głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Mam w sobie optymizm i upór. Nawet kiedy leżę i ryczę jestem załamana i chcę się zabić to i tak w końcu wstaję. Taki charakter. chcę być Jego żoną i mieć wytatu

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Mam w sobie optymizm i upór. Nawet kiedy leżę i ryczę jestem załamana i chcę się zabić to i tak w końcu wstaję. Taki charakter.
Mam w sobie optymizm i upór. Nawet... teksty

love_krowe dodano: 10 marca 2015

Mam w sobie optymizm i upór. Nawet kiedy leżę i ryczę, jestem załamana i chcę się zabić, to i tak w końcu wstaję. Taki charakter.

chcę być Jego żoną i mieć... teksty

love_krowe dodano: 10 marca 2015

chcę być Jego żoną i mieć wytatuowane na nadgarstku Jego imię

Czasami jest tak  że spotkasz kogoś... teksty

love_krowe dodano: 4 marca 2015

Czasami jest tak, że spotkasz kogoś przez przypadek i ledwie muśniesz go dłonią, a potem o tym jednym krótkim dotyku nie możesz zapomnieć i czujesz na opuszkach palców tęsknotę taką, jaką byś czuł całym ciałem, więc przypominasz sobie tę sekundę na dziesiątki sposobów, w myślach odtwarzasz ten krótki gest po wielokroć, zupełnie jakby to były zastygłe kadry w filmach animowanych, którym suma martwych punktów nadaje życie.

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy razem gotujemy. Gdy dzwonisz z pytaniem na co mam ochotę, bo właśnie jesteś w sklepie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy każesz mi oglądać kolejny horror albo jakiś film piąty raz. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój!

to będzie ich pierwszy krok w  chmury teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

to będzie ich pierwszy krok w chmury

w sobotę  miasto ma pijaną mordę... teksty

love_krowe dodano: 3 marca 2015

w sobotę miasto ma pijaną mordę ~ pierwszy krok w chmurach

Czuła się cudownie w moich... teksty

love_krowe dodano: 1 marca 2015

Czuła się cudownie w moich ramionach, a nawet więcej, czuła się tutaj bardzo wygodnie. Jakby była stworzona do bycia tutaj. Co sprawiało, że czułem się jakbym był trzy pieprzone metry nad ziemią.

Kobiecie trzeba okazywać uczucie... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Kobiecie trzeba okazywać uczucie, namiętność, mówić jej o miłości, ściskać za ręce. — Bolesław Prus - Lalka

Są pożegnania  na które nigdy nie... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Jeśli kogoś kochasz  to jeszcze nie... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Jeśli kogoś kochasz, to jeszcze nie znaczy, że Bóg ma w swoich planach, żebyście byli razem.

Moim zdaniem można zużyć całą... teksty

love_krowe dodano: 28 luty 2015

Moim zdaniem można zużyć całą swoją miłość. Moim zdaniem możną ją całą zużyć na jedną osobę. Można kochać tak mocno i tak głęboko, że nie zostaje już nic dla nikogo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV