głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space błagam tylko o to żebyś nigdy przenigdy nie wykorzystał słabości którą do Ciebie posiadam . Nie chce aby fakt iż pociągasz mnie nieziemsko sprawiał że znowu daj

love0space

love0space.moblo.pl
błagam tylko o to żebyś nigdy przenigdy nie wykorzystał słabości którą do Ciebie posiadam . Nie chce aby fakt iż pociągasz mnie nieziemsko sprawiał że znowu daje
błagam tylko o to   żebyś nigdy... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

błagam tylko o to , żebyś nigdy przenigdy nie wykorzystał słabości , którą do Ciebie posiadam . Nie chce aby fakt iż pociągasz mnie nieziemsko sprawiał że znowu daje się sobą manipulować " wytarła łzę .

Leżał obok kobiety swojego życia.... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

Leżał obok kobiety swojego życia. Oddechy tej dwójki odbijały się echem po ścianach małego pokoju. Opuszkami palców dotykał jej pleców. Uśmiechnął się na widok gęsiej skórki, powstającej na jej kruchym ciele. Mruknęła cicho i odwróciła głowę w jego stronę. 'Nie śpisz.' Powiedziała półprzytomna. Nie odpowiedział, tylko wciąż podziwiał jej zaspaną twarz. Przysunęła się bliżej i znów zasnęła. Oddychała głęboko. Lubił ten dźwięk. Wiedział, że ma ją obok siebie, ale wciąż się bał. Mocniej zacisnął dłoń na jej ciele tak, jakby bał się, że zaraz mu ucieknie. Musnął delikatnie jej wargi. Poczuł słony smak łez. Przesiąknięte bólem usta, nawet oczy miała podpuchnięte. Wiedział, że to ostatnia szansa. Nie chciał pozwolić, by to, co przez tak długi czas budowali, znów rozbiło się o powierzchnię brudnych betonów ich świata.

odchodziła. z każdą sekundą coraz... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.

jeśli naprawdę nie ma innego... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

jeśli naprawdę nie ma innego wyjścia, i musimy się rozdzielić, puścić swoje dłonie, skierować się w przeciwnych kierunkach - dobrze. tylko nie zapominaj. wspomnij czasem mój śmiech, to, jak czule mnie łaskotałeś, zakładałeś kosmyk moich włosów za ucho i jak zaciskałeś swoje palce pomiędzy moimi. nie zakopuj mnie gdzieś na dnie wspomnień, w najciaśniejszym kącie serca. i choć niewątpliwie wszystko w środku rozpadnie mi się w drobne kawałki - pozwolę Ci odejść, lecz spójrz czasem w niebo, kiedy księżyc będzie lśnił pełnią, i szepcz pod nosem moje imię. usłyszę. sercem.

Kiedy twoje usta są na moich Bicia... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

Kiedy twoje usta są na moich Bicia naszych serc stają się jednością

i nic nie jest w stanie pobić tej... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

i nic nie jest w stanie pobić tej rozpierdalającej serce radości, kiedy znów jest na wyciągnięcie ręki. ta euforia, gdy znów trzyma Cię w ramionach, tak beztrosko.

Leżąc obok Ciebie mogłabym tak... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

Leżąc obok Ciebie mogłabym tak trwać,zamknąć oczy,czuć Cię całą wieczność...Ty i ja,razem-nie ma nic lepszego.

Od ostatniej nocy obok Ciebie   tak... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

Od ostatniej nocy obok Ciebie , tak trudno mi zasnąć samej . Tak bardzo brakuje mi Twojego ciała i Twej dłoni wplecionej w moją dłoń

jesteśmy zbyt podobni do siebie.... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

jesteśmy zbyt podobni do siebie. jesteśmy uparci i wszystko chcemy robić po swojemu. oboje nienawidzimy być w błędzie i oboje chcemy zawsze mieć rację. ale to właśnie jest miłość - nie ważne co się stało lub stanie, my zawsze wybaczamy sobie raz jeszcze

kocham Cię za takie dni jak ten! gdy... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

kocham Cię za takie dni jak ten! gdy z mojej twarzy nie schodzi uśmiech,a oczy błyszczą szczęściem. gdy rozłączasz dzwoniącego kumpla mówiąc ' dziś mamy tylko siebie '. gdy zabierasz mnie na długi spacer, mocno przytulając bym nie zmarzła. gdy robisz mi najlepszy obiad, i tak cudownie całujesz.

Gdy się zakochasz Twoja dusza... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

Gdy się zakochasz Twoja dusza przestaję należeć już do Ciebie . Staję się ona własnością świata , drugiej osoby . Patrzysz na życie z innej perspektywy , lepszej perspektywy . Mieszasz oddechy między pocałunkami, jesteś , bo i on jest . Nic nie jest w stanie zburzyć Twojego stanu euforii . To tak jakbyś dostała nową 'JA' , chcesz to maksymalnie wykorzystać przy każdej okazji . Boli Cię serce , gdy widzisz łzy ukochanego , chcesz przejąć na siebie cały jego ból , ale tutaj właśnie o to chodzi . Od tej pory idziecie razem , dzielicie wszystko na pół i już wiesz , że umarłaś dla innych mężczyzn .

często się zastanawiam  jak my... teksty

love0space dodano: 18 grudnia 2011

często się zastanawiam, jak my zwykli ludzie odnaleźliśmy miłość w tym świecie pełnym nienawiści, tu gdzie ludzie nie wiedząc co to miłość puszczają się naokoło. Tu gdzie niektórzy są z sobą z litości lub jak się sami nudzą i nie mają się z kim przelizać. zastanawia mnie też fakt, że znalazłam najlepszą przyjaciółkę na świecie, chociaż w naszych czasach bardzo o to trudno, wszędzie tylko fałsz , dwulicowość , obgadywanie za plecami i podlizywanie się. Dziękuję mojej miłości i jedynej przyjaciółce, że są i że ich odnalazłam w tym chorym świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV