głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre Wiesz niektórzy nie znaszą jak się im prawde powie prosto w twarz ale to już ich problem :D . No wiem wiem : . Oj tam ja myśle że zdecydowanie tego talentu nie

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
Wiesz niektórzy nie znaszą jak się im prawde powie prosto w twarz ale to już ich problem :D . No wiem wiem : . Oj tam ja myśle że zdecydowanie tego talentu nie mam . :
Wiesz niektórzy nie znaszą jak się im prawde powie prosto w twarz ale to już ich problem :D . No wiem wiem : . Oj tam ja myśle że zdecydowanie tego talentu nie mam . : teksty lovemassacre dodał komentarz: Wiesz niektórzy nie znaszą jak się im prawde powie prosto w twarz, ale to już ich problem :D . No wiem wiem :*. Oj tam ja myśle, że zdecydowanie tego talentu nie mam . :> do wpisu 16 marca 2013
Może to głupie ale czasem coś... teksty

lovemassacre dodano: 16 marca 2013

Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam.

Ale wiesz Księżniczko... Książę... teksty

lovemassacre dodano: 16 marca 2013

Ale wiesz Księżniczko... Książę nie przyjdzie po Ciebie do wieży. Sama musisz się z niej wydostać i walczyć o niego, albo patrzeć z góry jak inna królewna Ci go odbiera.

Lubię mieć jasną sytuację.... teksty

lovemassacre dodano: 16 marca 2013

Lubię mieć jasną sytuację. Wszystko wyjaśnione i uzgodnione bez owijania w bawełnę. Szczerze mówię, że coś nie ma szans i to się nie zmieni. Walę prosto z mostu. Nienawidzę kłamać, czy udawać, że mogłoby być inaczej. Kieruje mną szczerość, szkoda tylko, że innym tak cholernie to przeszkadza.

Za ciebie kochanie jesteś na... teksty

lovemassacre dodano: 15 marca 2013

Za ciebie kochanie, jesteś na pierwszym miejscu, Za co ? dobrze wiesz. za nadanie życiu sensu / Pezet ♥

co jest najlepsze w kochaniu kogoś?... teksty

lovemassacre dodano: 15 marca 2013

co jest najlepsze w kochaniu kogoś? czas jakby staje. zatrzymujesz się - i wcale nie dlatego, że coś staje Ci na przeszkodzie w ruszeniu dalej, napotkałaś jakiś pagórek, czy dziurę w asfalcie; nie, bo ktoś uparcie ciągnie Cię w tył, w przeszłość. zwyczajnie - jest Ci dobrze, tutaj, teraz, przy tej, a nie innej, osobie. wyłącznie wasza magia.

Drobiazg : jestem szczera do bólu . :P . Pleciesz głupoty :D z mojego punktu widzenia go masz : teksty lovemassacre dodał komentarz: Drobiazg :* jestem szczera do bólu . :P . Pleciesz głupoty :D z mojego punktu widzenia go masz :> do wpisu 15 marca 2013
Hm.. w sumie ja doceniam ludzi z talentem a Ty go akurat posiadasz : . Ojeej cieszę się : teksty lovemassacre dodał komentarz: Hm.. w sumie ja doceniam ludzi z talentem, a Ty go akurat posiadasz :). Ojeej cieszę się :* do wpisu 15 marca 2013
Co sie stało.. ?? teksty lovemassacre dodał komentarz: Co sie stało.. ?? do wpisu 15 marca 2013
Znamy się już 4 lata a mimo to... teksty

lovemassacre dodano: 15 marca 2013

Znamy się już 4 lata, a mimo to każdego dnia czuję się tak jakbym poznawała Cię na nowo. Dziękuję.
Autor cytatu: bum_szakalaka_

On jaara mnie bardzieej niż Fruugo ♥ teksty

lovemassacre dodano: 15 marca 2013

On jaara mnie bardzieej niż Fruugo ♥

To właśnie z Nim chcę się budzić... teksty

lovemassacre dodano: 15 marca 2013

To właśnie z Nim chcę się budzić, spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę, patrzeć z Nim w gwiazdy, potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV