głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey A kiedy ona cię kochać przes­ta­nie zo­baczysz noc w środ­ku dnia czar­ne niebo za­miast gwiazd zobaczysz wszys­tko to sa­mo co ja. Najbardziej nierozsądne co

lovey

lovey.moblo.pl
A kiedy ona cię kochać przes­ta­nie zo­baczysz noc w środ­ku dnia czar­ne niebo za­miast gwiazd zobaczysz wszys­tko to sa­mo co ja.
 A kiedy ona cię kochać... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

"A kiedy ona cię kochać przes­ta­nie, zo­baczysz noc w środ­ku dnia, czar­ne niebo za­miast gwiazd, zobaczysz wszys­tko to sa­mo, co ja."

Najbardziej nierozsądne co możesz... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Najbardziej nierozsądne co możesz zrobić to zmienić się dla kogoś. Bo, gdy tego kogoś zabraknie w twoim życiu, nie będziesz miała ani jego, ani siebie..

pozwól mi zapomnieć  to jedyne  o... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

pozwól mi zapomnieć, to jedyne, o co cię proszę. przestań odzywać się za każdym razem, kiedy już jest naprawdę dobrze, kiedy "oswajam się" z tym, że żyję sama, z sercem przepełnionym miłością do ciebie. co ci szkodzi dać mi spokój, przecież i tak mnie nie kochasz. idź, baw się kimś innym, a mi daj spokój, bo chcę w końcu spróbować chociaż namiastki szczęścia, a od ciebie tego z pewnością nie dostanę.

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek zmieni wszystko. Ramiona są najlepszym pasem bezpieczeństwa. Dotyk jest niezapomniany. Słowa są jak melodia. Kogo obecność jest wystarczająca, wyznania najcudowniejsze. Uśmiech jest najcenniejszy.

W życiu zawsze masz pare dróg do... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

W życiu zawsze masz pare dróg do wyboru i niezależnie od tego jak dobrze byś wybrał, zawsze będziesz zastanawiał się nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś wybrał inaczej.

Jeśli kochasz kogoś  jako... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Jeśli kochasz kogoś, jako człowieka, jeżeli jest dla Ciebie ważny, nie znienawidzisz go tak po prostu. Od tak. Bo to ciągle wraca.. Każde wypowiedziane kocham Cię, każda miła chwila, każda szczęśliwa łza. Na to uczucie powinniśmy znaleźć nowe słowa, pomiędzy kocham, a nienawidzę.

Może to wszystko na tym polega  by... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Może to wszystko na tym polega, by żyć dla kogoś?

Zapomnieć. Takie proste słowo.... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Zapomnieć. Takie proste słowo. Gdyby część jej mózgu potrafiła od tak, po prostu wymazać informację bez śladu. Z wielkimi wydarzeniami nie jest już jednak tak łatwo. Wyryły się w pamięci na zawsze. Żyją w tkankach mózgu, pod skórą, we krwi. Zwinięte w kłębek, drzemią w nieświadomości, do czasu, aż coś je zbudzi. Ni stąd ni zowąd wspomnienia ożywają, wypełniając głowę obrazami przeszłości.

Miałem kiedyś kumpla  chyba nawet... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Miałem kiedyś kumpla, chyba nawet przyjaciela. Dziś, gdy widzę jego pysk, to centralnie chuj mnie strzela.

to nie była miłość. szybko się... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

to nie była miłość. szybko się skończyło,to co nas łączyło. nara, było miło.

I cierpię przez to  że nie... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

I cierpię przez to, że nie potrafię czasem odwrócić się plecami do tych ludzi, którzy ranią mnie i mają mnie za nic.

Z dnia  na dzień jakby coraz lepiej.... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Z dnia, na dzień jakby coraz lepiej. Nowe chwile, wesołe chwile. Jakby coraz mniej bólu, coraz mniej nienawiści. Zdecydowanie więcej spontanu i uśmiechu. Większe poczucie wartości, rzadsze wspomnienia o nim. Wzrastająca nieuległość. Zamiast dialogów w mojej głowie o tym jak za nim tęsknie są dialogi, a właściwie monologi o tym jak go olewam. Banalne usunięcie go ze znajomych lecz i wzrastająca przez to ulga. Dziękuję sobie, że nie widzę jego twarzy gdy zamykam oczy, dziękuję że w mojej głowie nie ma obrazów z tamtych czasów. Trzymałam dziś na rękach małego człowieka, człowieka który nie wie o tym jak świat potrafi być okrutny. Chciałabym cofnąć się do momentu w moim życiu gdy problemem było to, że nie wiem gdzie jest moja lalka. Teraz ja jestem tą lalką, teraz to los prowadzi mnie przez życie. Chcę tylko spokoju, chcę móc się uśmiechać,szczerze uśmiechać. Przecież wszyscy na to zasługujemy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV