głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_dreams Zastanawiam się co faceci czują kiedy są zakochani. Czy czują motylki w brzuchu? Myślą o dziewczynie 24 h ? Czy czekają godzinami aż wejdziemy na gg albo napisz

love_dreams

love_dreams.moblo.pl
Zastanawiam się co faceci czują kiedy są zakochani. Czy czują motylki w brzuchu? Myślą o dziewczynie 24 h ? Czy czekają godzinami aż wejdziemy na gg albo napiszemy d
Zastanawiam się  co faceci czują... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Zastanawiam się, co faceci czują, kiedy są zakochani. Czy czują motylki w brzuchu? Myślą o dziewczynie 24/h ? Czy czekają godzinami aż wejdziemy na gg albo napiszemy do nich sms'a? Czy uśmiechają się pod nosem wspominając wspólne chwile? Tęsknią za nami przez cały czas? Czy wspominają nasze słowa dokładnie je analizując…?

Dlaczego zawsze  gdy usłyszę Twoje... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Dlaczego zawsze, gdy usłyszę Twoje imię, nie umiem nie zwrócić na nie uwagi, nie umiem przejść obojętnie, nie umiem uodpornić się na tych kilka liter ? Tylko zawsze muszę zatrzymać się na momencie, w którym wszystkie wspomnienia przelatują mi przez głowę, a serce krzyczy: 'przecież to ten, którego tak bardzo kochasz!'.

Jeśli ktoś przywiązał się już... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Jeśli ktoś przywiązał się już do Ciebie, ciężko mu będzie tak po prostu odstąpić i dać sobie spokój. Jeśli zniknie z Twojego życia, wiedz, że nie był Ciebie wart.

Tyle problemów i ulic bez wyjścia... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Tyle problemów i ulic bez wyjścia tyle miłości, która nie ujrzy światła dziennego. Tyle pocałunków, kiedy się nie chcesz obudzić. Tysiące ran, których nie da się zliczyć...

Będziesz trzymała go za rękę  ale... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Będziesz trzymała go za rękę, ale to ja pierwsza tuliłam jego dłoń. Będziesz pokazywała się z nim na mieście, ale ludzie będą przypominać sobie moją postać. Będziesz całowała jego usta, ale to ja pierwsza skradłam mu pocałunek. Gdy będzie mu smutno, będziesz próbowała go pocieszyć, ale on będzie pamiętał jak ja to robiłam. Będziesz go kochać? - Ale wiesz, to ja pierwsza oddałam mu serce. Będzie patrzył w Twoje oczy, ale wciąż będzie przypominał mój kolor zielony. Nie wymażesz mnie z jego wspomnień. Sama dobrze wiesz, że o prawdziwej miłości się nie zapomina. Ale nie smuć się, ja jestem TYLKO WSPOMNIENIEM.

Są cztery rzeczy  których nie... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Są cztery rzeczy, których nie można cofnąć. Kamień, który został rzucony. Słowo, które zostało wypowiedziane. Okazja, której się nie wykorzystało. Czas, który przeminął.

Tak  co noc tęsknie. Co noc lub co... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Tak, co noc tęsknie. Co noc lub co dzień, gdy oglądam serial, jem, czytam. Mógłbyś teraz być tutaj, a nie ma Cię. Złapałabym Cię za rękę, i powiedziała, że bardzo Cię kocham i brakowało mi Ciebie przez cały czas, gdy byłeś gdzie indziej..

Najgorzej jest wieczorem  kiedy... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Najgorzej jest wieczorem, kiedy kładę się do łóżka, wkładam słuchawki w uszy i zaczyna się bit. Wtedy wszystko mi wraca. Słowa piosenki gdzieś odpływają i pojawia się Twoja twarz, przypominają mi się różne sytuacje związane z Tobą, wyobrażam sobie naszą przyszłość.. I wtedy do oczu napływają mi łzy. Serce ściska się całej siły i braknie oddechu, bo przecież nie będzie żadnej wspólnej przyszłości. Nie byłam w stanie Cię przy sobie zatrzymać.

Tak mocno trzymał mnie za rękę... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Tak mocno trzymał mnie za rękę, jakbym miała zaraz uciec. Tak intensywnie się we mnie wpatrywał, jakby widział mnie ostatni raz.

Nieprzespane noce  łzy w oczach  gdy... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Nieprzespane noce, łzy w oczach, gdy tylko go widzisz? To wszystko nie jest warte twojego cierpienia. Pamiętaj, nigdy już nie wróci to, co było, a on nigdy nie znajdzie takiej dziewczyny, która go pokocha tak mocno, jak zrobiłaś to Ty. On kiedyś i tak zrozumie swoje błędy, ale Ty wtedy pokaż, że jednak bez niego potrafisz być bardziej szczęśliwa.

Trzeba umieć zauważyć  kiedy... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

Trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. Zakończyć cykl, zatrzasnąć drzwi, zamknąć rozdział nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło.

A ja? Hmm teoretycznie jestem wolna... teksty

love_dreams dodano: 14 lipca 2013

A ja? Hmm teoretycznie jestem wolna, praktycznie uwięziona w przeszłości i wspomnieniach..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV