głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Czasami tak trudno spojrzeć na kogoś od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać oczu.. Napisz list do osoby która odeszła ale nie wysyłaj go. Nie musisz go wysyłać po

lovey

lovey.moblo.pl
Czasami tak trudno spojrzeć na kogoś od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać oczu..
Czasami tak trudno spojrzeć na... teksty

lovey dodano: 9 luty 2015

Czasami tak trudno spojrzeć na kogoś, od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać oczu..

Napisz list do osoby  która odeszła... teksty

lovey dodano: 9 luty 2015

Napisz list do osoby, która odeszła ale nie wysyłaj go. Nie musisz go wysyłać, po prostu go spal. Ogień spali słowa na popiół, a wiatr go uniesie i zabierze ze sobą ten ból, który w Tobie siedzi.

Kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam... teksty

lovey dodano: 9 luty 2015

Kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam, nie pomyślałabym, że mogłabym Cię kochać..

Pozwoliłam Ci odejść  choć... teksty

lovey dodano: 9 luty 2015

Pozwoliłam Ci odejść, choć tęsknie codziennie..

  Kiedy mnie mijasz na całym ciele... teksty

lovey dodano: 7 luty 2015

" Kiedy mnie mijasz na całym ciele mam ciary, dla wierności oddany, wreszcie odczuję spełnienie. Wierząc ślepo w ciebie, bo przy tobie jestem w niebie, może gdzieś tam jesteś i właśnie tego słuchasz. To wiedz, że me serce jak i dusza cię wysłucha, a żadna kłótnia już nie sprawi by był koniec,gdyż po miedzy nami miłość na dobre i złe.. "

 Byłbym głupcem  gdybym nie... teksty

lovey dodano: 7 luty 2015

"Byłbym głupcem, gdybym nie przyznał, że się myliłem, że wszystko spieprzyłem i to od samego początku. Chciałem iść naprzód, a zapomniałem uporać się z przeszłością, kurczowo się jej trzymałem. Chciałem zapomnieć ale wciąż wspominałem, to szaleństwo żyć przeszłością. Miotałem się, nie byłem w stanie wybaczyć innym ani sobie. Stałem w miejscu. W czym leży sekret przyszłości? Może trzeba być uważnym i iść naprzód. Trzeba się przyglądać z bliska, bliżej. Tak, żeby rzeczy nabrały ostrości, żeby stały się wyraźne. Dużo się wydarzyło ale to było wcześniej. Nie liczę na cud ale chcę, żeby coś się wydarzyło lub nie. Tak czy nie? Teraz już wiem ale teraz wszystko zależy od Ciebie. Kocham Cię. " - "Tylko Ciebie Chcę."

''Weź kurwa sobie przemyśl co znowu... teksty

lovey dodano: 15 stycznia 2015

''Weź kurwa sobie przemyśl co znowu odjebałeś, bo ja do Ciebie z sercem, a ty znowu ubliżałeś...''

  Raz proszę tylko nie kłóćmy... teksty

lovey dodano: 1 października 2014

" Raz proszę tylko nie kłóćmy się wreszcie, po prostu żyjmy osobno i łapmy szczęście.. "

Nie płacz  nie czekaj na wiadomość... teksty

lovey dodano: 1 października 2014

Nie płacz, nie czekaj na wiadomość od niego. Pomyśl o tych wszystkich nocach kiedy łzy nie opuszczały Cię choć na chwilę a wszystkie myśli były związane z nim i czy nic mu nie jest. Pamiętasz jak bardzo bolała Jego obojętność w chwilach kiedy cały świat sypał Ci się pod nogami? Przypomnij sobie ile razy obiecywał się zmienić i być na zawsze a potem było jak zawsze. nie chodzi mi o to, żebyś zapomniała o wszystkich dobrych chwilach ale to było kiedyś, on nie jest tym samym człowiekiem co przedtem. Nie musisz przy nim zostać, on zniknął i już nigdy nie wróci. zaufaj mi, pierdol to..

  Nie umiemy żyć ze sobą  nie... teksty

lovey dodano: 15 września 2014

" Nie umiemy żyć ze sobą, nie możemy żyć bez siebie.. "

Nie jest tak  że gdy postanowisz... teksty

lovey dodano: 14 września 2014

Nie jest tak, że gdy postanowisz sobie: "Kończę to bo inaczej ten związek zniszczy mnie." w jednej chwili cały twój świat się odmieni. Nadal będziesz myśleć o tej jednej jedynej osobie, możliwe, że nawet częściej niż do tej pory. Nadal będziesz reagować na to imię usłyszane gdzieś przypadkiem na ulicy, na zapach, który całkiem możliwe, że został jeszcze na twojej poduszce. Wszystkie miejsca w których byliście razem będą fundować ci bagaż wspomnień, nostalgię, a nawet smutek. Ale musisz przy każdej takiej sytuacji wziąć głęboki oddech i pomyśleć: "Dam radę bo zasługuję na kogoś lepszego, zasługuję na wszystko co najlepsze." I musisz pamiętać jeszcze o jednym, najważniejszym. Za nic w świecie, nie możesz zalać się goryczą i zacząć żałować, że ta osoba znalazła się w twoim życiu. Po pierwsze, taką postawą niczego nie zdziałasz, utkniesz w martwym punkcie. Po drugie, kiedyś byliście szczęśliwi. Mimo, że coś się skończyło, nie wolno żałować szczęścia!

Otwierając oczy ze snu mam nadzieję... teksty

lovey dodano: 14 września 2014

Otwierając oczy ze snu mam nadzieję, że ujrzę Twój wzrok skupiony na mnie. Widzę jak powoli nachylasz się nade mną, a po chwili witasz mnie pocałunkiem w usta. Słyszę słodkie 'dzień dobry misiu' i wtulam się w Ciebie tak jakby cały świat nie istniał prócz nami. Słyszę mocne bicie Twojego serca. Nie mówię nic, po prostu cieszę się chwilą. Cieszę się chwilą, której nie ma, za którą tęsknię. Tęsknię za Tobą. Ale czy Ty tęsknisz za mną, tak bardzo jak ja za Tobą?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV