głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_dreams 'Miłość? to chęć bycia przy drugiej osobie zawsze bez względu na to co wydarzyło się między Wami. To ten stan gdy szczęście ukochanej osoby jest ważniejsze niż

love_dreams

love_dreams.moblo.pl
'Miłość? to chęć bycia przy drugiej osobie zawsze bez względu na to co wydarzyło się między Wami. To ten stan gdy szczęście ukochanej osoby jest ważniejsze niż Twoje
'Miłość? to chęć bycia przy... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

'Miłość? to chęć bycia przy drugiej osobie zawsze, bez względu na to co wydarzyło się między Wami. To ten stan, gdy szczęście ukochanej osoby jest ważniejsze niż Twoje, gdy jej marzenia są Twoimi marzeniami, jej smutek to Twój smutek, jej radość to Twój uśmiech. Gdy nie ma dla Ciebie piękniejszej nagrody niż wygięcie przez tą osobę kącików ust ku górze i wymalowane szczęście na pięknej twarzy. Miłośc to całkowite oddanie się drugiej osobie i dużo, dużo więcej - mogłabym wymieniać bez końca, lecz to tylko moja definicja, każdy ma swoją . ;)

Uwielbiam Twoje wpisy :  teksty love_dreams dodał komentarz: Uwielbiam Twoje wpisy :) do wpisu 28 lipca 2013
Obiecaliśmy sobie miłość do... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Obiecaliśmy sobie miłość do końca życia... że nigdy żadne z nas nie odejdzie, że o wszystkim będziemy sobie mówić...jak na razie trzymamy się tego.. i aby nic nie popsuć musimy byc uważni i dbać o nasze uczucia :)

W końcu znalazła szczęście. Swoje... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

W końcu znalazła szczęście. Swoje własne jedyne szczęście, którego tak długo szukała. Teraz już Go nie odda, nie pozwoli nikomu tego zepsuć, odebrać jej... Bo to wszystko co ma i nie ważne co dzieje się wokoło, liczy się tylko On.

Żyj życiem ziomuś  jakby każda... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Żyj życiem ziomuś, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią./ Sulin ♥

Facet to nie zawsze durna świnia... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Facet to nie zawsze durna świnia, która pobawi się Tobą a potem odejdzie i zostawi Cię z rozgrzanym sercem... On jest odpowiedni dla tej jedynej... którą znajdzie... Jeżeli ktoś Cię zranił i odszedł, najwyraźniej do siebie nie pasowaliście... Tak samo z kobietami niektóre też lubią się bawić facetami... może to źle ujęte.... to nie zabawa, każda szuka osoby do której będzie żywić prawdziwe uczucie które będzie odwzajemnione ... jeżeli tak nie jest, Ona odchodzi od Niego... nie trzeba martwić się krótkimi :związkami" jesteśmy bogaci w nowe doświadczenie i gdzieś czeka na nas osoba z która spędzimy resztę życia :)

'Miłość jest wtedy  gdy On wyczuwa... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

'Miłość jest wtedy, gdy On wyczuwa czy masz dziś nastrój na śmiech.. A gdy trochę podetniesz włosy On widzi, że coś zmieniłaś... Miłość jest wtedy, gdy On, choć nie umie, na rocznice pisze Ci wiersze... I wtedy, gdy On dawno zasną a Ty nadal na Niego patrzysz... I mimo, ze jesteście ze sobą już tak długo, On nadal po policzku Cię głaszcze..

Gdybyś miał żyć 100 lat  to ja... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Gdybyś miał żyć 100 lat, to ja chciałabym żyć o jeden dzień krócej, żeby nie dotrwać chwili, w której Ciebie zabraknie.

Nie muszę mieć wszystkiego  ważne... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Nie muszę mieć wszystkiego, ważne że mam Jego. :)

Szczęściem jest kolor Jego oczu... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Szczęściem jest kolor Jego oczu, Jego uśmiech, Jego obecność.♥

Podejdź  przytul i powiedz  że w... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

Podejdź, przytul i powiedz, że w życiu będę płakała tylko ze szczęścia.

 Nastolatkowie nie potrafią kochać... teksty

love_dreams dodano: 28 lipca 2013

"Nastolatkowie nie potrafią kochać, to tylko zauroczenie, najważniejsza jest szkoła ;3 masz kilka żyć... w jednym się wykształć, w drugim pracuj w trzecim kochaj .... w sumie nie kochaj .. to tylko marnowanie życia ... " Nosz kurwa ! Żyjesz tylko raz, masz okazje kochać, kochaj, ale tak by nie zaniedbywać niczego innego dookoła ! Uczysz się ?! Ucz ale dla siebie !! Miłość nie przeszkadza w nauce... a ją wspiera, bo gdy wiążesz z kimś długą przyszłość chcesz mieć dobrą pracę, aby utrzymywać rodzinę itp. itd. Oni też myślą o przyszłości... i nie tylko takiej wiążącej się z kształceniem i pracą...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV