głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Jak mogę rozpocząć coś nowego skoro siedzi we mnie tyle wczorajszości? Tobie wszystko jedno bo już nie patrzysz na mnie odwracasz się kiedy wchodzę i zakrywasz

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Jak mogę rozpocząć coś nowego skoro siedzi we mnie tyle wczorajszości?
 Jak mogę rozpocząć coś nowego... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Jak mogę rozpocząć coś nowego,skoro siedzi we mnie tyle wczorajszości?"

 Tobie wszystko jedno  bo już nie... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Tobie wszystko jedno, bo już nie patrzysz na mnie, odwracasz się, kiedy wchodzę, i zakrywasz oczy, kiedy siedzę blisko."

 Jak się rozstawaliśmy natychmiast... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiłam się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku (...) poznałam, że go kocham."

  ...  miłość jest zawsze... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"(...) miłość jest zawsze skomplikowana. Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać, kochanie. Czasem musimy łamać sobie serca. To dobry znak, mieć złamane serce. Oznacza, że czegoś próbowaliśmy."

 Zawsze odchodził  kiedy czuł się... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Zawsze odchodził, kiedy czuł się niezręcznie i się nie przywiązywał, a jak na złość inni przywiązywali się do niego. Chciał być sam, bo lubił, a jednocześnie potrzebował kogoś, z kim by mógł tak milczeć i się szwendać. Odchodził, a i tak wracał."

 Leżymy. Przytuleni  wtuleni w... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Leżymy. Przytuleni, wtuleni w siebie, w cieple leżymy. On dmucha mi w kark gorącymi słowami, wyznaniami. Jest mi spokojnie, dobrze i chyba bezpiecznie. Zamykam oczy i czuję na linii pod włosami, na kręgach, całkiem zimne i chyba trochę przestraszone: "kochasz mnie?". Zaciskam szczęki, język chowam w siebie, żeby nie powiedzieć tego co chcę. Głęboki wdech: "oczywiście, przecież wiesz.". Znowu ciepło."

 Są ludzie  którzy nie lubią ciszy... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Są ludzie, którzy nie lubią ciszy, gdyż gubią się w ciszy jak we mgle. A może cisza jest dla nich równoznaczna z samotnością."

 Wiesz czasami z ludźmi nie warto... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Wiesz,czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne, co warto, to zostawić ich i odejść. Osamotnienie jest jedną z najcięższych kar, na które człowiek może skazać człowieka."

 Do końca roku zostało trzydzieści... teksty

liveisbrutal dodano: 3 grudnia 2013

"Do końca roku zostało trzydzieści dni. To dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w tym roku i o tym, co być może zdarzy się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa cię od środka. Myślę, że nie trzeba od razu planować życia na następne dwadzieścia lat. Ani nawet na dwanaście miesięcy, bo przecież nie wiadomo co przyniesie życie i czym zechce nas niespodziewanie zaskoczyć. Wiem jednak, że dobrze jest szukać inspiracji, nowych pomysłów, uczyć się nowych umiejętności i rozwijać. Rozglądać się i marzyć. Bo właśnie z tych marzeń powstają później piękne zdarzenia."

Lubię bawić się słowem i z tobą... teksty

liveisbrutal dodano: 3 grudnia 2013

Lubię bawić się słowem i z tobą bawić w docinki, Ale bawić się tobą przez słowo - nigdy.

Wiem  że już nigdy nie napotkam... teksty

liveisbrutal dodano: 2 grudnia 2013

Wiem, że już nigdy nie napotkam niczego i nikogo, kto mógłby wzbudzić moją namiętność. Wiesz, żeby móc kogoś pokochać, to całe przedsięwzięcie. Trzeba mieć energię, ciekawość, zaślepienie... Jest nawet taka chwila na początku, kiedy trzeba przeskoczyć nad przepaścią: kto się zastanowi, nie zrobi tego."

Była tak podatna na miłość że... teksty

liveisbrutal dodano: 2 grudnia 2013

Była tak podatna na miłość,że musiało się to skończyć płaczem i zgrzytaniem zębów.Kolejni mężczyźni wycofywali się,wracając do nudnego, ale statecznego i dobrze znanego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV