głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Kiedy zaczniesz płakać zadzwoń do mnie. Nie obiecuję że Cię pocieszę ale mogę płakać razem z Tobą. Kiedy któregoś dnia zapragniesz uciec nie bój się do mnie zad

lovey

lovey.moblo.pl
Kiedy zaczniesz płakać zadzwoń do mnie. Nie obiecuję że Cię pocieszę ale mogę płakać razem z Tobą. Kiedy któregoś dnia zapragniesz uciec nie bój się do mnie zadzwonić
Kiedy zaczniesz płakać  zadzwoń do... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

Kiedy zaczniesz płakać, zadzwoń do mnie. Nie obiecuję, że Cię pocieszę, ale mogę płakać razem z Tobą. Kiedy któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić. Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą.. Kiedy któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać, zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho. Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze. Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować.

Większość dziewczyn nie odzywa... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

Większość dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych, a ja podobno należę do tych, które nie są takie. Odzywam się, bo kochałam Twój głos. Sentyment, prawda ? Nic więcej.

wiem jak było. pamiętam chwile nie... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

wiem jak było. pamiętam chwile nie sny. a to czym żyję to doświadczenie nie łzy.

To wszystko dlatego  że nie... teksty

lovey dodano: 30 czerwca 2013

To wszystko dlatego, że nie potrafiłeś docenić tego, jak wiele masz.

Nie wystarczy pokochać. Trzeba... teksty

lovey dodano: 30 czerwca 2013

Nie wystarczy pokochać. Trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce przenieść ją przez całe życie.

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę?

Dobry Boże  podaruj mi jednego... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Dobry Boże, podaruj mi jednego człowieka. Jednego, który należałby do mnie.

Prawdziwy mężczyzna nie kocha... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Prawdziwy mężczyzna nie kocha najpiękniejszej kobiety na świecie, kocha tą , która może uczynić jego świat najpiękniejszym.

Co z tego  że w towarzystwie się... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Co z tego, że w towarzystwie się śmieję, skoro w samotności płaczę. Co z tego, że wśród znajomych jestem zadowolona, skoro wracam do domu i nie potrafię się cieszyć. Co z tego, że mówię, że nic mi nie jest, skoro naprawdę moja dusza cierpi. Może i jestem choć trochę szczęśliwa, wiecznie chodzę uśmiechnięta, rozdaję każdemu nieco dobrego humoru, ale to nie zmieni tego, że czasem jeszcze płaczę do poduszki, jestem zagubiona chłodnego, samotnego wieczoru odczuwając ból i tęsknotę. Bo na zewnątrz mogę wydawać się szczęśliwą osobą, ale nikt nie wie, co naprawdę ukrywa się w środku.

Szanuj uczucia innych. Nawet jeśli... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Szanuj uczucia innych. Nawet jeśli nic dla Ciebie nie znaczą. Dla nich mogą być wszystkim co mają.

Człowiek może i uczy się na... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV