głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal zbajerował Cię jak każdą inną czułe słówka przeciągłe spojrzenia przelotne muśnięcia na Twoim ciele. teraz chodzisz rzucając jakim to frajerem jest i jak Cię zr

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
zbajerował Cię jak każdą inną czułe słówka przeciągłe spojrzenia przelotne muśnięcia na Twoim ciele. teraz chodzisz rzucając jakim to frajerem jest i jak Cię zranił
zbajerował Cię jak każdą inną... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

zbajerował Cię jak każdą inną, czułe słówka, przeciągłe spojrzenia, przelotne muśnięcia na Twoim ciele. teraz chodzisz rzucając jakim to frajerem jest i jak Cię zranił, a On tylko chciał się pobawić, nie kazał Ci kochać, nie obiecywał, że będzie blisko.

Wiara której szukamy jest daleko... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

Wiara której szukamy jest daleko stąd....

“Po raz pierwszy od kilku miesięcy... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

“Po raz pierwszy od kilku miesięcy mogłam powiedzieć że jestem cholernie szczęśliwa, szkoda że trwało to tylko około tygodnia, a szcześcię znowu spierdoliło - norma. ”

“Pocałował ją. Nie rozumiała... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

“Pocałował ją. Nie rozumiała, jak to się stało. Może przez to wszystko zapomniała jak kojący i podniecający może być pocałunek. Ale on zrobił to tak, jak ogląda się w filmach , przypierając ją do najbliższej ściany i zatracając się się bez reszty w namiętnym pocałunku. Zaciskała dłonie na jego plecach, a on buszował palcami w jej włosach nad karkiem, i o mój Boże nie pamiętała nawet , kiedy ostatnio czuła coś takiego.”

“Nagle coś się kończy  jakby... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

“Nagle coś się kończy, jakby runął tobie świat. Pragniesz cofnąć czas – na próżno. Nagle widzisz jasno tyle utraconych szans, słów, na które już za późno. Zapominasz co dnia, że każda chwila to dar. Masz ją, by móc przebaczać, kochać, zostawić ślad.”

“Nic nie sprawia człowiekowi... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

“Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż rozpamiętywanie dawno minionych chwil, zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.”

“naprawdę zabolało  wiesz ? to co... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

“naprawdę zabolało, wiesz ? to co wydawało się być przeszłością, znowu uderzyło mnie w twarz. gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam,że ta przeszłość wciąż we mnie żyje.”

Jak zawsze była tylko zabawką... teksty

liveisbrutal dodano: 27 luty 2012

Jak zawsze była tylko zabawką, chwilową zachcianką.

ślepo lecę w to  co już dobrze... teksty

liveisbrutal dodano: 23 luty 2012

ślepo lecę w to, co już dobrze znam bo mam nadzieje ze będzie pięknie!

uwielbiam twoje wpisy ! teksty liveisbrutal dodał komentarz: uwielbiam twoje wpisy ! do wpisu 22 luty 2012
'wypij kiedyś za moje szczęście z... teksty

liveisbrutal dodano: 22 luty 2012

'wypij kiedyś za moje szczęście z Nią' - powiedział bezczelnie. popatrzyłam na Niego i z uśmiechem na ustach odpowiedziałam: 'nie ma sprawy, wypiję'. spojrzał na mnie krzywo, po czym dodał:' i nie pojedziesz mnie? nie masz nic przeciwko? nie jesteś zazdrosna?'. zaśmiałam się i powiedziałam:'człowieku, dla mnie byłeś przygodą'. uśmiech zszedł z Jego twarzy i widziałam, że pojawił się smutek choć starał się to ukryć. odwróciłam się i odeszłam, zaciskając oczy by nie pojawiły się w nich łzy. tak,kłamałam. / veriolla

może kiedyś znajdzie się ktoś... teksty

liveisbrutal dodano: 22 luty 2012

może kiedyś znajdzie się ktoś, kto uwolni mnie od tych wspomnień. może Jego kolor oczu przysłoni te, które nadal tak mocno kocham. może znajdzie się ktoś kto piękniej będzie mówił o miłości, i piękniej szeptał 'dobranoc'. może będzie miał bardziej delikatny dotyk od Niego i będzie piękniej pachniał. może znajdzie się kiedyś ktoś, kto wymarze mi Go z pamięci. / veriolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV