głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey I mogę powiedzieć ze jestem w pełni szczęśliwa kiedy mam go obok kiedy wygłupiamy się jak dzieci kiedy mnie mocno przytula gdy zasypiam na jego piersi kiedy czu

lovey

lovey.moblo.pl
I mogę powiedzieć ze jestem w pełni szczęśliwa kiedy mam go obok kiedy wygłupiamy się jak dzieci kiedy mnie mocno przytula gdy zasypiam na jego piersi kiedy czule
I mogę powiedzieć ze jestem w... teksty

lovey dodano: 3 lipca 2013

I mogę powiedzieć ze jestem w pełni szczęśliwa, kiedy mam go obok, kiedy wygłupiamy się jak dzieci, kiedy mnie mocno przytula gdy zasypiam na jego piersi, kiedy czule szepce do ucha ze kocha i długo by jeszcze wymieniać ale najważniejsze że jest.

Kiedy zaczniesz płakać  zadzwoń do... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

Kiedy zaczniesz płakać, zadzwoń do mnie. Nie obiecuję, że Cię pocieszę, ale mogę płakać razem z Tobą. Kiedy któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić. Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą.. Kiedy któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać, zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho. Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze. Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować.

Większość dziewczyn nie odzywa... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

Większość dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych, a ja podobno należę do tych, które nie są takie. Odzywam się, bo kochałam Twój głos. Sentyment, prawda ? Nic więcej.

wiem jak było. pamiętam chwile nie... teksty

lovey dodano: 2 lipca 2013

wiem jak było. pamiętam chwile nie sny. a to czym żyję to doświadczenie nie łzy.

To wszystko dlatego  że nie... teksty

lovey dodano: 30 czerwca 2013

To wszystko dlatego, że nie potrafiłeś docenić tego, jak wiele masz.

Nie wystarczy pokochać. Trzeba... teksty

lovey dodano: 30 czerwca 2013

Nie wystarczy pokochać. Trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce przenieść ją przez całe życie.

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę?

Dobry Boże  podaruj mi jednego... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Dobry Boże, podaruj mi jednego człowieka. Jednego, który należałby do mnie.

Prawdziwy mężczyzna nie kocha... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Prawdziwy mężczyzna nie kocha najpiękniejszej kobiety na świecie, kocha tą , która może uczynić jego świat najpiękniejszym.

Co z tego  że w towarzystwie się... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Co z tego, że w towarzystwie się śmieję, skoro w samotności płaczę. Co z tego, że wśród znajomych jestem zadowolona, skoro wracam do domu i nie potrafię się cieszyć. Co z tego, że mówię, że nic mi nie jest, skoro naprawdę moja dusza cierpi. Może i jestem choć trochę szczęśliwa, wiecznie chodzę uśmiechnięta, rozdaję każdemu nieco dobrego humoru, ale to nie zmieni tego, że czasem jeszcze płaczę do poduszki, jestem zagubiona chłodnego, samotnego wieczoru odczuwając ból i tęsknotę. Bo na zewnątrz mogę wydawać się szczęśliwą osobą, ale nikt nie wie, co naprawdę ukrywa się w środku.

Szanuj uczucia innych. Nawet jeśli... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Szanuj uczucia innych. Nawet jeśli nic dla Ciebie nie znaczą. Dla nich mogą być wszystkim co mają.

Człowiek może i uczy się na... teksty

lovey dodano: 29 czerwca 2013

Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV