głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia dwa tygodnie bez jedzenia całe lata bez dachu nad głową ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka najcięższa

lovey

lovey.moblo.pl
Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia dwa tygodnie bez jedzenia całe lata bez dachu nad głową ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka najcięższa to
Człowiek może wytrzymać tydzień... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura.

kochał ją bez makijażu. w... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

kochał ją bez makijażu. w potarganych włosach. za dużych dresach. luźnej koszulce. w sukienkach do kostek. w butach na obcasie i w ulubionych trampkach. obcisłych spodniach. kolorowych bluzkach. kochał ją uśmiechniętą. wkurwioną. kochał każdą komórkę jej ciała, każdy mięsień, każdą plamkę na skórze, nawet pieprzyki uważał za urocze. kochał trzymać ją w ramionach, usypiać z jej głową na piersi, czuć jej zapach zaraz po przebudzeniu. Uwielbiał wieczory spędzone przy oglądaniu filmów, w klubach, spacerach przy pełni księżyca. kochał jej głos, jej serce bijące swoim rymem, oczy patrzące z prawdziwą czułością. kochał drażnić się z nią, łaskotać, całować w każdej możliwej chwili. kochał spędzać z nią czas, patrzeć na nią i sprawiać by zawsze była uśmiechnięta. kochał każdą wadę, nawet dym, który wypuszczała z ust lub płyn który powodował, że traciła kontakt ze światem. KOCHAŁ ją . kochał, to było najważniejsze.

Tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

Zamknij oczy  ale nie umieraj. Masz... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu, a potem wstań i walcz o następny dzień.

Szkoda by było  przekreślić tyle... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Szkoda by było, przekreślić tyle wspólnych wspomnień. Więc ratujmy to teraz, póki się da, bo za jakiś czas może być za późno na cokolwiek.

Nie mamy nieograniczonych szans  by... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.

Gdy się rodzimy  jako małe dzieci... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Gdy się rodzimy, jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśliwym i mieć te dziecinne marzenia wiedząc, że może kiedyś się spełnią.

bo łatwiej schować głowę w piasek... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

bo łatwiej schować głowę w piasek niż zacząć walczyć, prawda?

lepiej wpadnij  polej  zapijemy... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

lepiej wpadnij, polej, zapijemy smutek ale wiedz że,on i tak wróci z jutrem.

Któregoś dnia wierzyłam   że... teksty

lovey dodano: 1 czerwca 2013

Któregoś dnia wierzyłam , że będzie pięknie . Tego się trzymam i nigdy nie wymięknę .

Wszystko przetrwa  miłość... teksty

lovey dodano: 1 czerwca 2013

Wszystko przetrwa, miłość, przyjaźń, marzenia. Bez względu na odległość, granice czy przeszkody jakie staną na drodze. Wystarczy tylko chcieć i wierzyć, że można .

Tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

lovey dodano: 1 czerwca 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu, w ten ciepły kwiecień On tutaj był. Siedział tuż obok. Obejmował. Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV