głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre było jakoś koło 21. wracałam zmęczona treningiem. nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę zawsze dzowniłeś gdy wiedziałeś że mam przechodzić przez te

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
było jakoś koło 21. wracałam zmęczona treningiem. nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę zawsze dzowniłeś gdy wiedziałeś że mam przechodzić przez ten
było jakoś koło 21. wracałam... teksty

lovemassacre dodano: 23 listopada 2011

było jakoś koło 21. wracałam zmęczona treningiem. nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę - zawsze dzowniłeś, gdy wiedziałeś, że mam przechodzić przez ten ciemny park. czułam się wtedy bezpieczniej. rozmawialiśmy, gdy nagle zobaczyłam grupę kolesi stojących przy ławce. powiedziałam Ci o tym. wiedziałam, że szykują się kłopoty - kazałeś mi grać na czas i rozłączyłeś się. zdziwiona szłam z trzęsącymi się nogami przed siebie. typki zaczęli się do mnie rzucać. próbowałam załagodzić sytuację , ale na marne. zabrali mi torbę. nagle zobaczyłam jak w ich stronę biegnie grupa kolesi - to byli Jego kumple. kojarzyłam ich. w pięć minut swoje rzeczy miałam z powrotem. spytali, czy nic mi nie jest i zaprowadzili do domu. byłam w szoku , non stop pytając : " ale jak, skąd ? ". w końcu jeden z nich spojrzał na mnie mówiąc: " masz tak zajebistego chłopaka, że dba o Ciebie nawet z odległości. doceń to ".uśmiechnęłam się tylko pod nosem, a w oku zakręciła mi się łza.

Warto jednak czasem pomyśleć i coś... teksty

lovemassacre dodano: 23 listopada 2011

Warto jednak czasem pomyśleć i coś tam w swoim życiu zmienić.

A w dzisiejszych czasach to... teksty

lovemassacre dodano: 23 listopada 2011

A w dzisiejszych czasach to dziewczyna szuka sobie chłopaka a nie na odwrót. Kiedyś było by to nie do pomyślenia. No ale jeśli najwyższym priorytetem dzisiejszych chłopaków jest osiągnięcie wyższego poziomu na Metinie, Ogame'ie czy Plemionach no co się dziwić...

najważniejsza sztuka życia... teksty

lovemassacre dodano: 23 listopada 2011

najważniejsza sztuka życia; uśmiechać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było, i nie bać się tego co będzie.

Pomagam innym przezwyciężyć... teksty

lovemassacre dodano: 23 listopada 2011

Pomagam innym przezwyciężyć cierpienie, a sama tracę wewnętrzną nadzieję..

wracam do Ciebie na chwilę  na... teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

wracam do Ciebie na chwilę, na krótki moment który dla obojga z nas będzie jakby wiecznością, w którym poczujemy to zapomniane od dawna szczęście, którego dobrze wiesz, że brakowało nam coraz silniej. Twoja dłoń trzymająca w zacisku moją, nasze drżące z zimna wargi i złączone ciepło oddechów powoli tworzy jedność, małą ale zarazem idealną całość wartą setek przeżyć.. | endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Przepraszam za to  że jestem taka... teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

Przepraszam za to, że jestem taka trudna. Za niewypowiedziane myśli. Za zbyt skomplikowane słowa, że mówię "odejdź" myśląc "zostań". Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie gdy tego nie chcę. Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy. Za to, że nie chcę i nie umiem się zmieniać.

  ale zimno .   pizga  jak cholera.... teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

- ale zimno . - pizga, jak cholera. - odpowiedział naciągając kaptur na głowę. zaczęłam szperać w kieszeniach. - kurde, nie wzięłam rękawiczek. - jęknęłam stukając zębami . - daj rękę . - zwrócił się do mnie , a ja spojrzałam na niego , sprawdzając czy to kolejny żart z jego strony . zaskoczył mnie . patrzył na mnie z troską wyciągając swoją dłoń w moją stronę . - mam Cię trzymać za rękę ? . - po prostu ją daj . - zrobiłam jak kazał . miał tak rozkosznie ciepłe ręce , że przeszły mnie dreszcze. wsunął nasze dłonie do kieszeni swojej kurtki splatając palce . uśmiechnęłam się do siebie i rozejrzałam . - wiesz , może lepiej puść . jak to zobaczy Twoja laska to będzie koniec . - masz racje .. - burknął pod nosem chcąc zabrać swoją rękę , ale mu na to nie pozwoliłam . - ej , powinieneś powiedzieć ' jebać to ' i trzymać mnie dalej. -zażartowałam , a on ku mojemu zaskoczeniu ścisnął moją dłoń i patrząc w okno jej szkoły powiedział : - jebać to.

ajćć KOCHAM CIĘ MISIEEK . !!!!   3    teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

ajćć KOCHAM CIĘ MISIEEK . !!!! < 3 ;*

Nawet gdy stoisz na straconej... teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

Nawet gdy stoisz na straconej pozycji. Odszukaj w sobie okruchy ambicji. Los to nie żarty los bywa twardy.Nie spuszczaj karty bądź wytrwały Pamiętaj nikt nie jest doskonały. | PIH I CHADA

Lubię jego oczy tak często... teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

Lubię jego oczy tak często przejarane , lubię jego rozkminy zazwyczaj pojebane . Lubię jego styl , tak ten prze kozacki , lubię jego głos cholernie arogancki .

Pozwól  że opowiem ci o znajomości... teksty

lovemassacre dodano: 22 listopada 2011

Pozwól, że opowiem ci o znajomości, która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości, jednak pozwala pisać mi teksty o miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV