głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lolus12161 Wielkie sorry za to że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę której największym problemem jest złamany tips. Zszedłeś na dno. Totalne głęb

lolus12161

lolus12161.moblo.pl
Wielkie sorry za to że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę której największym problemem jest złamany tips. Zszedłeś na dno. Totalne głębokie
Wielkie sorry za to że nie umiem... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

Wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu, kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. Zszedłeś na dno. Totalne, głębokie dno, frajerze.

 Robimy Rewolucję?  Jaką?... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

-Robimy Rewolucję? -Jaką? -Zakochamy Się W Sobie

Witamy w naszych czasach gdzie... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

Witamy w naszych czasach, gdzie życie trwa od piątku do niedzieli , zaczyna się imprezą a kończy kacem.Gdzie każdy dzień umyka nam tak szybko,że nawet nie zdążymy się obudzić, a już siedzimy w budzie.Gdzie codziennie siedząc do południa w szkole odliczamy minuty do dzwonka,żeby tylko przyjść do domu, zjeść obiad, rzucić plecak i przesiedzieć resztę dnia na kompie,posłuchać muzyki a potem wyjść ze znajomymi z domu.. by potem znów zacząć to samo.. i Nie wiem ku*wa gdzie są Ci ludzie, którym nie potrzebne były do szczęścia komputery i alkohol,imprezy itd.Którzy żyli chwilą, ciesząc się tym co mają. Byli lecz zniknęli tak szybko jak dzisiaj nam znika jeden dzień.Magia ku*wa, magia.

ON: Czekać... Czy to to samo co... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

ON: Czekać... Czy to to samo co tęsknić? ONA: Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów, nie przychodzę z tego samego powodu do biura już przed 7. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak.

Weź mi kurwa zejdź z oczu. Zejdź... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

Weź mi kurwa zejdź z oczu. Zejdź mi z drogi. Wyjdź kurwa z mojego życia. Nie rozumiesz, że Twój czas minął ?! - wykrzyczała, przechylając kolejny kieliszek. - Przecież wiesz, że Cię kocham. - odpowiedział. - Wiem ? Niby skąd mam to wiedzieć ?! Kiedykolwiek powiedziałeś mi coś miłego ? Nie, wiecznie byłam tylko suką i głupią dziwką, która dałaby się za Ciebie pokroić ! - podniosła ton, a oczy w jednej chwili zaszły mgłą. - za Twóją kurwa, miłość. - dokończyła, spijając ostatni już drink tej nocy. Wyszła.

 chcesz ze mną chodzić ?  a nie... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

- chcesz ze mną chodzić ? - a nie lepiej pobiegać ? troche schudnę.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

Zamówiłam Neostrade do wyboru... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

Zamówiłam Neostrade, do wyboru miałam maskotkę serca lub rozumu. Wybrałam rozum. może on się połapie w tym burdelu zwanym życiem.

'Tak wiem jestem nienormalna ale... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

'Tak,wiem jestem nienormalna,ale szczerze ? Nie wstydzę się tego,bo wole mieć pozytywnie zrytą banie,niż być tępym pustakiem z różowymi tipsami .'

'jaka jest różnica między... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

'jaka jest różnica między prawdziwym przyjacielem,a kimś kto Go udaje? gdy ten drugi spyta 'co jest?',a Ty mimo iż wszystko się wali z uśmiechem na twarzy zapewniać Go będziesz,że wszystko ok - uwierzy. prawdziwy przyjaciel spojrzy na Ciebie jak na głupka i powie 'jasne,to mów co jest'. rozumiesz? nie jest przyjacielem ten,kto zapyta jak u Ciebie,lecz ten kto potrafi po Twoim spojrzeniu rozpoznać czy aby napewno wszystko dobrze.'

 ma na imię Kretyn.  a nazwisko?... teksty

lolus12161 dodano: 25 grudnia 2011

- ma na imię Kretyn. - a nazwisko? - mój. ;*

wzajemnie    teksty lolus12161 dodał komentarz: wzajemnie ; )) do wpisu 23 grudnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV