głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Mam słabe nerwy. Zresztą psychikę też. Dlatego trudno mi przetrwać pewne sytuacje stresy wymagania. Łatwo się wzruszam. Pozytywnie i negatywnie. Gdy jestem zden

love0space

love0space.moblo.pl
Mam słabe nerwy. Zresztą psychikę też. Dlatego trudno mi przetrwać pewne sytuacje stresy wymagania. Łatwo się wzruszam. Pozytywnie i negatywnie. Gdy jestem zdenerwow
Mam słabe nerwy. Zresztą psychikę... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Mam słabe nerwy. Zresztą psychikę też. Dlatego trudno mi przetrwać pewne sytuacje, stresy, wymagania. Łatwo się wzruszam. Pozytywnie i negatywnie. Gdy jestem zdenerwowana, jest mi zimno i mam dreszcze. Płaczę też, gdy bliskie mi osoby ranią milczeniem, obojętnością i nienaturalnością. Nic nie poradzę. Od początku byłam przewrażliwiona.

Są takie momenty  kiedy każdy z nas... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Są takie momenty, kiedy każdy z nas ma dość... dość krzyczących wiecznie rodziców, dość wysłuchiwania z ust mamy swoich wad, dość deszczu, dość upałów, dość łez wycieranych nocą w poduszkę, dość samotnych spacerów ze słuchawkami w uszach, dość wszystkiego. Wtedy najchętniej wybieglibyśmy z domu pakując w torbę portfel, prince polo, butelkę z mineralną wodą i ucieklibyśmy na dworzec czekając na pociąg do wiecznego szczęścia. Na pociąg do miejsca gdzie nikt nas nie zna, gdzie można by było ułożyć wszystko od nowa. Ułożyć tak jak sami tego chcemy. Pojechać w miejsce, gdzie moglibyśmy być reżyserami własnego życia.

jestem wrażliwą osobą  którą... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

jestem wrażliwą osobą, którą wszystko to co boli kryje głęboko w sobie. nie mam ochoty z nikim się tym dzielić a jeśli nawet nigdy nie powiem całej prawdy. może kogoś tym ranię, jeśli tak to przepraszam. siebie nie zmienię, taka jestem. możecie się jedynie domyślać, że coś jest nie tak. nie lubię jak się mnie naciska. czuje się z tym źle. nie lubię jak ludzie dopowiadają sobie różne historyjki na mój temat, albo gdy za wszelką cenę wiedzą wszystko lepiej ode mnie, nawet jeśli chodzi o kwestię uczuć. łatwo mnie zranić tylko nie daje sobie tego po sobie poznać. bo niby po co? kogo to obchodzi. czasem mam dość okłamywania samej siebie, ale jest to już coś do czego pomału się przyzwyczaiłam. nawet zaczynam to lubić. oszukuje siebie, i czuje się z tym dobrze. nawet jeśli trwa to krótką chwile. to taka mała odskocznia od tych wszystkich złych myśli, ludzi. lubię samotność. zawsze gdy mam jakiś problem wole zostać z nim sam na sam. uciec byle gdzie, założyć słuchawki i myśleć..

Wszyscy mamy blizny  zbieramy je... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Wszyscy mamy blizny, zbieramy je przez całe życie. Blizny po dziecinnych upadkach i szkolnych bójkach, po wyciętym wyrostku i po dziecku wyjętym z brzucha w chwili, kiedy jego serce już przestawało bić. Blizny po chwilach, gdy ciała nas zawodziły, nie spełniając naszych oczekiwań. I blizny wewnątrz, niewidoczne - od ostrych odłamków pijackiego krzyku rozpryskującego się po domu jak szkło ze szkolnego okna, od wyzwisk rzucanych w twarz na podwórku. Tych blizn nie pokazujemy nikomu, bo gdy je pokazujemy, ludzie odwracają głowy i zmieniają temat.

Wiesz  kiedy jest najgorzej? Wtedy... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Wiesz, kiedy jest najgorzej? Wtedy, kiedy każdy krok cię boli. Kiedy nie ma dobrych posunięć i kiedy nie istnieje 'właściwa' droga. Kiedy jesteś swoim największym wrogiem. Kiedy się uzależniasz. Kiedy nie potrafisz rozróżnić snu od rzeczywistości. Kiedy ludzie czytają w tobie jak w otwartej księdze a ty nie możesz się nigdzie schować. Wszyscy wiedzą wszystko(a nawet więcej!) i nikomu nie możesz ufać. Kiedy patrząc w lustro zadajesz sobie pytanie: 'Dlaczego ja?'. Kiedy przestajesz marzyć. Kiedy upadają wszystkie twoje plany. Kiedy stwierdzasz, że Boga nie ma.

Nagle otworzyła jej się jeszcze... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Nagle otworzyła jej się jeszcze jedna opcja. Opcja, która niby zawsze istniała, ale, przynajmniej dla niej, nie była osiągalna. Pamiętała świetnie, jak przed zaledwie sześcioma miesiącami zerknęła z balkonu na dół. I to, co sparaliżowało jej szyję, wymamrotało przez gardło: 'Nie rozumiem, jak ludzie sobie to robią. Po prostu nie rozumiem’. Ale teraz akurat tak. Nie żeby musiała to zrobić, ale taka opcja istnieje. Jak prawo jazdy, jak wiza do Stanów, coś, z czego można skorzystać, i można też nie.

Chcę przejść z Tobą najgorsze... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Chcę przejść z Tobą najgorsze burze by wiedzieć jak wiele jesteśmy w stanie razem przetrwać. Chcę od Ciebie odetchnąć czasem choćby jeden dzień, żeby wiedzieć jak bardzo mogę za Tobą tęsknić. Chcę z Tobą rozmawiać o swoich najbardziej skrytych, a zarazem obciachowych rzeczach by wiedzieć jak cudownie jest się śmiać z samych siebie. Chcę przyjąć zaproszenie na romantyczną kolacje jaką są hot-dogi na Orlenie by wiedzieć jak bardzo potrafimy być spontaniczni w naszym związku. Chcę zachowywać się jak nienormalna w publicznym miejscu, by wiedzieć ile wad jesteś w stanie we mnie zaakceptować.

Nigdy nie porzucę tego kim jestem na... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Nigdy nie porzucę tego kim jestem na rzecz akceptacji, "być sobą do końca" o niczym innym nie marzę.

Kryterium wiarygodności: kompetencje... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Kryterium wiarygodności: kompetencje i troska o dobro

Miłości trzeba się uczyć i na... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Miłości trzeba się uczyć i na nią zapracować poprzez zwycięstwo nad własnym egoizmem.

Pamiętasz te czasy kiedy twoim... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Pamiętasz te czasy kiedy twoim największym zmartwieniem było jak wytłumaczyć rodzicom swoje spóźnienie? Pamiętasz, gdy jedynym bólem jaki znałeś były odrapane kolana? Pamiętasz jeszcze, że Twoim jedynym marzeniem było dostanie rolek ze sklepu za rogiem ? Pamiętasz jak największe pożegnania brzmiały 'do zobaczenia jutro' ? Dziś jest trochę poważniej, my jesteśmy poważniejsi.

Najgorszy rodzaj smutku to kiedy... teksty

love0space dodano: 22 marca 2012

Najgorszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV