głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal ona uwielbiała z nim pisać po nocach on uwielbiał robić jej nadzieję. Mam dość słuchania tego jak beznadziejna jestem.Wiem że się zmieniłam.Uważacie że na gorsz

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
ona uwielbiała z nim pisać po nocach on uwielbiał robić jej nadzieję.
ona uwielbiała z nim pisać po... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

ona uwielbiała z nim pisać po nocach,on uwielbiał robić jej nadzieję.

Mam dość słuchania tego jak... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Mam dość słuchania tego,jak beznadziejna jestem.Wiem,że się zmieniłam.Uważacie,że na gorsze.Bo co?Bo nie jestem już taka miła dla wszystkich?Bo mam swoje zdanie i właśnie tego się trzymam?Egoistka?Nie sądzę.Ja po prostu w końcu ogarnęłam się po tym,jak skrzywdził mnie ten palant,a to jaka jestem to taka pewnego rodzaju bariera.Próbuje się bronić.Nie chcę przechodzić przez to kolejny raz.

Ludzie zupełnie niespodziewanie od... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Ludzie zupełnie niespodziewanie od nas odchodzą.Zostawiając po sobie tylko wspomnienia i słowa,które systematycznie chowam do ulubionego pudełka.Czuję wtedy,że mimo braku kontaktu,rozmów,mam część tej osoby nie tylko w sercu.Posiadam jakąś namacalną cząstkę tego,co było i kogoś,kto był.

Blizny psychiczne ropieją dłużej... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Blizny psychiczne ropieją dłużej niż fizyczne.Nie ma na nie żadnego plastra czy wody która by je uleczyła.Te blizny najdłużej ze wszystkich goją się,choć niekiedy nigdy tego nie robią.Są w nas,krwawią,pieką,gniją.Niszczą nas od środka.To włąsnie przez nie zaczynamy słabnąć.Tutaj nie pomogą żadne białe krwinki.

tak rozkochaj mnie w sobie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

tak,rozkochaj mnie w sobie,wykorzystaj,rozszarp moje serce i odejdź.no bo kim ja dla Ciebie jestem?

brakuje mi tych wieczorów tych... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

brakuje mi tych wieczorów,tych rozmów do drugiej.tego jak płakałam ze śmiechu.potrzebuję Twojego głosu.Chcę,żeby nie było już tej ciszy.kurwa Ciebie mi brakuje.

A najgorzej jest jak zdasz sobie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

A najgorzej jest,jak zdasz sobie sprawę,że nic z tego nie będzie,że gdyby między wami miało coś być,to byłoby już dawno.Kiedy zrozumiesz,że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu twoich marzeń.

Obudziło się we mnie dawne... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Obudziło się we mnie dawne pragnienie bycia w końcu docenioną przez kogoś.Powróciło uczucie pustki,bezsilności,beznadziejności,rozczarowania niespełnionymi oczekiwaniami.Pozostał tylko ten tępy ból psychiczny i świadomość emocjonalnego dna.

Patrzysz na niego z miłością ale i... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Patrzysz na niego z miłością ale i z obrzydzeniem.Kochasz go i nienawidzisz.Pragniesz widzieć go codziennie ale,gdy tylko zobaczysz go z kimś innym nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę.Miłość to paradoks.

Wybierz swój czas.nie da sie opisać... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Wybierz swój czas.nie da sie opisać uczucia,kiedy widzisz ich szczęśliwych,tak jak powinno byc.Uczucie zadowolonej matki,kiedy jej 6 letnia córeczka wróciła z przedszkola i dostała pochwałę za dobre zachowanie,lub kiedy rozwiązała jako jedyna w klasie najtrudniejsze zadanie na teście z matematyki.Jeżeli tego nigdy nie czułeś,żałuj.Własnie to chciałabym widzieć przed śmiercią.Szczęście innych.jedyne o czym marze.teraz został ostatni punkt,choć wątpię,że on w ogóle istnieje.

Wstaję rano z myślą że go... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

Wstaję rano z myślą,że go ujrzę.Wychodzę z domu z myślą,że go spotkam.Wracam z myślą,że go zobaczyłam.Zasypiam z myślą,że mi się przyśni.

czasami nie chcemy aby ktoś... teksty

liveisbrutal dodano: 11 maja 2012

czasami nie chcemy aby ktoś pozwolił nam odejść,próbujemy,wypowiadamy wiele słów które raniąc druga osobę przeszywają nas samych,chcemy aby ktoś nas złapał,zatrzymał i wykrzyczał prosto w twarz ile dla niego znaczymy,to sprzeczne ale egzystując można to zrozumieć,to takie wyjątkowe ranimy kochając i kochamy raniąc,nie chcemy kochać a jednak tego potrzebujemy,to niezwykłe,inspirujące,to jakbyśmy chcieli wszystko odnowić,a jednak pozostawić stary wystrój,a więc zatrzymajmy osoby które kochamy mimo,że jest tak ciężko,zatrzymajmy się sami i zobaczmy ile tracimy chcąc zachować czystość wizerunku bez skazy,bo czasem nie ryzykując tracimy wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV