głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Mógłbyś być mężczyzną jej życia. Jedno słowo jeden gest. Mógłbyś być płomieniem utrzymującym ogień w jej sercu. Mógłbyś osuszać łzy radości i smutku. Mógłbyś d

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Mógłbyś być mężczyzną jej życia. Jedno słowo jeden gest. Mógłbyś być płomieniem utrzymującym ogień w jej sercu. Mógłbyś osuszać łzy radości i smutku. Mógłbyś dotyk
 Mógłbyś być mężczyzną jej... teksty

liveisbrutal dodano: 14 stycznia 2014

"Mógłbyś być mężczyzną jej życia. Jedno słowo, jeden gest. Mógłbyś być płomieniem, utrzymującym ogień w jej sercu. Mógłbyś osuszać łzy radości i smutku. Mógłbyś dotykać i szanować. Mógłbyś być ponad wszystkim i pomimo wszystko. Mógłbyś kochać najszczerszą miłością."

wybaczysz mu wszystko. wybaczysz... teksty

liveisbrutal dodano: 12 stycznia 2014

wybaczysz mu wszystko. wybaczysz każdy krzyk, każdą łzę i każdą zdradę - tylko dlatego, bo nie chcesz być samotna. nie chcesz budzić się rano sama. nie chcesz robić jednej, zamiast dwóch herbat. nie chcesz chodzić na spacery w pojedynkę. nie chcesz zdjąć z twarzy uśmiechu, który On wywołuje. i ranisz się tym wszystkim, i brniesz w to bagno, i umierasz przy Nim powoli, bo tak bardzo obawiasz się tego, że nie potrafisz bez Niego żyć/veriolla

 Tak naprawdę oboje nie potrafimy z... teksty

liveisbrutal dodano: 6 stycznia 2014

"Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu, niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie różnych kierunkach, a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać, a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze, ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować."

Ide na balkon  w ręku szlug  telefon... teksty

liveisbrutal dodano: 31 grudnia 2013

Ide na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem, że tego nie chcesz. Wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie.

Nie wymażę niczego z mojego życia.... teksty

liveisbrutal dodano: 11 grudnia 2013

Nie wymażę niczego z mojego życia. Każda rzecz, nawet najmniejsza rzecz doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć

“Niewola niedokończonych  źle... teksty

liveisbrutal dodano: 11 grudnia 2013

“Niewola niedokończonych, źle przeprowadzonych rozmów, nierozładowanych konfliktów, bolesnej, niesprawiedliwej wymiany zdań."

 Tak mi trzeba wiedzieć  że się... teksty

liveisbrutal dodano: 11 grudnia 2013

"Tak mi trzeba wiedzieć, że się ktoś o mnie troszczy w tym obcym świecie. I wiem, jak bardzo nie zasługuję na tę troskę - ja z moimi idiotycznymi depresjami i całą tą maszynerią spekulacji."

 Jeśli coś było na tyle ważne... teksty

liveisbrutal dodano: 11 grudnia 2013

"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do ciebie wrócić. Może w innej osobie, innym miejscu, czasie, ale wróci."

 Nie masz pojęcia  jak ja czasem... teksty

liveisbrutal dodano: 10 grudnia 2013

"Nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu. Myśli mam tak dziwnie poplątane, wartościowanie tak stasowane, że już nie mogę tak dłużej żyć (...). Mój światopogląd (...) zaczyna walić się od podstaw. Właściwie jestem wcieleniem kompromisu, i to koniecznego, i niczym więcej."

   Wiesz  odchodzę.     Wiedziałam... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"- Wiesz, odchodzę. - Wiedziałam, że odejdziesz."

 Nauczona długim doświadczeniem... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Nauczona długim doświadczeniem wiem, co robić, gdy opuszcza mnie kolejna osoba, a źle sobie radzę, gdy ktoś chce ze mną zostać, albo próbuje mnie zatrzymać."

 Po co iść tropem tego  co się... teksty

liveisbrutal dodano: 8 grudnia 2013

"Po co iść tropem tego, co się już skończyło?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV