głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Chciałabym znów poczuć Twój zmysłowy oddech na moich ciemnych włosach wtulić się w Ciebie i wsłuchana w rytm Twojego serca odpłynąć w daleką przestrzeń wypełnio

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Chciałabym znów poczuć Twój zmysłowy oddech na moich ciemnych włosach wtulić się w Ciebie i wsłuchana w rytm Twojego serca odpłynąć w daleką przestrzeń wypełnioną Tw
Chciałabym znów poczuć Twój... teksty

liveisbrutal dodano: 12 czerwca 2012

Chciałabym znów poczuć Twój zmysłowy oddech na moich ciemnych włosach, wtulić się w Ciebie i wsłuchana w rytm Twojego serca, odpłynąć w daleką przestrzeń wypełnioną Twoim zapachem.

Boje się samotnych wieczorów..... teksty

liveisbrutal dodano: 12 czerwca 2012

Boje się samotnych wieczorów.. Samotnych chwil, gdy dopada mnie nostalgia. Gdy zaczynam wspominać.. Gdy zaczynam analizować przeszłość. Boje się, że nie poradzę sobie sama w tej tęsknocie. Że chwycę za telefon i zadzwonię w środku nocy żałośnie skomląc jak bardzo mi Ciebie brakuje. Tylko nie zdziwiłabym się, jakby to właśnie ona odebrała, a nie Ty.

często wspominamy chwile  które... teksty

liveisbrutal dodano: 12 czerwca 2012

często wspominamy chwile, które kiedyś dawały nam szczęście, ze łzami w oczach uświadamiając sobie, że w życiu nie raz spieprzyliśmy to, czego w tej chwili brakuje nam najbardziej. brakuje Nam ludzi, którzy chociaż byli przez chwilę, to w Naszych sercach zagościli na dłużej.

Zresztą to nie pierwszy taki upadek.... teksty

liveisbrutal dodano: 12 czerwca 2012

Zresztą to nie pierwszy taki upadek. Na pewno nie ostatni. Każdy następny czegoś uczy. Ten nauczył mnie ostrożności i dystansu. Nie ufać marzeniom. Nie ganiać nierealnych faktów. Nie myśleć dobrze, kiedy tak nie jest. Nie dać się oszukać. Bronić swoich uczuć. Walczyć o szczęście. O miłość. O życie. O wszystko.

Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których już dawno powinnam zapomnieć.

Jestem po prostu kolejną dziewczyną... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Jestem po prostu kolejną dziewczyną, która wierzy w coś, co nigdy się nie wydarzy.

Poczułam się wyjątkowa  gdy... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Poczułam się wyjątkowa, gdy spotkaliśmy się spojrzeniami, a on patrzył o sekundę dłużej, niż ja.

Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę Ci gdzieś między kanapą , a nogą od stołu i będziesz mnie zbierać. Potem trochę po histeryzuje, rozmaże makijaż i będę szczęśliwa, że mogłam pobyć mała dziewczynką bez emocjonalnej huśtawki i koziołkujących nastrojów.

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie, spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło, że jest największym chujem, a ja nadal mam ochotę powiedzieć mu prosto w oczy "Pobaw się mną."

Masz mnie na wyciągniecie ręki... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Masz mnie na wyciągniecie ręki, nawet za bardzo nie musisz się starać, wystarczy byś mnie troszeczkę pokochał i pokazał, że jest jestem dla Ciebie wszystkim.

I to w jaki sposób na mnie patrzył... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

I to w jaki sposób na mnie patrzył, jakbym była tą jedną, jedyną, najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym tylko pocałunkiem sprawiał, że chciało się marzyć i śnić.

Mam tylko jedną prośbę. Przytul... teksty

liveisbrutal dodano: 4 czerwca 2012

Mam tylko jedną prośbę. Przytul się do mnie, choć na 5 sekund. Poczuję Twój zapach, dotknę Ciebie, przez chwilę będziesz mój. Potem, obiecuję już nie przeszkodzę Ci w życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV