głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Najpierw pokochaj siebie. Potem dopiero pozwól by pokochali cię inni. W tej właśnie kolejności nie innej. akbyś teraz wrócił przeprosił powiedział że spieprzyłe

lovey

lovey.moblo.pl
Najpierw pokochaj siebie. Potem dopiero pozwól by pokochali cię inni. W tej właśnie kolejności nie innej.
Najpierw pokochaj siebie. Potem... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

Najpierw pokochaj siebie. Potem dopiero pozwól, by pokochali cię inni. W tej właśnie kolejności, nie innej.

akbyś teraz wrócił  przeprosił... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

akbyś teraz wrócił, przeprosił, powiedział że spieprzyłeś wszystko i chcesz to naprawić. Jakbyś znów zaczął powtarzać, że mnie kochasz. Jakbyś przypomniał mi wszystkie przepiękne chwile, które należały tylko do nas. Nawet jakbyś znów obiecywał, że będzie pięknie, że zawsze będziemy razem, że nigdy nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Pokazałabym Ci drzwi. Ano owszem. Zrobiłabym to, mimo tego, że mocno za Tobą tęsknie, mimo tego, że bardzo chciałabym znów poczuć Twoją bliskość. Nie mogę przecież dopuścić do tego, aby ponownie zakiełkowała we mnie ta durna nadzieja, która pociągnie za sobą naiwność. Nie pozwolę Ci kolejny raz dać się skrzywdzić, bo kto raz zawiódł – zawiedzie ponownie.

  Nie śmierć rozdziela ludzi  lecz... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

" Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości.. "

kolejne rozczarowanie. byłam pewna... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

kolejne rozczarowanie. byłam pewna,pełna nadziei,że dam radę,by to naprawić,lecz dziś wszystko na marne. kolejny raz upadam na deski,mimo,że chciałam by było dobrze,starałam się z ostatek sił i po co ? znów zniszczyłeś moje serce słowami. ile tych ran będzie bym przestała czuć cokolwiek? serce rozpada się na kawałki gdy wie że w Twoim sercu mnie już nie ma. mam dość trwać bez Ciebie. nie mam sił,by pokazywać ci me serce w którym kryje się tak wiele miłości. czekałam na nowy okres,wierzyłam,że się tym razem los do mnie uśmiechnie,czy uśmiechnął? tak,ale w stronę obcej osoby. nie umiem już normalnie funkcjonować,do dziś miałam iskierkę,że się cokolwiek polepszy. lecz dziś doszła do mnie prawda,że mogę sobie nas wyobrazić,lecz tylko w snach,marzeniach.kolejna łza spływa,drżące dłonie proszą o ratunek,lecz nie ma tu osoby,która chce by mnie wyciągnęła z dna w którym tkwiłam i tkwię dzień w dzień.

Musnął delikatnie moje usta. Jedną... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

Musnął delikatnie moje usta. Jedną ręką odgarnął mi włosy. Siedzieliśmy obok siebie. Nasze twarze tak bardzo zbliżone. Jego ciepły oddech owiał mój policzek.. Spojrzeliśmy sobie głęboko w oczy. Mimo, że wkoło byli ludzie nie widzieliśmy po za sobą świata. Kolejne muśnięcie. Przyśpieszone bicie serc. Świat zawirował, pokrył tysiącem barw, a życie nabrało sensu.

I mogę powiedzieć ze jestem w... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

I mogę powiedzieć ze jestem w pełni szczęśliwa, kiedy mam go obok, kiedy wygłupiamy się jak dzieci, kiedy mnie mocno przytula gdy zasypiam na jego piersi, kiedy czule szepce do ucha ze kocha i długo by jeszcze wymieniać ale najważniejsze że jest.

Kiedy zaczniesz płakać  zadzwoń do... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

Kiedy zaczniesz płakać, zadzwoń do mnie. Nie obiecuję, że Cię pocieszę, ale mogę płakać razem z Tobą. Kiedy któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić. Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą.. Kiedy któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać, zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho. Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze. Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować.

Większość dziewczyn nie odzywa... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

Większość dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych, a ja podobno należę do tych, które nie są takie. Odzywam się, bo kochałam Twój głos. Sentyment, prawda ? Nic więcej.

wiem jak było. pamiętam chwile nie... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

wiem jak było. pamiętam chwile nie sny. a to czym żyję to doświadczenie nie łzy.

To wszystko dlatego  że nie... teksty

lovey dodano: 30 czerwca 2013

To wszystko dlatego, że nie potrafiłeś docenić tego, jak wiele masz.

Nie wystarczy pokochać. Trzeba... teksty

lovey dodano: 30 czerwca 2013

Nie wystarczy pokochać. Trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce przenieść ją przez całe życie.

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV