głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem ci spierdalaj nie mamy o czym gadać sorry wiem ze boli ale możesz już iść jak skończyłeś pierdolić!! siedzisz wszystko cie d

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem ci spierdalaj nie mamy o czym gadać sorry wiem ze boli ale możesz już iść jak skończyłeś pierdolić!!
poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem... teksty

liveisbrutal dodano: 21 marca 2012

poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem ci spierdalaj nie mamy o czym gadać - sorry wiem ze boli ale możesz już iść jak skończyłeś pierdolić!!

siedzisz wszystko cie dobija w smutku... teksty

liveisbrutal dodano: 21 marca 2012

siedzisz wszystko cie dobija w smutku toniesz szukasz odbicia chcesz ale jest ciężko na kogo możesz liczyć dobrze wiesz to ktoś coś spierdoli z liścia wyjebie mi życie jest ich mnóstwo a nie słyszą jak krzyczę miało być tak pięknie no a jest w chuj lepiej smutek zabija płacz - płacz na smutek lekiem...

więcej mi nie przychodź mam już... teksty

liveisbrutal dodano: 21 marca 2012

więcej mi nie przychodź mam już tego dosyć poważnie z mojego życia możesz się wynosić ej wiesz to jest koniec tak chcesz! znów nie kłamie nie chce więcej mam na to wszystko wyjebane jestem pewien, raczej na pewno chce zapomnieć było fajnie teraz chce już pozbyć się tych wspomnień.!

Chodźmy na wino. kupmy różowe... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Chodźmy na wino. kupmy różowe kubeczki i pójdźmy w jakieś pola. usiądźmy na torebkach, i narzekajmy na facetów. spalmy pinki i wróćmy do domu, jakby nigdy nic. jak grzeczne dziewczynki.

Nawet nie wiesz jakie to trudne.... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

  Dziś piję za Ciebie  za Twoją... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

" Dziś piję za Ciebie, za Twoją obojętność.. za ból zadawany każdego dnia, ten cholernie uwodzicielski uśmiech i nić nie znaczące spojrzenia. Twoje zdrowie! "

Byłeś błędem. Ale błędem wartym... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Byłeś błędem. Ale błędem wartym popełnienia.

Ona musiała się zauroczyć  ale... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Ona musiała się zauroczyć, ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy. chciała dać mu znak i wyrazić wszystko, ale zawsze rezygnowała kiedy on stał blisko

Wiem tylko tyle  że kiedy był... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Wiem tylko tyle, że kiedy był, było niebo. kiedy jego najszczerszy uśmiech był przeznaczony dla mnie, była nadzieja. kiedy jego ramiona były miejscem tylko dla mnie, było szczęście. teraz nawet cholernych łez już nie ma, uśmiechy przestały się pojawiać, a dziura w sercu jak była, tak jest.

Robimy wszystko  by odbudować... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Robimy wszystko, by odbudować zaufanie, które utraciliśmy, ale są pewne rany tak głębokie, ze nie można ich odbudować i w takich wypadkach nie pozostaje nic innego jak tylko czekać.

Tylko moja głowa idealnie układa... teksty

liveisbrutal dodano: 20 marca 2012

Tylko moja głowa idealnie układa się na Twoim ramieniu i tylko moje wargi tak doskonale pasują do Twoich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV