głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_dreams Zdenerwowana podeszłam do okna ! Krzyczałam na Ciebie! Wyszarpywałam się. Odpychałam. Ty złapałeś mnie i mocno przytuliłeś moje serce biło jak szalone łzy płynę

love_dreams

love_dreams.moblo.pl
Zdenerwowana podeszłam do okna ! Krzyczałam na Ciebie! Wyszarpywałam się. Odpychałam. Ty złapałeś mnie i mocno przytuliłeś moje serce biło jak szalone łzy płynęły rozm
Zdenerwowana podeszłam do okna !... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Zdenerwowana podeszłam do okna ! Krzyczałam na Ciebie! Wyszarpywałam się. Odpychałam. Ty złapałeś mnie i mocno przytuliłeś, moje serce biło jak szalone, łzy płynęły, rozmazując makijaż... nie wiedziałam co myśleć... ale wiedziałam że mam Ciebie, że Ty mi zawsze pomożesz że spośród nich wszystkich, jesteś najszczerszy, akceptujesz mnie taką jaka jestem... troszczysz się o mnie, dajesz mi to czego ja nie daje Tobie, a jednak niczego mi nie odmawiasz nie oczekując nic w zamian tylko miłości... czułam że jestem dla Ciebie ważna, cholernie ważna!/ love_dreams

Nikt nie wie jak cierpię nikt się... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Nikt nie wie jak cierpię nikt się nigdy nie dowie, tylko najbliżsi są zawsze przy Tobie./ love_dreams

Dla mnie ? Liczysz się tylko Ty. Bez... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Dla mnie ? Liczysz się tylko Ty. Bez Ciebie ? Nie mam nic. Z Tobą ? Mogę iść na koniec świata. Ty ? Nadajesz sens i kolory mojemu życiu ;*/ love_dreams

Trzy rzeczy jakie facet powinien... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Trzy rzeczy jakie facet powinien chcieć zmienić w swojej dziewczynie to: nazwisko, adres i pogląd na temat mężczyzn.

Nie mam najnowszych gadżetów  super... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Nie mam najnowszych gadżetów, super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie, a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam, wiesz dlaczego? ludzie, których życie nie rozpieszcza, a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy, zwykły buziak od chłopaka, tania koszulka z przeceny, czy drink za trzy złote wypity, w towarzystwie przyjaciółek, by uśmiech nie schodził im z buźki.

 Ze mną się kurwa jest! Mnie się... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

"Ze mną się kurwa jest! Mnie się pilnuje i ze mną ma się kurwa być !"

Czasem nie mam już siły by żyć...... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Czasem nie mam już siły by żyć... lecz Ty zawsze stoisz obok, mam tylko Ciebie, dla Ciebie żyje, dla Ciebie się uśmiecham, tylko Ciebie kocham, tylko za Ciebie umrę.

Ze słuchawkami w uszach  patrząc w... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Ze słuchawkami w uszach, patrząc w gwiazdy myślała o Nim.. Tak bardzo chciała się z Nim zobaczyć, wtulić się w Jego ramiona i poczuć Jego ciepło, bo tylko przy Nim czuła się tak spokojna i bezpieczna.. Choć wyrządził Jej tyle przykrości, nadal Go kochała jak nikogo na świecie.

Kobieta może w każdej chwili i z... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu, przywołac każde wydarzenie z przeszlosci bez względu na czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikować je, wyolbrzymić, upiekszyć, albo całkowicie przerobić... przywrócić ból, tamtych wspomnień.

  jak tam ?    pozytywnie  miło... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

- jak tam ? - pozytywnie, miło, słodko, radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem..

Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

love_dreams dodano: 2 sierpnia 2013

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV