogi, są tacy co na wózku zwiedzają nasze drogi . Martwisz się ty też że twoje bity są do dupy, to pomyśl jak bardzo chciałby usłyszeć je głuchy. Martwisz się że często widzisz ojca pijanego, pomyśl jak ten widok uszczęśliwił by ślepego. Martwisz się przez matkę, że znów musisz płakać, to pomyśl o tym który ją stracił przez raka. Martwisz się o brata bo nie macie wspólnej mowy, a co z tym co go stracił w wypadku drogowym. Martwisz się ze z rodzicami w kawalerce mieszkasz, pomyśl o tym co spędził dzieciństwo w domu dziecka. Martwisz się ze twój chłopak bywa nieznośny, są tacy co umarli by dla takiej miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV