głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liliii Życie jest jak woda w oceanie która układa się idealnie do kształtu twojego ciała. Ale tak długo jak stoisz na brzegu i przymierzasz się oczami do gładkiej toni

liliii

liliii.moblo.pl
Życie jest jak woda w oceanie która układa się idealnie do kształtu twojego ciała. Ale tak długo jak stoisz na brzegu i przymierzasz się oczami do gładkiej toni ni
Życie jest jak woda w oceanie... teksty

liliii dodano: 27 grudnia 2013

Życie jest jak woda w oceanie, która układa się idealnie do kształtu twojego ciała. Ale tak długo, jak stoisz na brzegu i przymierzasz się oczami do gładkiej toni, nie będziesz mogła tego sprawdzić.

Zajebiste życie to tylko kwestia... teksty

liliii dodano: 27 grudnia 2013

Zajebiste życie to tylko kwestia zajebistego myślenia.

„Brak poczucia własnej wartości... teksty

liliii dodano: 27 grudnia 2013

„Brak poczucia własnej wartości jest jak kula armatnia, którą człowiek kieruje w siebie samego. Im bardziej strzela do siebie nienawiścią, tym bardziej zapętla się we własnej niemocy, bezradności i pustce.”

„Nie mów  że jesteś słaby  że... teksty

liliii dodano: 27 grudnia 2013

„Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się. Masz w sobie wielki magazyn siły i potężny generator, który dostarczy ci jej jeszcze więcej – jeśli tylko postanowisz go włączyć i zacząć z niego korzystać.”

„Wszystko jest w Tobie. Złe emocje... teksty

liliii dodano: 27 grudnia 2013

„Wszystko jest w Tobie. Złe emocje i dobre myśli. W życiu chodzi o to, żeby pozbyć się tych pierwszych i mieć jak najwięcej tych drugich. I to jest właśnie szczęście.”

a Friend in need is a Friend indeed.. teksty

liliii dodano: 27 grudnia 2013

a Friend in need is a Friend indeed..

Osobą niezależną tak  jestem. Bez... teksty

liliii dodano: 26 grudnia 2013

Osobą niezależną tak, jestem. Bez względu na to, czy słowo to jest w czyichś ustach komplementem, czy epitetem.

Zawsze byłam sama i pewnie zawsze... teksty

liliii dodano: 26 grudnia 2013

Zawsze byłam sama i pewnie zawsze już będę, nawet jeżeli blisko jest jakiś mężczyzna. Dawno temu popełniłam ten sam błąd, który bez przerwy popełniają kobiety: myślą, że kiedy spotkają fajnego faceta, to od tej pory będą szczęśliwe, bo on się nimi zaopiekuje i zadba o wszystko. Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, że to najbardziej samobójcza rzecz, którą można zrobić.

Ja uważam  że człowiek powinien... teksty

liliii dodano: 26 grudnia 2013

Ja uważam, że człowiek powinien dążyć do szczęścia, a nie narzucać sobie kolejne przymusowe obciążenie. Dlatego ludzie w małżeństwach tak często są nieszczęśliwi: bo mają świadomość braku odwrotu. Bycie z drugą osobą powinno być szczęściem, a nie więzieniem.

Być może dlatego tak dobrze się tu... teksty

liliii dodano: 26 grudnia 2013

Być może dlatego tak dobrze się tu czuję, że znam także drugą stronę świata – i ponura klimatyzacja w hotelu jest połową yin i yang natury, której drugą połową jest zielony krajobraz malezyjskiej dżungli. I w jakiś magiczny sposób łączą się ze sobą, stanowiąc całość. I być może dlatego nie potrafię wybrać żadnego z nich na stałe, bo zawsze brakuje mi jakiegoś elementu z tego drugiego świata.

Kochaj siebie jako człowieka  kochaj... teksty

liliii dodano: 26 grudnia 2013

Kochaj siebie jako człowieka, kochaj innych ludzi i kochaj boga, który Cię stworzył. Ucz się, czyli poszukuj wiedzy, rozwijaj się i bądź coraz lepszym człowiekiem. I pracuj bo praca uszlachetnia.

You get depressed because you know... teksty

liliii dodano: 26 grudnia 2013

You get depressed because you know that you’re not what you should be.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV