głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Nie czekaj aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą a Ty nie jesteś Jego p

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Nie czekaj aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą a Ty nie jesteś Jego pierw
Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

liveisbrutal dodano: 6 listopada 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Oddałabym wiele żeby móc poczuć... teksty

liveisbrutal dodano: 6 listopada 2013

Oddałabym wiele żeby móc poczuć się jak kiedyś. Żeby znów mieć drżące dłonie oczekując na jego przyjazd. Żeby mieć pełno motylków w brzuchu będąc w jego towarzystwie, żeby kochać i czuć się kochaną jednocześnie. Żeby mieć oparcie w tej jedynej osobie, która jest całym moim światem. Wiele oddałabym za to, aby łzy zamienić w szczery uśmiech. Naprawdę wiele.

Mam świadomość  że nic nie trwa... teksty

liveisbrutal dodano: 6 listopada 2013

Mam świadomość, że nic nie trwa wiecznie, że wszystko kiedyś się skończy. Przecież nawet życie ma swój kres, to także miłość dwojga ludzi, którzy przyrzekają kochać się na zawsze, musi się skończyć. I ja naprawdę zawsze się z tym liczyłam, tylko wiesz, nigdy nie sądziłam, że nasza miłość skończy się aż tak szybko, że nie zdążę się Tobą w pełni nacieszyć. I może to zabrzmieć jakbym była zachłanna czy egoistyczna i może taka jestem, nieważne, po prostu chciałam szczęścia, które potrwa trochę dłużej.

To źle  że chciałam poczuć się... teksty

liveisbrutal dodano: 6 listopada 2013

To źle, że chciałam poczuć się najważniejsza? To źle, że potrzebowałam czułości jaką dać mi mógł tylko on? Może faktyczne to źle, że w zamian za to wszystko chciałam dać miłość, dać całą siebie i wszystko, co mogłam. To wszystko źle. Po prostu źle, że chciałam być szczęśliwa i chciałam dać szczęście.

'kto ma w duszy smutki niech napije... teksty

liveisbrutal dodano: 11 września 2013

'kto ma w duszy smutki niech napije się wódki'

Wytrzyma przyjaźń bo zwyczajnie... teksty

liveisbrutal dodano: 10 września 2013

Wytrzyma przyjaźń bo zwyczajnie jest prawdziwa Choćbyś się znalazł na świata końcu Byle jakim dworcu, nie ważne skąd i nie ważne gdzie Ważne co masz w sercu, a drogi są dwie Czy już wiesz, którą wybrać chcesz? Jeżeli łżesz , z mych oczu precz Nie chcę już cię znać bo nie chce mi się chcieć...

    Trzy miesiące temu... teksty

liveisbrutal dodano: 7 września 2013

" - Trzy miesiące temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na ciebie (...) i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać."

Żyj tym co jest   pamiętaj o tym co... teksty

liveisbrutal dodano: 26 sierpnia 2013

Żyj tym co jest - pamiętaj o tym co było. Pokładaj nadzieję w tym co będzie ale nie pozwól aby ani przeszłość ani przyszłość zatruwały ci życie.

jak swiatla miasta szybko zapieprzal... teksty

liveisbrutal dodano: 30 lipca 2013

jak swiatla miasta szybko zapieprzal puls, wtedy na pare lat zamknalem swoje serce na klucz, moje serce jak lod, mozg na pedzany whisky, z moich ust czuly chlod mowily ze jestem sukinsyn, z moich ust padaly slowa nie zawsze zgodne z prawda, egoistycznie sie chowalem za podwojna garda, zdrada podobno boli, nie wiem musisz spytac ich nie bede klamal ze mi teraz za to wszystko wstyd!

 Wspominaliśmy. Rozmowa ludzi... teksty

liveisbrutal dodano: 21 lipca 2013

"Wspominaliśmy. Rozmowa ludzi, którzy znają się od lat, w pewnym momencie dotyka przeszłości. Każde wypowiadane zdanie zaczyna się od 'a pamiętasz', po którym osoba słuchająca kiwa ze zrozumieniem głową, by wypowiedzieć własne 'a pamiętasz'. Ten moment pozwala doświadczyć bezpieczeństwa na najgłębszym poziomie. W historiach przyjaciół ważne są również różnice we wspomnieniach, inaczej zapamiętane detale, czas, miejsca, słowa, o które można się spierać. Poczucie wspólnoty zaraz po potrzebie akceptacji najsilniej determinuje miłość i samotność".

 Oto epitafium dla zmarłego... teksty

liveisbrutal dodano: 21 lipca 2013

"Oto epitafium dla zmarłego człowieka: Twoje bezwładne ręce milczą w kieszeniach. Jeśli chcesz wiedzieć, nigdy nas nie było. Jeśli chcesz wiedzieć, teraz też nas nie ma. To jest minuta ciszy po nas. I jeśli nawet się kochamy to tylko oddzielnie."

 Nikt nie chce być singlem  bo nikt... teksty

liveisbrutal dodano: 21 lipca 2013

"Nikt nie chce być singlem, bo nikt nie chce zamienić się w potwora, w na stale przyspawaną do własnego pierdolnika emocjonalną kalekę. Człowiek, który zaczyna budować swoje życie na bazie własnej samotności zaczyna się nieodwracalnie psuć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV