głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję si

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się że mo
Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy razem gotujemy. Gdy dzwonisz z pytaniem na co mam ochotę, bo właśnie jesteś w sklepie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy każesz mi oglądać kolejny horror albo jakiś film piąty raz. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój!

to będzie ich pierwszy krok w  chmury teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

to będzie ich pierwszy krok w chmury

w sobotę  miasto ma pijaną mordę... teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

w sobotę miasto ma pijaną mordę ~ pierwszy krok w chmurach

Czuła się cudownie w moich... teksty

love_krowe dodano: 1 marca 2015

Czuła się cudownie w moich ramionach, a nawet więcej, czuła się tutaj bardzo wygodnie. Jakby była stworzona do bycia tutaj. Co sprawiało, że czułem się jakbym był trzy pieprzone metry nad ziemią.

Kobiecie trzeba okazywać uczucie... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Kobiecie trzeba okazywać uczucie, namiętność, mówić jej o miłości, ściskać za ręce. — Bolesław Prus - Lalka

Są pożegnania  na które nigdy nie... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Jeśli kogoś kochasz  to jeszcze nie... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Jeśli kogoś kochasz, to jeszcze nie znaczy, że Bóg ma w swoich planach, żebyście byli razem.

Moim zdaniem można zużyć całą... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Moim zdaniem można zużyć całą swoją miłość. Moim zdaniem możną ją całą zużyć na jedną osobę. Można kochać tak mocno i tak głęboko, że nie zostaje już nic dla nikogo.

Anka  to już trzy i pół roku... teksty

love_krowe dodano: 26 luty 2015

Anka, to już trzy i pół roku, długo ogromnie, a nie ma takiego dnia, takiego kroku, żebym nie wspomniał o mnie: o mnie, osieroconym przez ciebie, i choć twardość sobie wbijam w łeb, nie widzę cię w żadnym niebie i nie chcę takich nieb! Żadna tu filozofia sprawy tej nie zgładzi: mojej matce, mojej siostrze było: Zofia, i jakoś czas na to poradził. A ja myślę i myślę o tobie po przebudzeniu, przed snem... Może ja jestem coś winien tobie? - bo ja wiem. Na Powązkach ośnieżona mogiła, brzozy coś mówią szelestem... Powiedz, czyś ty naprawdę była, bo ja jestem...

Gdy się człowiek porządnie i... teksty

love_krowe dodano: 25 luty 2015

Gdy się człowiek porządnie i długo wypłacze, na ogół robi mu się lepiej, nawet jeśli okoliczności nie zmieniły się ani na jotę.

Jestem teraz bardzo bogata.   Mam... teksty

love_krowe dodano: 23 luty 2015

Jestem teraz bardzo bogata. Mam kogoś, kogo mogę kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV