głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Jedno o czym marze by zniknęły wszystkie te fałszywe twarze. rozstania powroty czasem bez chęci powrotu jak się jebie to wszystko i gdzie jest wtedy zdrowy roz

lovey

lovey.moblo.pl
Jedno o czym marze by zniknęły wszystkie te fałszywe twarze.
  Jedno o czym marze  by zniknęły... teksty

lovey dodano: 24 czerwca 2013

" Jedno o czym marze, by zniknęły wszystkie te fałszywe twarze. "

rozstania  powroty  czasem bez chęci... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

rozstania, powroty, czasem bez chęci powrotu, jak się jebie to wszystko i gdzie jest wtedy zdrowy rozum ?

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w to wierzymy, że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei, że to kiedyś powróci. Łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie, że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć, tak mimo wszystko spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Przeklinam Cię w myślach   kocham w... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Przeklinam Cię w myślach , kocham w sercu .

 A kiedy ona cię kochać... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

"A kiedy ona cię kochać przes­ta­nie, zo­baczysz noc w środ­ku dnia, czar­ne niebo za­miast gwiazd, zobaczysz wszys­tko to sa­mo, co ja."

Najbardziej nierozsądne co możesz... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Najbardziej nierozsądne co możesz zrobić to zmienić się dla kogoś. Bo, gdy tego kogoś zabraknie w twoim życiu, nie będziesz miała ani jego, ani siebie..

pozwól mi zapomnieć  to jedyne  o... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

pozwól mi zapomnieć, to jedyne, o co cię proszę. przestań odzywać się za każdym razem, kiedy już jest naprawdę dobrze, kiedy "oswajam się" z tym, że żyję sama, z sercem przepełnionym miłością do ciebie. co ci szkodzi dać mi spokój, przecież i tak mnie nie kochasz. idź, baw się kimś innym, a mi daj spokój, bo chcę w końcu spróbować chociaż namiastki szczęścia, a od ciebie tego z pewnością nie dostanę.

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek zmieni wszystko. Ramiona są najlepszym pasem bezpieczeństwa. Dotyk jest niezapomniany. Słowa są jak melodia. Kogo obecność jest wystarczająca, wyznania najcudowniejsze. Uśmiech jest najcenniejszy.

W życiu zawsze masz pare dróg do... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

W życiu zawsze masz pare dróg do wyboru i niezależnie od tego jak dobrze byś wybrał, zawsze będziesz zastanawiał się nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś wybrał inaczej.

Jeśli kochasz kogoś  jako... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Jeśli kochasz kogoś, jako człowieka, jeżeli jest dla Ciebie ważny, nie znienawidzisz go tak po prostu. Od tak. Bo to ciągle wraca.. Każde wypowiedziane kocham Cię, każda miła chwila, każda szczęśliwa łza. Na to uczucie powinniśmy znaleźć nowe słowa, pomiędzy kocham, a nienawidzę.

Może to wszystko na tym polega  by... teksty

lovey dodano: 23 czerwca 2013

Może to wszystko na tym polega, by żyć dla kogoś?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV