głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Ludzie często naklejają na twarze sztuczne uśmiechy. Udają. Chcą przez chwilę byś kimś innym. Wchodzą w inny świat w chwilowe nowe życie. Kłamią. Oszukują. Po c

lovey

lovey.moblo.pl
Ludzie często naklejają na twarze sztuczne uśmiechy. Udają. Chcą przez chwilę byś kimś innym. Wchodzą w inny świat w chwilowe nowe życie. Kłamią. Oszukują. Po co? Aż tak
Ludzie często naklejają na twarze... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Ludzie często naklejają na twarze sztuczne uśmiechy. Udają. Chcą przez chwilę byś kimś innym. Wchodzą w inny świat, w chwilowe nowe życie. Kłamią. Oszukują. Po co? Aż tak źle jest im w rzeczywistości? Nie. Oni szukają wzniesienia, czegoś co pokaże im jak żyć. Chcą zacząć od nowa, od podstaw. Są w błędzie. Żeby stać się kimś innym nie trzeba za czymś gonić ani czegoś szukać, wystarczy spojrzeć w głąb siebie, w serce, które za każdym razem powie to samo: urodziłeś się by być tym, kim jesteś.

Nie ma tu ciebie ani mnie    jest... teksty

lovey dodano: 20 lipca 2013

Nie ma tu ciebie ani mnie, jest tylko pustka rozpisana na zwrotki.

Zawsze uważałam  że byłeś... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Zawsze uważałam, że byłeś wyjątkowy - tyle w Tobie widziałam, nagle nadszedł koniec.. nie odzywałeś się tak bardzo mi tego brakowało, nie mogłam o Tobie zapomnieć a Ty totalnie miałeś mnie gdzieś. Pisałam, dzwoniłam totalnie mnie olałeś a w dodatku jeszcze zwyzywałeś po tym jak mówiłeś że jestem najlepszą dziewczyną pod słońcem! Mówiłeś mi, że mnie kochasz i co? Kłamałeś? Nie potrafisz mi na to odpowiedzieć lecz wiem jedno! Znajdę sobie lepszego od Ciebie i wtedy pokaże ci co na prawdę straciłeś - coś cennego! Może wtedy zrozumiesz, lecz wtedy będzie za późno! wtedy to ja przestanę o Tobie myśleć tak jak robiłam to kiedyś.. może wtedy pożałujesz że mnie straciłeś.

Każdy chce szczęścia  a nikt nie... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Każdy chce szczęścia, a nikt nie chce bólu, ale przecież bez deszczu nie będzie tęczy.

Wiesz co jest gorsze od kłótni... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy. Niszczy każdego doszczętnie.

Zapamiętuję tylko ważnych dla mnie... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

Zapamiętuję tylko ważnych dla mnie ludzi. Po tym całym czasie jesteś dla mnie tak wielkim zerem, że szkoda dla Ciebie miejsca w moim świecie.

 Więc nie pisz i nie dzwoń. Już... teksty

lovey dodano: 19 lipca 2013

"Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość. "

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

lovey dodano: 16 lipca 2013

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Musisz zrobić pierwszy krok  ja... teksty

lovey dodano: 12 lipca 2013

Musisz zrobić pierwszy krok, ja mogę milion kolejnych, ale udowodnij mi, że warto.

Bo z czasem trzeba przyzwyczaić się... teksty

lovey dodano: 10 lipca 2013

Bo z czasem trzeba przyzwyczaić się do tego co jest, czasami jeszcze mogę płakać w nocy,wspominać i żałować,że w niektórych sytuacjach nie postąpiłam inaczej, ale to nie znaczy, że nie pogodziłam się z tą sytuacją. Jasne, że czasami mam nadzieje, ale bez nadziei nie potrafilibyśmy żyć,nawet jeśli pogodziliśmy się z teraźniejszą sytuacją.

Czasami zdajemy sobie sprawe za... teksty

lovey dodano: 10 lipca 2013

Czasami zdajemy sobie sprawe za późno. Wyrzucamy sobie, jak wiele mogliśmy zrobić , a ja mało zrobiliśmy.Czy życie czasem nie przypomina Ci piekła? Kiedy leżysz w nocy nie mogąc spać. Głośny płacz, wiele bólu. Tyle złych decyzji , podjętych przed głupotę. Wszystko staje przed oczami. Jak długo jeszcze będzie to trwało..

Nie mów  obiecuję  tylko  postaram... teksty

lovey dodano: 10 lipca 2013

Nie mów "obiecuję" tylko "postaram się" - jak nie wyjdzie to mniej zaboli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV