głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre Podeszłam do konfesjonału. W kościele było ciemno a ja byłam już ostatnią osobą która się spowiadała.'Zostaliśmy tylko my.' Przywitał mnie ksiądz. 'Ostatni raz.

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
Podeszłam do konfesjonału. W kościele było ciemno a ja byłam już ostatnią osobą która się spowiadała.'Zostaliśmy tylko my.' Przywitał mnie ksiądz. 'Ostatni raz...' Z
Podeszłam do konfesjonału. W... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Podeszłam do konfesjonału. W kościele było ciemno, a ja byłam już ostatnią osobą, która się spowiadała.'Zostaliśmy tylko my.' Przywitał mnie ksiądz. 'Ostatni raz...' Zaczęłam. Musiałam odchrząknąć, bo ledwo byłam w stanie mówić. 'Ostatni raz u spowiedzi świętej byłam 2 lata temu...' Zdziwił się. 'Dlaczego tak dawno?' Nie wytrzymałam i zaczęłam płakać. 'Straciłam mamę w wypadku samochodowym.' Ucichłam.'Mów dalej...' Pogonił mnie. 'Wie ksiądz...Wstałam kiedyś rano i patrząc na obrazek Matki Bożej zerwałam go ze ściany. Upadłam wtedy na kolana, złożyłam ręce do modlitwy, ale nic nie powiedziałam. Łzy mówiły za mnie. Kładłam się spać, ale nie spałam. Krzyczałam w poduszkę. Od dwóch lat nie spojrzałam w stronę krzyża.' Ksiądz milczał. Odezwał się dopiero po chwili. 'Bez Krzyża umierasz. Nawet oddech bez Niego jest trudny.' Zapukał 3 razy. Otarłam łzy i pognałam do ławki. 'Nie puszczaj mojej dłoni i nie pozwól, bym ja puściła Twoją.' Była to moja pierwsza modlitwa od 2 lat.

huśtawka nastrojów . teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

huśtawka nastrojów .

świat jest twardy zarówno w tym  co... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

świat jest twardy zarówno w tym, co pamięta, jak i w tym, co zapomina

ejj   tęsknie !!    teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

ejj , tęsknie !! ;(

“Dostanę się na studia  znajdę... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

“Dostanę się na studia, znajdę fajną pracę i spotkam królewicza z bajki...takie mam plany!”

tak wiele chciałabym Ci opowiedzieć... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

tak wiele chciałabym Ci opowiedzieć, napisać, przeczytać, zanucić, narysować. tak wiele chciałabym usłyszeć i zobaczyć. tak wiele chwil chciałabym przemilczeć. z Tobą.

Życzę Ci tego byś kiedyś Ty... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Życzę Ci tego byś kiedyś Ty zakochał się w kimś tak naprawdę. By nikt oprócz niej dla Ciebie nie istniał. Żebyś miał nadzieję, że Cię kocha , że jesteś dla niej wszystkim... Tak samo jak byłeś ważny dla mnie. Pragnę tego, by któregoś dnia i ona złamała ci serce - tak po prostu. Byś poczuł to co ja, skurwielu.

bo kurwa  jesteś dla mnie całym... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

bo kurwa, jesteś dla mnie całym światem i nawet nie próbujesz tego docenić...

cała podekscytowana biegniesz na... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

cała podekscytowana biegniesz na wymarzoną randkę. z tym wymarzonym facetem. miliardy razy śniłaś o Waszym wspólnym spotkaniu. nareszcie Twoje marzenie staję się jawą. a co robi książę? rozpina rozporek i każe Ci klękać. "WSTĘPNE ELIMINACJE MALEŃKA"

 Musisz przyjechac  potrzebuję... teksty

lovemassacre dodano: 19 listopada 2011

-Musisz przyjechac, potrzebuję pomocy! -Co się stało? -Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść! xD

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas... teksty

lovemassacre dodano: 19 listopada 2011

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza. Aż w końcu pojawia się ta jedna osoba. I odmienia nasze życie. Bezpowrotnie. ♥

Dokonałeś niemożliwego   zajednym... teksty

lovemassacre dodano: 19 listopada 2011

Dokonałeś niemożliwego - zajednym razem potrafiłeś powiedzieć ze ci zależy, a po chwili spieprzyć to w ciągu minuty i znów stracić moje zaufanie. I jak, kurwa zadowolony ?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV