głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Umarłem przez Ciebie chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnąłem żyć.. Byłaś dobrą kobietą. Ty o tym wiesz i on o tym wie. On zacznie żałować że Cie stracił. Pozw

lovey

lovey.moblo.pl
Umarłem przez Ciebie chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnąłem żyć..
  Umarłem przez Ciebie  chociaż... teksty

lovey dodano: 4 stycznia 2017

" Umarłem przez Ciebie, chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnąłem żyć.. "

Byłaś dobrą kobietą. Ty o tym... teksty

lovey dodano: 19 września 2016

Byłaś dobrą kobietą. Ty o tym wiesz i on o tym wie. On zacznie żałować, że Cie stracił. Pozwól mu poznawać nowe dziewczyny, niech się bawi nocami. To już nie Twoja sprawa. Zapomnij o tym co było. Zamień ból w siłę.

Czasem warto mieć gdzieś... teksty

lovey dodano: 19 września 2016

Czasem warto mieć gdzieś niektórych ludzi, nawet jesli ich kochasz. Nie chodzi o dumę. Chodzi o szacunek do samej siebie.

Jeśli zdradzasz pamiętaj  że... teksty

lovey dodano: 19 września 2016

Jeśli zdradzasz pamiętaj, że niszczysz coś więcej niż swój związek. Niszczysz osobę, jej pewność siebie i zdolność do zaufania komuś w przyszłości. Możesz zniszczyć całe życie..

Zaakceptuj to  co jest i to na co nie... teksty

lovey dodano: 19 września 2016

Zaakceptuj to, co jest i to na co nie masz wpływu. Odpuść to co było. Walcz i miej wiarę w to co będzie.

 Nie patrz wstecz  bo serce zatęskni... teksty

lovey dodano: 16 kwietnia 2016

"Nie patrz wstecz, bo serce zatęskni i znowu zaczniesz żyć przeszłością."

 Jeśli moja nieobecność nie... teksty

lovey dodano: 16 kwietnia 2016

"Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości..."

Czasami trzeba przejść przez... teksty

lovey dodano: 9 stycznia 2016

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć.

Miłość nie ma nic wspólnego z... teksty

lovey dodano: 8 października 2015

Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacza, że uważasz siebie za gorszego od kogoś, oznacza strach, że takiego jaki jesteś nikt nie pokocha. Nie porównuj się z nikim, bo jesteś nieporównywalny. Ty jesteś ty. Masz swoje życie, dar, który otrzymałeś na wyłączność. Szkoda czasu na porównania. Spójrz na siebie – wówczas się nie pomylisz… ”

– Czy byłabyś zazdrosna  gdybym... teksty

lovey dodano: 8 października 2015

– Czy byłabyś zazdrosna, gdybym myślał o jakiejś kobiecie z mojej przeszłości, będąc z tobą? Czy niepokoiłabyś się, że mogę do niej odejść?- Nie. - To znaczy, że mnie nie kochasz? – Nie rozumiesz. Miłość nie ma nic wspólnego z zazdrością i z obawą, że coś stracisz. Kocham cię, ale jeśli zechcesz odejść, ponieważ nie możesz zapomnieć o innej kobiecie – to dobrze. To będzie prawdą. Ponieważ gdybyś został – byłoby to kłamstwo. Jeśli odejdziesz, to będzie znaczyło, że nie pasujemy do siebie i dobrze, że odszedłeś. Bo gdybyś został, to zajmowałbyś miejsce kogoś, kto do mnie pasuje. Ten, kto do mnie pasuje – nie odejdzie. Więc nie ma się o co martwić...

Nigdy nie będzie już jak kiedyś.... teksty

lovey dodano: 30 sierpnia 2015

Nigdy nie będzie już jak kiedyś. To co minęło już nie wróci. Nie warto żyć wspomnieniami chwil, w których było nam z kimś cudownie. Nic dwa razy się nie zdarza. Choćbyśmy bardzo chcieli coś powtórzyć to się po prostu nie da, ludzie się zmieniają, okoliczności się zmieniają, nic już nie jest takie samo. A rozpaczliwe próby ratowania czegokolwiek i kolejne powroty mogą już tylko ranic. Czasem trzeba schować swe uczucia na dnie serca i iść dalej. Czasem po prostu nie ma innego wyjścia...

  Gdy rozsypię się na tysiąc... teksty

lovey dodano: 28 sierpnia 2015

" Gdy rozsypię się na tysiąc kawałków znów, Ty mnie naprawisz, będziesz przy mnie, już zawsze tu, Nic nie zastąpi Ciebie mi, wszystko jest jak chcemy, dzięki Tobie jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 83 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV