głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x

lovey

lovey.moblo.pl
Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x boxie. Ch
Dla faceta chcę być jak dobry... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem i pijąc piwo oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x-boxie. Chcę z nim przeklinać, palić papierosy i robić najbardziej głupie rzeczy na świecie. Chcę się z nim wyzywać i kłócić, a po chwili godzić bez słowa i nie pamiętać o tym. Chcę nawet tego, żeby nieustannie się ze mnie śmiał i żebym mogła mu tak samo cisnąć. Chcę człowieka, z którym będę mogła wszystko. Nie chcę się na niego obrażać, stroić bezpodstawnych fochów. Nie potrzebuję romantycznych kolacji przy świecach. Wolę pójść z nim na mecz albo na piwo. A romantyczne wieczory mogę spędzać z nim siedząc kilka godzin na masce samochodu, wpatrując się w gwiazdy i popijając wino z butelki.

Idź swoją drogą choć to podobno... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Idź swoją drogą choć to podobno nie łatwe. Zdejmij maskę, bądź sobą na zawsze.

Moje życie jest moim  i kurwa... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Moje życie jest moim, i kurwa zrobię z nim co zechcę. Ja będę żałować, nie wy.

Znaczysz więcej niż niejeden by... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Znaczysz więcej niż niejeden by chciał, ale i tak tego nie docenisz.

Mimo wszystko jest ci trochę szkoda... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Mimo wszystko jest ci trochę szkoda, marzysz o lepszym jutrze, walcząc z gorszym wczoraj.

owiedzieć Ci jak ma być? ma być... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

owiedzieć Ci jak ma być? ma być szał, mam się jarać. mam cały czas o nim myśleć i ma szybciej bić serce, kiedy zobaczę wiadomość od niego. mam skakać z radości, kiedy zaprosi na spacer i ciągle się uśmiechać. mają mi się uginać kolana przy każdym jego spojrzeniu w moją stronę i mam drżeć, kiedy mnie dotknie. nie chcę być z kimś, przy kim tego nie czuję.

wolę kochać to co jest  a nie to... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

wolę kochać to co jest, a nie to czego nie ma. c;

 Jesteśmy iskrą która spaliła to... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

`Jesteśmy iskrą która spaliła to wszystko..`

Wzrok skierowany w ziemie i nie... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Wzrok skierowany w ziemie i nie zdaję sobie sprawy, że znów nie będzie słodko, gorzko jest już w kubku, choć coraz częściej sypie cztery cukru i dwie kawy.

Podaj mi rękę  zróbmy krok po... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Podaj mi rękę, zróbmy krok po nieśmiertelność, ta chwila będzie najpiękniejszą, chodź ze mną. Ludzi nie obchodzi już żadne z nas, a od dziś ja pewnie i tak upadnę nie raz.

Gdyby została mi ostatnia godzina... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Gdyby została mi ostatnia godzina życia?? wybrałabym tylko trzy opcje. najpierw pożegnała się z rodzicami, i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham. następnie zobaczyłabym się z przyjaciółmi, wypiła z Nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności. na końcu, w ostatnich pięciu minutach poszłabym do Ciebie, by nacieszyć oczy Twoim widokiem. a gdy zostałyby mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham - potem bym znikła, nie słysząc tego jak odpowiadasz, że nie czujesz tego samego.

Mówią  żeby nigdy nie żałować... teksty

lovey dodano: 6 lipca 2013

Mówią, żeby nigdy nie żałować znajomości z osobą, przez którą było się szczęśliwym. Chuja prawda. Należy żałować każdej wspólnie spędzonej sekundy, bo gdy to odejdzie to zostajesz kurwa z niczym, totalnie rozjebanym światem i osobowością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV