głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Zostaw mnie w spokoju. Odejdź ode mnie. Nie wracaj po to by dawać mi złudną nadzieję. Nie przytulaj mnie. Nic do mnie nie mów. Nie patrz na mnie w ten sposób. O

lovey

lovey.moblo.pl
Zostaw mnie w spokoju. Odejdź ode mnie. Nie wracaj po to by dawać mi złudną nadzieję. Nie przytulaj mnie. Nic do mnie nie mów. Nie patrz na mnie w ten sposób. Odejdź..
Zostaw mnie w spokoju. Odejdź ode... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Zostaw mnie w spokoju. Odejdź ode mnie. Nie wracaj po to by dawać mi złudną nadzieję. Nie przytulaj mnie. Nic do mnie nie mów. Nie patrz na mnie w ten sposób. Odejdź... ale nie za daleko.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i już ich nie ma.

I tak to jest   gdy pozwolisz swojemu... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

I tak to jest , gdy pozwolisz swojemu sercu wygrac walke z rozumem, a potem naucz sie cierpiec w ciszy by nikt nie czul sie winny twoim łzom.

Miałeś ją na wyciągniecie ręki... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Miałeś ją na wyciągniecie ręki, nawet za bardzo nie musiałeś się starać, wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim.

Puste noce  gdy kładziesz się w... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Puste noce, gdy kładziesz się w ciszy i przez długi czas nie zamykasz oczu.

Ludzie często naklejają na twarze... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Ludzie często naklejają na twarze sztuczne uśmiechy. Udają. Chcą przez chwilę byś kimś innym. Wchodzą w inny świat, w chwilowe nowe życie. Kłamią. Oszukują. Po co? Aż tak źle jest im w rzeczywistości? Nie. Oni szukają wzniesienia, czegoś co pokaże im jak żyć. Chcą zacząć od nowa, od podstaw. Są w błędzie. Żeby stać się kimś innym nie trzeba za czymś gonić ani czegoś szukać, wystarczy spojrzeć w głąb siebie, w serce, które za każdym razem powie to samo: urodziłeś się by być tym, kim jesteś.

Nie ma tu ciebie ani mnie    jest... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Nie ma tu ciebie ani mnie, jest tylko pustka rozpisana na zwrotki.

Zawsze uważałam  że byłeś... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Zawsze uważałam, że byłeś wyjątkowy - tyle w Tobie widziałam, nagle nadszedł koniec.. nie odzywałeś się tak bardzo mi tego brakowało, nie mogłam o Tobie zapomnieć a Ty totalnie miałeś mnie gdzieś. Pisałam, dzwoniłam totalnie mnie olałeś a w dodatku jeszcze zwyzywałeś po tym jak mówiłeś że jestem najlepszą dziewczyną pod słońcem! Mówiłeś mi, że mnie kochasz i co? Kłamałeś? Nie potrafisz mi na to odpowiedzieć lecz wiem jedno! Znajdę sobie lepszego od Ciebie i wtedy pokaże ci co na prawdę straciłeś - coś cennego! Może wtedy zrozumiesz, lecz wtedy będzie za późno! wtedy to ja przestanę o Tobie myśleć tak jak robiłam to kiedyś.. może wtedy pożałujesz że mnie straciłeś.

Każdy chce szczęścia  a nikt nie... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Każdy chce szczęścia, a nikt nie chce bólu, ale przecież bez deszczu nie będzie tęczy.

Wiesz co jest gorsze od kłótni... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy. Niszczy każdego doszczętnie.

Zapamiętuję tylko ważnych dla mnie... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Zapamiętuję tylko ważnych dla mnie ludzi. Po tym całym czasie jesteś dla mnie tak wielkim zerem, że szkoda dla Ciebie miejsca w moim świecie.

 Więc nie pisz i nie dzwoń. Już... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

"Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV