głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Witamy w piekle tu fałsz jest jak zaraza jebać to co rząd zakazał co mówią media i prasa. wracasz do domu nad ranem.na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Witamy w piekle tu fałsz jest jak zaraza jebać to co rząd zakazał co mówią media i prasa.
Witamy w piekle tu fałsz jest jak... teksty

liveisbrutal dodano: 17 maja 2012

Witamy w piekle,tu fałsz jest jak zaraza,jebać to co rząd zakazał,co mówią media i prasa.

wracasz do domu nad ranem.na ustach... teksty

liveisbrutal dodano: 17 maja 2012

wracasz do domu nad ranem.na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami.wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach.omijasz zapłakaną matkę w szlafroku i udajesz się prosto do swojego pokoju.przekręcasz kluczyk i kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów.tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji?nie.tak wygląda człowiek,który stracił kogoś ważnego.tak wygląda człowiek,który spieprzył wszystko,a teraz nie wie jak to naprawić.to człowiek,który stacza się na dno,aby się poddać.

czasami ktoś po prostu ot tak się... teksty

liveisbrutal dodano: 17 maja 2012

czasami ktoś po prostu ot tak się poddaje,nie daje rady,osuwa się w cień.

przychodzi moment kiedy stajesz... teksty

liveisbrutal dodano: 17 maja 2012

przychodzi moment,kiedy stajesz,zaciągasz ręczny w swoim życiu,bierzesz głęboki oddech i uważnie czytasz drogowskazy-kolejne kierunki,znaki,drogi,którymi możesz podążyć.a w głębi coś pęka,bo jedyne,co wydaje się na tą chwilę właściwe to cofnięcie się,ruszenie wstecz-do tych uśmiechów,do każdej z tych rozmów,do obietnic,które nie zostały dopełnione,do słów,do Jego głosu,dotyku,ciepła Jego oddechu.stoisz ze wspomnieniem zapewnień, że zasługujesz na kogoś lepszego,podczas kiedy serce wali jak oszalałe o żebra wygłaszając swoje racje z przypomnieniem,że On był wszystkim.

Codziennie jesteś sprzedawany za... teksty

liveisbrutal dodano: 13 maja 2012

Codziennie jesteś sprzedawany za czyjąś przyjemność.Codziennie jesteś zdradzany za opinię innych ludzi.Codziennie napotykasz mnóstwo nietaktów,niedelikatności,interesowności,manipulowania twoją osobą,nie mówiąc już o atakach brutalności,chamstwa,nieuczciwości.Naucz się mówić:nieważne.Bo inaczej zaleje cię fala cierpienia.Bo inaczej,gdy będziesz to wszystko zapamiętywał,analizował,udusisz się.To jest droga samozniszczenia.Ci,którzy lądują w zakładach psychiatrycznych albo popełniają samobójstwo,mają rację oskarżając otoczenie.

Wiedziałam od samego początku... teksty

liveisbrutal dodano: 13 maja 2012

Wiedziałam od samego początku,wiedziałam,że Cię stracę i że nigdy nie ujrzysz we mnie tego,co ja ujrzałam w Tobie.Chcę,żebyś wiedział,że pokochałam Cię od pierwszego dnia i nadal Cię kocham,teraz bardziej,niż kiedykolwiek,choćby miało Ci być z tym ciężko.

Przestraszyłaś się wtedy wielu... teksty

liveisbrutal dodano: 13 maja 2012

Przestraszyłaś się wtedy wielu rzeczy,a przede wszystkim tego,że tak na prawdę nigdy go nie było,że po prostu na chwilę zamigotał,prysnął tak, jak się pojawił, że był tylko chwilowym zaburzeniem materii.

bo ja po prostu potrzebuję kogoś... teksty

liveisbrutal dodano: 13 maja 2012

bo ja po prostu potrzebuję kogoś,kto będzie mnie w odpowiednim momencie kopał w dupę mówiąc 'rusz się,walcz o to życie!'.kto poda mi rękę i zaoferuje swoją pomoc,chociażby tylko w postaci samego 'będę tu zawsze'.kogoś kto powie mi,że we mnie wierzy-pokładając we mnie jakiekolwiek nadzieje.

Już się przyzwyczaiłam że zawsze... teksty

liveisbrutal dodano: 13 maja 2012

Już się przyzwyczaiłam,że zawsze to ja jestem tą winną.Więc spokojnie możesz podejść i powiedzieć, że to moja wina.Cokolwiek by nią było.

Tak już jest mała.czekasz na kogoś... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Tak już jest,mała.czekasz na kogoś tysiące,miliony godzin,czekasz,aż zjawi się taki ktoś,komu zaufasz,będziesz mogła się wygadać,złapać za rękę i spacerować całą noc,a potem, gdy już wpadnie w Twoje życie,Ty zaczynasz mieć miliony wątpliwości.uznajesz,że dla Ciebie jest wolność,a za jakiś czas znów wylewasz nocami tabuny łez i nie nikogo,kto mógłby je ostrzec i powiedzieć' wszystko będzie dobrze'.

miłość?w dzisiejszych czasach to... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

miłość?w dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy.nie ma już wieczornych spacerów,wręczania kwiatów,potajemnych spotkań,gdy rodzice dają karę.teraz pozostało palenie i picie razem.

dzisiaj nazywam Cię nic... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

dzisiaj nazywam Cię nic nieznaczącym incydentem w moim życiu.na zawsze pozostaniesz gdzieś tam głęboko w moim sercu,ale muszę iść do przodu i kochać na nowo.życie jest zbyt krótkie,aby marnować je na kochanie jednej osoby.szczególnie tej,która miłości nie odwzajemnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV