głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Siedziała na łóżku w dresie w tle słychać było smutną muzykę. Opierając głowę o ścianę z jej oczu po bladych policzkach popłynęły łzy a w głowie wciąż przewijał

lovey

lovey.moblo.pl
Siedziała na łóżku w dresie w tle słychać było smutną muzykę. Opierając głowę o ścianę z jej oczu po bladych policzkach popłynęły łzy a w głowie wciąż przewijały się my
Siedziała na łóżku w dresie  w... teksty

lovey dodano: 8 czerwca 2013

Siedziała na łóżku w dresie, w tle słychać było smutną muzykę. Opierając głowę o ścianę z jej oczu po bladych policzkach popłynęły łzy, a w głowie wciąż przewijały się myśli, co jeszcze się spierdoli.

witaj w świecie gdzie wyraz  żal mi... teksty

lovey dodano: 8 czerwca 2013

witaj w świecie gdzie wyraz "żal mi cię" zamiast współczucia oznacza drwinę, a słowo "jebany" to nie obelga, a raczej komplement. witaj w XXI wieku, gdzie miłość wyraża się statusem "jestem w związku" na facebook'u.

Miała 13 lat. Powiedziała że jej... teksty

lovey dodano: 8 czerwca 2013

Miała 13 lat. Powiedziała że jej życie nie ma sensu. Skoczyła. Miała 90 lat. Powiedziała że jej życie też nie miało sensu. Ale była na tyle silna, by na koniec życia umrzeć śmiercią naturalną. I powiedzieć sobie ''Wygrałam''

Każdy w pewnym momencie życia czuł... teksty

lovey dodano: 8 czerwca 2013

Każdy w pewnym momencie życia czuł się zraniony. Niektórzy nigdy nie odnajdą szczęścia. Trzeba być niezwykle odważnym, aby tuż po doświadczeniu cierpienia, znaleźć w sobie siłę do miłości.

rzucić  to wszystko i uciec.... teksty

lovey dodano: 6 czerwca 2013

rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

Życie nauczyło ją szybko podnosić... teksty

lovey dodano: 6 czerwca 2013

Życie nauczyło ją szybko podnosić się z upadków. Na twarz ubierać maskę obojętności i udawać, że jest dobrze. Tak było, co rano i gdy pisał. Cały dzień udawania i kłamstw. Tylko te krótkie chwile spędzone z przyjaciółką były szczere. Wtedy każde słowo wypowiadane było myślą z serca. Tylko te chwile trzymały ją przy życiu. Widziała jak wszystko wokół rozpada się w pył. Jak słowa wypowiadane i usłyszane przestają mieć znaczenie, a a jednyna przyjazn na ktorej polegala okazala sie silniejsza niz wszytsko inne.

Znasz to? Mijacie się codziennie. To... teksty

lovey dodano: 5 czerwca 2013

Znasz to? Mijacie się codziennie. To już nie jest to samo co kiedyś, w końcu skończyliście wszystko co było między wami,ale to nie zmienia faktu,że tobie wciąż zależy.wciąż jest dla ciebie cholernie ważny i wiesz,że gdyby coś mu się stało jako pierwsza ruszyłabyś z pomocą.i nagle przychodzi ten dzień,kiedy brutalnie dowiadujesz się,że ma już inną,kolejną do swojej kolekcji.może jest lepsza od ciebie,może śmielsza,zgrabniejsza,bardziej zadbana,jest idealna.wciąż starasz się jakoś żyć z tą świadomością.mija kilka dni i dostrzegasz na jego szyi znak,który był przeznaczony tylko dla ciebie.coś w tobie pęka,ale póki jesteś wśród znajomych musisz się zachować poważnie,nie możesz mu okazać słabości.przy najbliższej okazji uciekasz do miejsca,gdzie nie będzie nikogo.skulasz się z bólu i już nie możesz powstrzymać łez,które palą ci oczy.spędzasz tak jakąś chwilę,może kilka minut,ale musisz wracać aby nie stworzyć niepotrzebnym podejrzeń.szybko zerkasz w lustro,wszystko jest dobrze, już jest dobrze

I nie zakładaj  że ten facet jest... teksty

lovey dodano: 5 czerwca 2013

I nie zakładaj, że ten facet jest nic nie warty, zranił szereg dziewczyn, związki chuj dla Niego znaczyły i nie warto niczego z Nim próbować, nie można Mu zaufać. Bo nawet ten facet, ten drań znajduje w życiu swoją Księżniczkę, kobietę swojego życia przy której żałuje swojej przeszłości, a jednocześnie ma świadomość, że może gdyby nie ona - nie spotkałby tego Skarbu. Narkotyki, alkohol schodzą na drugi plan, chce Jej, właśnie Jej poświęca swoje wolne chwile, a każdy dzień z tych przepełnionych melanżami czy jointami na szybko nagle jest najlepszy, gdy przesypia Go z Nią w ramionach. Ten skreślony skurwiel też potrafi kochać.

Mój problem polega na tym  że za... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

Mój problem polega na tym, że za bardzo się angażuje się w to, co najbardziej mnie niszczy.

Musisz zrozumieć  że spotka Cię... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

Musisz zrozumieć, że spotka Cię kara, poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem Ci spierdalaj.

Niektóre stare rany nigdy się nie... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

zasnąć i już nigdy się nie... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

zasnąć i już nigdy się nie obudzić..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV