głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
longing_kills Zaprzeczyłam że go kocham nie dlatego by znów zacząć jedną z wielu kłótni ale w końcu dorosłam do tego słowa i życia. Zrozumiałam że nie mogę dać mu niszczyć si

longing_kills

longing_kills.moblo.pl
Zaprzeczyłam że go kocham nie dlatego by znów zacząć jedną z wielu kłótni ale w końcu dorosłam do tego słowa i życia. Zrozumiałam że nie mogę dać mu niszczyć się pr
Zaprzeczyłam  że go kocham nie... teksty

longing_kills dodano: 8 września 2013

Zaprzeczyłam, że go kocham nie dlatego by znów zacząć jedną z wielu kłótni ale w końcu dorosłam do tego słowa i życia. Zrozumiałam, że nie mogę dać mu niszczyć się przy mnie i zasługuje na kogoś o wiele lepszego, ta osoba napewno już na niego czeka a ja nie mogę tego przedłużyć. I choć dziś tęsknie nocami wierzę, że zrobiłam dobrze.
Autor cytatu: whistle

Nawet nie wiesz jak słone są łzy... teksty

longing_kills dodano: 4 września 2013

Nawet nie wiesz,jak słone są łzy,które wylewają nienawiść i smutek,nie wiesz jak czasem mocno zranisz przez co staram się uciec.Nie wiesz jak trudno złapać oddech,gdy ciężko jest już to ciągnąć.Czasem aż przykro patrzeć,gdy chwilą lepiej byłoby nam osobno.| longing_kills

Był zawsze i nie mogę mu zarzucić... teksty

longing_kills dodano: 4 września 2013

Był zawsze i nie mogę mu zarzucić, że zostawił mnie samą. Wystarczył jeden telefon, wiadomość a on był. Ukrywał to ale martwił się, traktował mnie jak małe dziecko, dbał o mnie, przypominał o rękawiczkach zimą i ciepłym szaliku. Bywał wredny, chamski i ranił jak nikt inny ale nigdy nie zostawił mnie samą i nie pozwolił abym została sama z problemem. Ale nie mogłabym trwać dalej w tej znajomości, zniszczałby mnie.
Autor cytatu: whistle

 I czując cię obok opowiem o... teksty

longing_kills dodano: 1 września 2013

"I czując cię obok,opowiem o wszystkim,jak często się boję,i czuję się nikim"

W jego oczach ona zawsze mogła... teksty

longing_kills dodano: 1 września 2013

W jego oczach ona zawsze mogła znaleźć zrozumienie, jego serce było miejscem, w którym mogła czuć się pewnie. Jego dłonie były ciepłe, a uczucia najszczersze, związek pełen troski otoczony bezpieczeństwem.

   ..  potajemnie wbić Ci nóż ze... teksty

longing_kills dodano: 1 września 2013

" (..) potajemnie wbić Ci nóż ze swoich słów."

Zazdroszczę Ci.W każdej chwili... teksty

longing_kills dodano: 1 września 2013

Zazdroszczę Ci.W każdej chwili możesz odejść ode mnie.A ja od siebie...Nie mogę

Zostaw mnie odejdź daj zapomnieć... teksty

longing_kills dodano: 1 września 2013

Zostaw mnie,odejdź,daj zapomnieć,już mnie nie chcesz,więc proszę,tak będzie dobrze,będę sercem przy Tobie,moje ciało się ulotni jak najpiękniejsze dni naszych wspomnień,wciąż będę żyć,jeszcze zdążysz o mnie wspomnieć,nie chcę oddychać,nie chcę na Ciebie patrzeć,choć spełniłeś stos mych marzeń,już nieważne,mówię Ci poważnie,odejdź,nie wracaj,ja zapomnę,przepraszam | longing_kills

  zmienisz się   wybór masz.. albo... teksty

longing_kills dodano: 17 lipca 2013

` zmienisz się - wybór masz.. albo cześć - nie ma nas..`

Trochę się na siebie obrażamy... teksty

longing_kills dodano: 16 lipca 2013

Trochę się na siebie obrażamy, trochę się kłócimy. W każdym razie on ciągle trzyma mnie za rękę. Jest dobrze. Jest dobrze.
Autor cytatu: niekoffana

Chciałabym odejść od niego. Tyle... teksty

longing_kills dodano: 26 czerwca 2013

Chciałabym odejść od niego. Tyle razy obiecywałam sobie, że z tym skończę i zacznę żyć normalnie, szczęśliwie ale nie potrafię. Jest w nim coś takiego, że nieważne ile litrów łez wylałabym z siebie zawsze będę go pragnęła. Nie mogę też zapomnieć jak pomógł mi w najgorszych miesiącach mojego życia, jak pomógł przejść mi przez to z podniesioną głową i został, nie odszedł i nie machnął szybkim "radź sobie sama". A najpiękniejsze jest chyba to, że nawet po półtora roku czujemy do siebie nadal to samo a każdym dniem staje się to mocniejsze. Czasami mam wrażenie, że życie postawiło przed nami same przeszkody a my śmiejąc się, przeskakujemy zmierzając dalej do przodu. I może to nie miłość ale chcę przy tym zostać.
Autor cytatu: whistle

Na początku było mi źle ale... teksty

longing_kills dodano: 25 czerwca 2013

Na początku było mi źle ale wiedziałam, że muszę to zrobić i nawet największe uczucie nie ma tutaj znaczenia. Musiałam zakończyć tą znajomość, chorą miłość i uzależnienie do Ciebie. Walczyłam sama z sobą by nie odpisać Ci na wiadomość, nie zadzwonić i nie usłyszeć Twojego głosu w słuchawce bo najzwyczajniej tęskniłam za tym jak słodko zdrabniałeś moje imię, kłóciłeś się, że kochasz bardziej ode mnie. Ale musiałam przestać patrzeć przez okulary zamalowane miłością a spojrzeć w przyszłość. Dziś? Nie jest dobrze ale lepiej, nadal mi Ciebie brakuje ale chyba już nie tęsknie. Czuje się wolna, zdolna do wszystkiego jeśli tylko tego chcę, nie będąca dla kogoś tylko na moment.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV