głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Czasami trzeba przejść przez piekło aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć. Miłość nie ma nic wspólnego z

lovey

lovey.moblo.pl
Czasami trzeba przejść przez piekło aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć.
Czasami trzeba przejść przez... teksty

lovey dodano: 9 stycznia 2016

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć.

Miłość nie ma nic wspólnego z... teksty

lovey dodano: 8 października 2015

Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacza, że uważasz siebie za gorszego od kogoś, oznacza strach, że takiego jaki jesteś nikt nie pokocha. Nie porównuj się z nikim, bo jesteś nieporównywalny. Ty jesteś ty. Masz swoje życie, dar, który otrzymałeś na wyłączność. Szkoda czasu na porównania. Spójrz na siebie – wówczas się nie pomylisz… ”

– Czy byłabyś zazdrosna  gdybym... teksty

lovey dodano: 8 października 2015

– Czy byłabyś zazdrosna, gdybym myślał o jakiejś kobiecie z mojej przeszłości, będąc z tobą? Czy niepokoiłabyś się, że mogę do niej odejść?- Nie. - To znaczy, że mnie nie kochasz? – Nie rozumiesz. Miłość nie ma nic wspólnego z zazdrością i z obawą, że coś stracisz. Kocham cię, ale jeśli zechcesz odejść, ponieważ nie możesz zapomnieć o innej kobiecie – to dobrze. To będzie prawdą. Ponieważ gdybyś został – byłoby to kłamstwo. Jeśli odejdziesz, to będzie znaczyło, że nie pasujemy do siebie i dobrze, że odszedłeś. Bo gdybyś został, to zajmowałbyś miejsce kogoś, kto do mnie pasuje. Ten, kto do mnie pasuje – nie odejdzie. Więc nie ma się o co martwić...

Nigdy nie będzie już jak kiedyś.... teksty

lovey dodano: 30 sierpnia 2015

Nigdy nie będzie już jak kiedyś. To co minęło już nie wróci. Nie warto żyć wspomnieniami chwil, w których było nam z kimś cudownie. Nic dwa razy się nie zdarza. Choćbyśmy bardzo chcieli coś powtórzyć to się po prostu nie da, ludzie się zmieniają, okoliczności się zmieniają, nic już nie jest takie samo. A rozpaczliwe próby ratowania czegokolwiek i kolejne powroty mogą już tylko ranic. Czasem trzeba schować swe uczucia na dnie serca i iść dalej. Czasem po prostu nie ma innego wyjścia...

  Gdy rozsypię się na tysiąc... teksty

lovey dodano: 28 sierpnia 2015

" Gdy rozsypię się na tysiąc kawałków znów, Ty mnie naprawisz, będziesz przy mnie, już zawsze tu, Nic nie zastąpi Ciebie mi, wszystko jest jak chcemy, dzięki Tobie jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. "

 Jeśli kochasz  znajdziesz czas  nie... teksty

lovey dodano: 28 sierpnia 2015

"Jeśli kochasz, znajdziesz czas, nie mając ani jednej chwili..."

 Kochać to także umieć się... teksty

lovey dodano: 19 sierpnia 2015

"Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew włas­ne­mu."

Z sumieniem czystym  chcesz możesz... teksty

lovey dodano: 8 maja 2015

Z sumieniem czystym, chcesz możesz odejść. Piję Twoje zdrowie, proszę bardzo, krzyż na drogę.

Dzisiaj znamy się gorzej bowiem... teksty

lovey dodano: 8 maja 2015

Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń..

  Wierz w siebie wiara czyni cuda... teksty

lovey dodano: 9 kwietnia 2015

" Wierz w siebie wiara czyni cuda, wielu się nie udało ale Tobie się uda wielu zwątpiło w krytycznej chwili, a wygrali Ci którzy nie zwątpili. "

  Mogłaś być tą jedyną  byłaś... teksty

lovey dodano: 6 marca 2015

" Mogłaś być tą jedyną, byłaś moim ideałem a najgorsze w tym wszystkim, jest to, że jesteś nim dalej. Każdy Twój ból czułem na sobie, kiedy Cię pocieszałem i mogłem go czuć podwójnie, żebyś Ty nie czuła wcale. "

  Bo potrzebuję Ciebie  jak żadnej... teksty

lovey dodano: 6 marca 2015

" Bo potrzebuję Ciebie, jak żadnej innej rzeczy..Skłamałbym, mówiąc, że chce się z Ciebie wyleczyć.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV