głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
totalny mętlik w głowie . teksty

lovey dodano: 7 maja 2013

totalny mętlik w głowie .

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem... teksty

lovey dodano: 5 maja 2013

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem piekło, które przysłoniło mi całe świata piękno..

dokładnie.. teksty lovey dodał komentarz: dokładnie.. do wpisu 3 maja 2013
 Mówią  że życie jest dziwka  nie... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

"Mówią, że życie jest dziwka, nie - życie jest alfonsem, który z ciebie zrobi dziwkę, gdy nad życie kochasz forsę."

Dziękuje Bogu za to jestem zdrowy... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Dziękuje Bogu za to jestem zdrowy mam ręce, słyszę, widzę i umiem chodzić. Dziękuje Bogu bo mogłem spojrzeć w jej oczy a przecież wszystko mogło się inaczej potoczyć. Los bywa czasem złoty , los bywa czasem katem a wszyscy doceniają dopiero po stracie. Docencie co macie bo jutra może nie być musimy się nauczyć z małych rzeczy cieszyć słowami innych leczyć z tego co chore wyrzucić z siebie pychę wziąć na ramie pokorę i olać ten wieczny konflikt pokoleń powrócić do wartości przekazanych nam w szkole ogarnąć to w porę nim będzie za późno a pustkę w sercu wypełni nam próżność i problemów mnóstwo w codziennym eterze świata nie zmienisz ale zmienisz sam siebie.

Martwisz się  że od tygodnia jesz... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Martwisz się, że od tygodnia jesz te same dania pomyśl o dziecku co znów nie jadło śniadania. Martwisz się że mieszkasz w bardzo ciasnej noże pomyśl o tych co mają za swój salon dworzec. Martwisz się że nie udało ci się skończyć szkoły pytam jaką szanse na to miał psychicznie chory. Martwisz się, że twoje dziecko ciągle kłamie są tacy co mają tylko po nim pamięć . Martwisz się, że wiatr w ogródku zrobił ci bałagan to pomyśl o tych którym zerwał dachy huragan. Martwisz się, że znów deszcz pada na dworze a co z tymi którym domy zabrała powódź. Martwisz się wciąż marnujesz ten czas brat, pomyśl o tym co przesiedział w pierdlu 5 lat. Niektórzy chcieli by mieć twoje zmartwienia oddali by za nie sens swojego istnienia.

Martwisz się tak bardzo aż... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Martwisz się tak bardzo aż przytłacza cię życie, posłuchaj historii gdzie ból przekracza granice. Martwisz się dziewczyno że masz krzywe nogi, są tacy co na wózku zwiedzają nasze drogi . Martwisz się ty też że twoje bity są do dupy, to pomyśl jak bardzo chciałby usłyszeć je głuchy. Martwisz się że często widzisz ojca pijanego, pomyśl jak ten widok uszczęśliwił by ślepego. Martwisz się przez matkę, że znów musisz płakać, to pomyśl o tym który ją stracił przez raka. Martwisz się o brata bo nie macie wspólnej mowy, a co z tym co go stracił w wypadku drogowym. Martwisz się ze z rodzicami w kawalerce mieszkasz, pomyśl o tym co spędził dzieciństwo w domu dziecka. Martwisz się ze twój chłopak bywa nieznośny, są tacy co umarli by dla takiej miłości.

Spytaj się człowieka  który nie ma... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Spytaj się człowieka, który nie ma rąk, jak to jest przytulić ukochaną osobę. Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata. Niemowlę, jak to jest móc krzyczeć z radości. Kalekę na wózku, jak to jest biec przed siebie bez celu. Głuchego, jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia. Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku. Głodnego, jak to jest być najedzonym do syta. Sierotę, jak to jest mieć rodziców. A potem spytaj siebie, jak to jest docenić to, co się ma, jak to jest kochać swoje życie..

Każdy przeszedł przez coś  co go... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Każdy przeszedł przez coś, co go totalnie zmieniło..

Ciesz się małymi rzeczami  bo może... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie.

Nigdy nie ignoruj osoby  która Cię... teksty

lovey dodano: 3 maja 2013

Nigdy nie ignoruj osoby, która Cię kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd..

stracił bym Ciebie to stracił bym... teksty

lovey dodano: 2 maja 2013

stracił bym Ciebie to stracił bym wszystko przestał oglądać bym w kolorach przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV