głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal proszę Cię o jedno nigdy nie zmieniaj numeru telefonu. kiedyś tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę. a po Two

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
proszę Cię o jedno nigdy nie zmieniaj numeru telefonu. kiedyś tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę. a po Twoim 'słu
proszę Cię o jedno   nigdy nie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

proszę Cię o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu. kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę. a po Twoim 'słucham?' powiem Ci wszystko, obiecuję. powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam, i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam. powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi , którą szła w Twoim kierunku kobieta Twojego życia.

nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu, wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Tak wiem  stoczyłam się na dno.... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

Tak wiem ,stoczyłam się na dno. Jestem tą osobą ,którą jako dziecko nigdy nie chciałam być, ale pomimo tego, że jestem jeszcze młoda doświadczyłam wiele bólu. Nie raz w nocy leżąc na łóżku ze strachu przegryzałam usta do krwi, nie raz w moich ustach pojawił się papieros, nie raz na moich rękach pojawiły się blizny, nie raz płakałam tak bardzo, że nie da się tego opisać. To jest właśnie moja oznaka słabości. Wkładając słuchawki do uszu puszczając rap najgłośniej jak się tylko dało chciałam uciec. Uciec od chorej rzeczywistości, która najczęściej dotykała mnie właśnie w nocy, kiedy nie miałam nikogo obok siebie. Przeklinałam każdy kolejny dzień, bo wiedziałam, że przyniesie mi tyle samo bólu, a nie wiem, ile mogę go znieść.

Wiesz musisz doznać tego uczucia w... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

Wiesz,musisz doznać tego uczucia w którym uśmiechasz się na samą myśl o nim,ręce ci drżą kiedy spojrzy na ciebie tymi zajebistymi oczami a serce powinno ci walić kiedy będziecie blisko siebie - serio fajne uczucie tylko pod żadnym pozorem mała nie brnij w to dalej,zatrzymaj się zanim się zakochasz.

Czasami tylko zastanawiam się  po co... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

Czasami tylko zastanawiam się, po co dawałeś mi te zgubne nadzieje, i mówiłeś tyle tych znaczących dla mnie słów, które okazały się kłamstem.

jak ostatnia kretynka łudziłam się... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

jak ostatnia kretynka łudziłam się , że w końcu może nam wyjść , że będziemy razem szczęśliwi i tak cholernie zakochani . miałam nadzieję , że to właśnie on da mi poznać prawdziwą miłość , nie taką dziecinną i sztuczną jak wcześniej . myślałam , że poczuję się przy nim bezpieczna i razem będziemy przechodzić przez problemy . że każdy dzień w jego towarzystwie będzie tym najpiękniejszym , że będę mogła czuć jego ciepły oddech i dotyk . chciałam się męczyć z jego nieznośnym charakterem i dziwnym poczuciem humoru . kurwa.. chciałam żeby był i kochał ale jak zwykle za dużo wymagałam .

to minie. pewnego dnia spojrzysz... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

to minie. pewnego dnia spojrzysz wstecz i nie będziesz mogła zrozumieć, o co było to całe zamieszanie.

''...jakiś głos szeptał do ucha... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

''...jakiś głos szeptał do ucha ostatnią część wersu, że ty i ja, że jak to tak, i że to nie ma sensu...''

nie umiem określić mojego humoru... teksty

liveisbrutal dodano: 11 marca 2012

nie umiem określić mojego humoru ale zobacz jak ma się czuć dziewczyna nie radząca sobie z emocjami , uczuciami, kochająca kretyna , który tego nie docenił , bawił się za każdym razem jej uczuciami , jego celem było zdobcie jej i odejście.ale mimo tego ona dalej go kocha i ma jakąś pierdoloną nadzieje , ze wróci i czuje to co ona.

Wiesz co jest najstraszniejsze... teksty

liveisbrutal dodano: 10 marca 2012

Wiesz co jest najstraszniejsze córeczko.? -co.? -Kiedy mając 20 lat jesteś tak strasznie zakochana , ale boisz się zrobić pierwszy krok i czekasz az on go zrobi , ale się nie doczekasz. Po dwudziestu latach spotykacie się i okazuje się , że on był w Tobie szaleńczo zakochany , ale bał się zrobić pierwszego kroku. Córeczko nigdy nie bój się zrobić pierwszego kroku...

Piję za Ciebie  za Twoją... teksty

liveisbrutal dodano: 10 marca 2012

Piję za Ciebie, za Twoją przyszłość, mogliśmy wszystko, szkoda, że nam nie wyszło.

Jeśli nie rozumiesz mojego milczenia... teksty

liveisbrutal dodano: 9 marca 2012

Jeśli nie rozumiesz mojego milczenia, na pewno nie zrozumiesz też tego, co chciałabym Ci powiedzieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV