głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Anka to już trzy i pół roku długo ogromnie a nie ma takiego dnia takiego kroku żebym nie wspomniał o mnie: o mnie osieroconym przez ciebie i choć twardość sobie

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Anka to już trzy i pół roku długo ogromnie a nie ma takiego dnia takiego kroku żebym nie wspomniał o mnie: o mnie osieroconym przez ciebie i choć twardość
Anka  to już trzy i pół roku... teksty

love_krowe dodano: 26 luty 2015

Anka, to już trzy i pół roku, długo ogromnie, a nie ma takiego dnia, takiego kroku, żebym nie wspomniał o mnie: o mnie, osieroconym przez ciebie, i choć twardość sobie wbijam w łeb, nie widzę cię w żadnym niebie i nie chcę takich nieb! Żadna tu filozofia sprawy tej nie zgładzi: mojej matce, mojej siostrze było: Zofia, i jakoś czas na to poradził. A ja myślę i myślę o tobie po przebudzeniu, przed snem... Może ja jestem coś winien tobie? - bo ja wiem. Na Powązkach ośnieżona mogiła, brzozy coś mówią szelestem... Powiedz, czyś ty naprawdę była, bo ja jestem...

Gdy się człowiek porządnie i... teksty

love_krowe dodano: 25 luty 2015

Gdy się człowiek porządnie i długo wypłacze, na ogół robi mu się lepiej, nawet jeśli okoliczności nie zmieniły się ani na jotę.

Jestem teraz bardzo bogata.   Mam... teksty

love_krowe dodano: 23 luty 2015

Jestem teraz bardzo bogata. Mam kogoś, kogo mogę kochać.

Rozpaczliwie pragnę się z Tobą... teksty

love_krowe dodano: 22 luty 2015

Rozpaczliwie pragnę się z Tobą zobaczyć. Na razie nie mogę się z tym uporać. Z tym oczekiwaniem. I z tym napięciem. A najbardziej z tymi atakami czułości. Czy można mieć ataki czułości?

Więc jeśli mogę cię o coś... teksty

love_krowe dodano: 21 luty 2015

Więc jeśli mogę cię o coś poprosić - zostań. Chcę tylko rano się budzić i mieć pewność, że jesteś, że mogę zadzwonić i usłyszeć twój radosny głos, że choćby nie wiem co się działo, zawsze będę dla ciebie najlepsza, że twoja dłoń nie chce trzymać żadnej innej dłoni, tylko moją. Naprawdę. To wszystko czego potrzebuję.

Kiedy pamiętasz o tym że  masz... teksty

love_krowe dodano: 19 luty 2015

Kiedy pamiętasz o tym że, masz zapomnieć, to znaczy, że jeszcze wspominasz. Dopiero gdy całkiem zapomnisz o zapominaniu, to zapomniałaś na prawdę.

Nie wyszła mi teraźniejszość... teksty

love_krowe dodano: 9 luty 2015

Nie wyszła mi teraźniejszość, więc wracam do przeszłości. Do herbaty z cukrem. Do pomalowanych paznokci. Do picia. Wody, nie drinków. Do rozmów. Do wspomnień. Do Ciebie.

Mogę Ci dzisiaj napisać o... teksty

love_krowe dodano: 4 luty 2015

Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogród. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę „pierdolę to i gówno” to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I jeszcze jedno, że czekam, więc wróć już do mnie.

Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

love_krowe dodano: 3 luty 2015

Jest tak samo, może tylko trochę smutno I nie mówisz "dobranoc" i nie mogę przez to usnąć

I tak szybko skończyła się... teksty

love_krowe dodano: 31 stycznia 2015

I tak szybko skończyła się miłość. Tak szybko jak wódka. A miłość do wódki jest bardzo podobna. Bo rozgrzewa, kiedy wiatr, kiedy smutek rozlał się na stole. Przytula. Ale zasłania też oczy. I potrafi mamić, kłamać, rzygać i zatruć. Stało się nagle tak zimno i pusto. Najbardziej boimy się pustych kieliszków po miłości. Najbardziej boimy się pustych miejsc.

Mam skłonność do życia we śnie... teksty

love_krowe dodano: 23 stycznia 2015

Mam skłonność do życia we śnie, do zmyślania sobie ludzi i sytuacji. Do urabiania życia na kształt teatru. Do nierzeczywistości. Wychodzę za mąż za nieznajomych, opowiadam o nieznajomych . Miałam zawsze skłonności do kręcenia się wokół chłopców, którzy nie bardzo kręcili się koło mnie.

W Twoich ramionach czuję się... teksty

love_krowe dodano: 20 stycznia 2015

W Twoich ramionach czuję się naprawdę bezpiecznie i... uśmiecham się. / l-k

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV