głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre Nie lubię tych wieczorów gdy skulam się pod kołdrą na łóżku przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli które rozpierdalają mi głowę. http: www.youtube.com w

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
Nie lubię tych wieczorów gdy skulam się pod kołdrą na łóżku przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli które rozpierdalają mi głowę.
Nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

lovemassacre dodano: 21 listopada 2011

Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

To był czas przemyśleń nad sensem... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

To był czas przemyśleń nad sensem mojej egzystencji, nad tym czego chcę i gdzie podążam. Wiele rzeczy mi umknęło, na niektóre jest już za późno, a czas umyka między palcami. Niestety nie wszystko jest w życiu tak jak chcielibyśmy aby było, ale zawsze trzeba walczyć do końca o to na czym nam zależy.

Ciągle mówicie o tej miłości XXI... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Ciągle mówicie o tej miłości XXI wieku, że niby taka sztuczna, że ogranicza się do dwukropka i gwiazdki, sms'a od czasu do czasu. Gówno prawda. Te emoty są tylko przerywnikami , są takim przedsmakiem spotkania w parku, dotyku prawdziwej dłoni, oddechu na karku, czułych pocałunków. Są grą wstępną Waszej miłości.

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku - Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś "jak nie ta, to inna" -a ja mówiłam "ten albo żaden". Ja byłam dla Ciebie niczym, a Ty byłeś dla mnie wszystkim. I właśnie tym przede wszystkim się różnimy.

Twoja osoba  wiele pozytywu wniosła... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Twoja osoba, wiele pozytywu wniosła w moje życie, to dzięki Tobie dwa cztery na dobe ciesze jape, to Ty nadajesz kontrastu tej całej pierdolonej szarości. uwielbiam Cię, duży. [bez_schizy dla..Ty wiesz. ♥]
Autor cytatu: bez_schizy

Patrzył na mnie.Wpatrywał się jak... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Patrzył na mnie.Wpatrywał się jak w obrazek.Nie zrobił nic,po prostu patrzył.Czuł,że musiał mnie zobaczyć.Czuł się winny wszystkiemu co się stało.Ale przecież mógł mnie zatrzymać,wystarczyły dwa słowa

Dobrze jest mieć osobę  która... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Dobrze jest mieć osobę, która potrafi opieprzyć cię tylko dla tego, by wyszło ci to na dobre.

Siedzieli obydwoje na ich ulubionym... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście . Tam się poznali , tam zaczęli być ze sobą , tam razem przychodzili każdej nocy , a tamtej nocy mieli się nie spotkać , ale On napisał sms o 23:23 : "Za pół godziny , tam gdzie zawsze . Czekam . '' Ona pomyślała , że On chce się po prostu spotkać .Gdy przyszła On już był na moście . Podeszła do Niego , chciała dać buziaka na przywitanie , tak jak zawsze to robiła . On się odsunął . Powiedział - Musimy pogadać . Bo widzisz ja Cię już nie kocham . Nie wiem czy w ogóle kochałem . I proszę nie odstawiaj mi tu żadnych cyrków , że beze mnie nie przeżyjesz . - Odszedł . Po chwili usłyszał jakby coś wpadło do wody . Odwrócił się , Jej już nie było..

Trampki na nogach  słuchawki w... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Trampki na nogach, słuchawki w uszach, tymbark w ręce i świat należy do niej.

Pozbierała myśli  spojrzała znów... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

Pozbierała myśli, spojrzała znów na niego, przestała marzyc, liczyła się ta chwila z nim .!

zasypiasz z nadzieją na lepsze jutro... teksty

lovemassacre dodano: 20 listopada 2011

zasypiasz z nadzieją na lepsze jutro, budzisz się z nadzieją na dobre dziś i chcesz, żeby kawa nie była zbyt gorzka, żeby włosy ładnie się ułożyły, makijaż zniewalał, buty pasowały do sukienki, a to wszystko było robione bez najmniejszego pośpiechu. chcesz wykazać się w pracy, usłyszeć trochę komplementów i żeby znajome same do ciebie podchodziły i zagadywały. wszystko jest dobrze, lecz kupujesz kawę na wynos, wracasz do domu, strasznie wieje, sukienka poplamiona, włosy już nie te, makijaż się zmył, a buty okazują się niewygodne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV