głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Uwielbiam to uczucie kiedy wiem że jestem dla kogoś ważna. Uczucie to nasila się kiedy wiem że ta sama osoba jest tak samo bardzo ważna i dla mnie. Każdy ma sza

lovey

lovey.moblo.pl
Uwielbiam to uczucie kiedy wiem że jestem dla kogoś ważna. Uczucie to nasila się kiedy wiem że ta sama osoba jest tak samo bardzo ważna i dla mnie. Każdy ma sza
Uwielbiam to uczucie  kiedy wiem... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

Uwielbiam to uczucie , kiedy wiem , że jestem dla kogoś ważna. Uczucie to nasila się , kiedy wiem , że ta sama osoba jest tak samo bardzo ważna i dla mnie. Każdy ma szanse na prawdziwą miłość , trzeba tylko umieć wykorzystać taką szansę

Wiesz historii tyle ilu ludzi jest... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

Wiesz historii tyle, ilu ludzi jest na świecie. Dziś opowiem ci tą jedną, ktora wbiła w moje serce.

Niedawno byliśmy dziećmi  a świat... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

Niedawno byliśmy dziećmi , a świat był piękny , potem doszły problemy , uczucia , jakieś błędy .

kiedyś chciałabym być w stanie... teksty

lovey dodano: 3 czerwca 2013

kiedyś chciałabym być w stanie odpowiedzieć swojemu dziecku ' kocham Twojego tatę, bo dał mi największe szczęście - Ciebie '.

nie  ludzie się nie zmieniają  po... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

nie , ludzie się nie zmieniają , po prostu w pewnym momencie pokazują się nam z tej drugiej strony.

Kto Ci powiedział że wolno Ci się... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Kto Ci powiedział, że wolno Ci się przyzwyczajać? Kto Ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? :<

Siadam wyciągam szluga biorę... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Siadam, wyciągam szluga, biorę bucha za tych, którym już nie ufam.

Człowiek może wytrzymać tydzień... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura.

kochał ją bez makijażu. w... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

kochał ją bez makijażu. w potarganych włosach. za dużych dresach. luźnej koszulce. w sukienkach do kostek. w butach na obcasie i w ulubionych trampkach. obcisłych spodniach. kolorowych bluzkach. kochał ją uśmiechniętą. wkurwioną. kochał każdą komórkę jej ciała, każdy mięsień, każdą plamkę na skórze, nawet pieprzyki uważał za urocze. kochał trzymać ją w ramionach, usypiać z jej głową na piersi, czuć jej zapach zaraz po przebudzeniu. Uwielbiał wieczory spędzone przy oglądaniu filmów, w klubach, spacerach przy pełni księżyca. kochał jej głos, jej serce bijące swoim rymem, oczy patrzące z prawdziwą czułością. kochał drażnić się z nią, łaskotać, całować w każdej możliwej chwili. kochał spędzać z nią czas, patrzeć na nią i sprawiać by zawsze była uśmiechnięta. kochał każdą wadę, nawet dym, który wypuszczała z ust lub płyn który powodował, że traciła kontakt ze światem. KOCHAŁ ją . kochał, to było najważniejsze.

Tak naprawdę tęsknisz za Nim ale... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

Zamknij oczy ale nie umieraj. Masz... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu, a potem wstań i walcz o następny dzień.

Szkoda by było przekreślić tyle... teksty

lovey dodano: 2 czerwca 2013

Szkoda by było, przekreślić tyle wspólnych wspomnień. Więc ratujmy to teraz, póki się da, bo za jakiś czas może być za późno na cokolwiek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV