głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre Dla innych jesteś zwykłym człowiekiem którego mija się na ulicy. Dla mnie jesteś całym światem miłością radością i nadzieją na lepsze jutro. Każda zmiana w nasz

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
Dla innych jesteś zwykłym człowiekiem którego mija się na ulicy. Dla mnie jesteś całym światem miłością radością i nadzieją na lepsze jutro.
Dla innych jesteś zwykłym... teksty

lovemassacre dodano: 14 marca 2013

Dla innych jesteś zwykłym człowiekiem, którego mija się na ulicy. Dla mnie, jesteś całym światem, miłością, radością i nadzieją na lepsze jutro.

Każda zmiana w naszym życiu... teksty

lovemassacre dodano: 14 marca 2013

Każda zmiana w naszym życiu, nieza­leżnie czy upragniona czy nie­chciana, przy­nosi po­zytyw­ne skutki jeśli tyl­ko pot­ra­fimy z niej czer­pać korzyści. Każde cier­pienie uod­parnia, każdy uśmiech łagodzi ra­ny. Ale zbyt często po­zos­ta­jemy na to ślepi...

Kocham cię bezgranicznie. Pragnę... teksty

lovemassacre dodano: 14 marca 2013

Kocham cię bezgranicznie. Pragnę cię bezwładnie. Tęsknię za tobą beznadziejnie.
Autor cytatu: patteek

To tak jakbym zaczął kochać na nowo. teksty

lovemassacre dodano: 14 marca 2013

To tak jakbym zaczął kochać na nowo.
Autor cytatu: daangers

Nigdy nie wiedziałam  że jestem w... teksty

lovemassacre dodano: 14 marca 2013

Nigdy nie wiedziałam, że jestem w stanie pokochać kogoś tak mocno, że bez niego nie będę potrafiła odnaleźć sensu życia. Nigdy tego nie chciałam, broniłam się rękami i nogami, ale to wszystko na marne. Pewnego dnia pojawiłeś się w moim życiu, a od tamtej pory bywałeś już tylko częściej i częściej, a ja wraz z tym wszystkim stawałam się słabsza, bo poświęcałam dla ciebie wszystko, a świadomość, że pewnego dnia cię stracę, zabijała mnie od środka.

Moje życie to jedno wielkie bagno .... teksty

lovemassacre dodano: 13 marca 2013

Moje życie to jedno wielkie bagno . Dziękuje skończyłam .

Braciszek :       teksty lovemassacre dodał komentarz: Braciszek :*** ^^ do wpisu 13 marca 2013
Potrzebuje uczucia.Chociaż... teksty

lovemassacre dodano: 13 marca 2013

Potrzebuje uczucia.Chociaż troszkę.Nie w słowach ale gestach.W ruchu dłoni,która poprawia spadający na oczy kosmyk włosów.Czy w takim zaborczym objęciu talii i spojrzeniu mówiącym: 'nie oddam cię nikomu.'

  Znowu z nim jesteś? Córeczko... teksty

lovemassacre dodano: 13 marca 2013

- Znowu z nim jesteś? Córeczko przecież wiesz, że skoro zranił cię już kilka razy to zrobi to znowu. - Tak wiem mamo, ale po pierwsze nie potrafiłam mu powiedzieć nie gdy zapytał czy jest dla nas jeszcze jakaś szansa, po drugie chcę chociaż przez krótką chwilę znów być z nim szczęśliwa.

leżałam z głową na Jego klatce... teksty

lovemassacre dodano: 13 marca 2013

leżałam z głową na Jego klatce piersiowej wsłuchując się w uderzenia bicia Jego serca. łaskotałam go delikatnie po brzuchu. - boję się tego wszystkiego. - szepnęłam niepewnie, odwracając się ku niemu. - czyli czego się boisz? - zapytał, plącząc dłoń w moich włosach. - siebie. ciebie. nas. uczucia, które jest między nami. tego jak bardzo Ci ufam. jak się już zdążyłam przywiązać. - wymieniałam kolejno. podniósł się i usiadł, biorąc mnie mocniej w ramiona, posadził sobie na kolanach. przytulił głowę do mojej piersi. - kocham Cię, skarbie. kocham nad życie. - wyznał. w jednej chwili jakiś obcy ciężar spadł mi z serca. kocha mnie, i nic, i nikt, nie miało na to wpływu. kocha. nie musiałam się martwić.

Choćby to był najpodlejszy dzień... teksty

lovemassacre dodano: 13 marca 2013

Choćby to był najpodlejszy dzień, przy Tobie wszystko wydaje się lepsze. Choćbym był tylko smutek i łzy, przy Tobie ich nie będzie. Choćbym chciała się zabić i myślała o tym na okrągło, przy tobie myśleć o tym nie będę. Szkoda mi każdej chwili, która nie jest spędzona w Twoim towarzystwie. Szkoda mi każdego uśmiechu, który nie jest dla Ciebie. Wszystko co nie łączy się w jakimś stopniu z Tobą, dla mnie jest bezwartościowe. Bo żyję dla Ciebie.

potrzebuję Cię   tak jak ludzie... teksty

lovemassacre dodano: 13 marca 2013

potrzebuję Cię , tak jak ludzie potrzebują tlenu, tak jak rośliny potrzebują słońca, tak jak dzieci miłości, potrzebuję Cię. rozumiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV