głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Nigdy nie wpadłoby mi do głowy że mógłbyś mnie zranić tak jak teraz. Każdy ale nie ty.Chyba zbyt łatwo potrafię obdarzyć kogoś zaufaniem Pamiętaj jesteś kobietą

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Nigdy nie wpadłoby mi do głowy że mógłbyś mnie zranić tak jak teraz. Każdy ale nie ty.Chyba zbyt łatwo potrafię obdarzyć kogoś zaufaniem
Nigdy nie wpadłoby mi do głowy  że... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

Nigdy nie wpadłoby mi do głowy ,że mógłbyś mnie zranić tak jak teraz. Każdy, ale nie ty.Chyba zbyt łatwo potrafię obdarzyć kogoś zaufaniem

Pamiętaj  jesteś kobietą ! Całym... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

Pamiętaj, jesteś kobietą ! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko.

Nigdy nie będziesz wystarczająco... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

Nigdy nie będziesz wystarczająco dobra , wystarczająco piękna , wystarczająco kochana , wystarczająco wystarczająca , zawsze znajdzie się jakaś suka , która jest lepsza od Ciebie ..

Mówił żeby za nią umarł   kurwa... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

Mówił żeby za nią umarł, kurwa nigdy nie widziałem, żeby ktoś się tak rozumiał. Wpadał z nią, pił, znał umiar, ona miała czuć się dobrze, on miał czuwać. Coś pękło, kiedy przyszła codzienność, i wiesz co, zaczęli żyć na odpierdol. Brak szkoły i pracy i kłótnie, bezsenność i poszło się jebać im całe ich piękno.

Ja byłam dla Ciebie tylko jedną z... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

Ja byłam dla Ciebie tylko jedną z wielu . Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś 'jak nie ta to inna' , ja mówiłam 'ten, albo żaden' Ja byłam dla ciebie niczym . Ty byłeś dla mnie wszystkim . I właśnie tym się różnimy. To boli, wiesz ?

ten chory strach  który nie pozwala... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

ten chory strach, który nie pozwala nam spraw naprawić. to chore uczucie wyniszczające nas od środka. przez ten strach gubimy się w naszym życiu i pomimo, że tyle rzeczy chcemy unormować nie umiemy.

bądźmy egoistami   pijmy... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

bądźmy egoistami , pijmy , bluzgajmy , palmy , róbmy melanż każdej nocy , zapomnijmy o miłości.

Kiedyś do mnie dotrze  że... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

Kiedyś do mnie dotrze, że niektórych ludzi nie zatrzymam. Oni przechodzą przez nasze życie od tak, dla 'urozmaicenia'. Czasami zostają na trochę, a przez te kilka miesięcy czy nawet lat, potrafią nieźle namieszać i pozostawiają po sobie cholerny syf, który my zamiast szybko posprzątać, podlewamy milionami wylanych łez.

może nadszedł ten moment  aby... teksty

liveisbrutal dodano: 18 marca 2012

może nadszedł ten moment, aby usiąść na przeciwko siebie i przeprosić za wszystko?

 pierdol frajerów nie ufaj szmacie... teksty

liveisbrutal dodano: 17 marca 2012

"pierdol frajerów nie ufaj szmacie kto jest wróg a kto przyjaciel"

I brzydzę się sama sobą bo wiem... teksty

liveisbrutal dodano: 15 marca 2012

I brzydzę się sama sobą bo wiem, że dałam ci się nabrać. Byłam dla ciebie kolejną 'łatwą'. Kolejnym sposobem na nudę. Potraktowałeś mnie jak śmiecia, i jeśli chodziło ci o to żebym tak sie poczuła... To gratulacje, bo tak właśnie czuję.

Wakacyjne miłości kończą się z... teksty

liveisbrutal dodano: 15 marca 2012

Wakacyjne miłości kończą się z różnych powodów, ale jedno je łączy : przypominają spadające gwiazdy. przez chwile dają przedsmak wieczności , a potem znikają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV