głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space nie boimy się że nie sprostamy oczekiwaniom. Boimy się że możemy wszystko walczę ze sobą coraz częściej ze sobą mocniejszą niż kiedykolwiek Wiele złych decyzji

love0space

love0space.moblo.pl
nie boimy się że nie sprostamy oczekiwaniom. Boimy się że możemy wszystko
nie boimy się że nie sprostamy... teksty

love0space dodano: 28 marca 2012

nie boimy się, że nie sprostamy oczekiwaniom. Boimy się, że możemy wszystko

walczę ze sobą coraz częściej ze... teksty

love0space dodano: 28 marca 2012

walczę ze sobą coraz częściej, ze sobą mocniejszą niż kiedykolwiek

Wiele złych decyzji podjętych przez... teksty

love0space dodano: 27 marca 2012

Wiele złych decyzji podjętych przez głupotę, często robiłam to, na co miałam ochotę

za każdym razem kiedy witając się... teksty

love0space dodano: 27 marca 2012

za każdym razem, kiedy witając się z Twoimi kumplami, któryś powiedział, że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę, albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak, że nie mogłam prawie oddychać. miażdżyłeś go wzrokiem pt. " stul mordę, ona jest moja. " choć dobrze wiedziałeś, że to dla Ciebie się stroję. chociaż twierdziłeś, że to słabe całować się przy ludziach, zwłaszcza znajomych, kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiały mi usta chętne do połączenia ich z Twoimi, zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zważając na gwizdy innych. na cosobotnich imprezach, kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec, żegnałeś kolesia słowami: - może najpierw ze mną zatańczysz ? i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć. wiesz.. ja lubię być tylko Twoja.

Kłócili się było ich słychać w... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Kłócili się, było ich słychać w całym bloku. Nie byli parą. Uderzyła go w ramię, tak mocno, że aż się cofnął, ale odzyskał równowagę i podszedł bliżej niej. Cholerne 1,80 cm krzyczało coś do niej powodując, że wściekłość wciąż rosła. Odwróciła się łapiąc za włosy 'Czy Ty w ogóle siebie słyszysz?! Nawet nie jesteśmy parą, a robisz mi afery o jakiegoś gościa ze szkoły! Ogarnij się w końcu!' Zabrakło jej tchu. Wyprostował się,ścisnął dłonie w pięści i czekał. 'I co? Mam Cię może jeszcze przeprosić?!' Podparła się pod boki. Widziała jego żyły na szyi,słyszała, jak głośno oddycha,a jego oczy zdawały się mówić, że ma ochotę coś rozjebać. Jednak on odwrócił się na pięcie i skierował ku drzwiom pokoju. Był już w kuchni, kiedy krzyknęła najgłośniej, jak mogła "Kocham Cię! No kocham Cię, do jasnej cholery!' Wrócił się. Spojrzała na niego przepraszającymi oczyma. 'Kocham, no.' Szepnęła bardziej do siebie. Podszedł do niej i z całej siły przytulił do piersi.

Kocham Cię . Przebijesz to ? teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Kocham Cię . Przebijesz to ?

 Maaaaaaaaaaamo  wychodzę!  Z... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

- Maaaaaaaaaaamo , wychodzę! - Z przyjaciółmi? - Nie , z terrorystami .

Niesforna księżniczka dumnie idąca... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Niesforna księżniczka dumnie idąca przez świat. Pyskata, bezczelna, mająca dużo wad..

Na nogach rurki spodnie z krokiem... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Na nogach rurki, spodnie z krokiem lub krótkie spodenki.Ulubione trampki lub skejty.Bielizna i luźna koszulka. Rozpuszczone włosy i poprawione oczy tuszem. W słuchawkach rap, a w głowie ogrom nieprzyzwoitych myśli. W ręce puszka, w którą wybija rytm. Stwierdzisz że jest egoistką, cwaniarą i ma wszystko głęboko gdzieś? Nie. Ja po prostu staram się tego nie okazywać. Chowam wszystko w środku . Egoistka? Jeśli moje zachowanie uważasz za egoistyczne, wiedz że to z Tobą jest coś nie tak. Cwaniara? Bywa. Jestem jaka jestem, a Tobie nic do tego.

Mieli zgaszone światło wszędzie... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Mieli zgaszone światło, wszędzie zapalone świece z aromatem róż , w tle wydobywała się romantyczna muzyka. W zasięgu swojego wzroku mieli tylko siebie, nie widzieli po za sobą nikogo innego, tylko swoje twarze, na których promieniało szczęście. Zaczął muskać lekko wargi ukochanej później przeobraził wszystko w namiętny pocałunek. Nie mogli się od siebie oderwać, choćby na chwilę. Cały czas czuli swoją bliskość, była w Jego ramionach wtulona już na zawsze. Lubił bawić się Jej włosami, mówić jak pięknie wygląda, gdy nie są ułożone idealnie, bo dla niego zawsze jest wyjątkowa. Patrzył na swoją miłość, jak najcenniejszy skarb, który jest tylko Jego wart, nie potrafił wyobrazić sobie, że trzymałby inną rękę w tym momencie, w którym przysięgał miłość, której nie porwie nawet wiatr, ani nie przerwie świat. Zatapiali swoje czyste myśli w setkach pocałunkach do końca świata który nawet jeszcze nie nadszedł.

Lubię siedzieć sama w letnie... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Lubię siedzieć sama w letnie wieczory . Wsłuchując się w słowa Chady na słuchawkach , popijając gorącą herbatę . Lubię poczuć te rozkosz gdy wspominam chwile spędzone z przyjaciółmi , chłopakiem byłym , czy z Tobą kochanie . Lubię rozmawiać sama ze sobą , i śmiać się na głos myśląc o tym wszystkim co było . Wiecie co ? Nie żałuję ani jednej chwili .

Lubię takie dni gdy wieczorem... teksty

love0space dodano: 23 marca 2012

Lubię takie dni, gdy wieczorem kładę się do łóżka i nie mam siły nawet na to by zgasić światło, bo moje nogi nie mają siły na nic. Lubię wtedy położyć się, uśmiechnąć się sama do siebie i powiedzieć sobie 'dobrze wykorzystałaś ten dzień'. Lubię z każdego dnia wyciągać jak najwięcej, bo wiem, że nigdy drugi taki się już nie powtórzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV