głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liliii – … maybe become a person someone could love. – Someone did love you. And… you owe it to her and everyone else you’re leaving behind not to run away. Which is w

liliii

liliii.moblo.pl
– … maybe become a person someone could love. – Someone did love you. And… you owe it to her and everyone else you’re leaving behind not to run away. Which is
–  …  maybe become a person... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

– (…) maybe become a person someone could love. – Someone did love you. And… you owe it to her and everyone else you’re leaving behind not to run away. Which is what you’re doing. And I don’t think that great man you’re talking about wanting to be is a coward. I think he would face up to what he did. – I destroyed the only thing I ever loved

Czasami w życiu stajemy na rozdrożu... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Czasami w życiu stajemy na rozdrożu i jesteśmy zmuszeni wybrać drogę, która podążamy. I nie wiadomo, czy nasza podróż zaprowadzi nas do przyjemności, czy bólu. Gdy już podejmujemy decyzje, nie ma odwrotu.

Nie mam ani jednej romantycznej... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Nie mam ani jednej romantycznej kości w swoim ciele.

Wiecie  co jest naprawdę kiczowate?... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Wiecie, co jest naprawdę kiczowate? Szczęśliwe zakończenia. Poważnie. Takie, jak wtedy kiedy oglądam film, i jakaś odważna, zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. I tak od dwóch godzin wiedziałam, że go zdobędzie. Po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. Prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. Nie ma żadnego zakończenia.

wiecie  co jest słodkie? Zemsta. I... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

wiecie, co jest słodkie? Zemsta. I podobno najlepiej smakuje na zimno. Kto jest głodny?

Jeśli chodzi o rodzinę  to zawsze w... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Jeśli chodzi o rodzinę, to zawsze w głębi serca jesteśmy dziećmi. Nieważne ile mamy lat, zawsze potrzebujemy miejsca, które możemy nazwać domem. Ponieważ bez ludzi, których kochamy czujemy się samotni na tym świecie.

chodzimy na filmy  bo chcemy... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

chodzimy na filmy, bo chcemy zobaczyć bajkę. Księżniczka, która odkłada swoje klejnoty, żeby wyznaczyć własną ścieżkę… Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie… Ale życie to nie bajka… A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko… W prawdziwym życiu, młoda królowa staje się tyranem… i zabiera swoich poddanych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów. Żeby przypominały nam, że mimo wszystko miłość może zakwitnąć w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu… i że czasem nawet bajka może się spełnić.

Jedna rzecz jest pewna: wszystko jest... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Jedna rzecz jest pewna: wszystko jest możliwe.

Bo nawet  jeśli nie jesteście pewni... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Bo nawet, jeśli nie jesteście pewni, dokąd zmierzacie, pomaga świadomość, że nie zmierzacie tam sami.

Błędy – wszyscy je popełniamy.... teksty

liliii dodano: 24 luty 2014

Błędy – wszyscy je popełniamy. Zazwyczaj mamy najlepsze intencje, jak trzymanie czegoś w tajemnicy, by kogoś chronić. Albo chcemy oddalić się od osoby, którą się staliśmy. Czasami nie wiemy nawet, jakie błędy popełniliśmy. Albo odkrywamy to w ostatniej chwili żeby zdążyć wszystko wyprostować. Ale żaden błąd nie zdarza się bez powodu. Daje nam lekcje czegoś, czego w innym wypadku byśmy nie zrozumieli. Można mieć tylko nadzieję, że więcej nie popełnimy tego błędu. Całe szczęście, że tak się nigdy nie dzieje.

a może po prostu zbyt rzadko zdajemy... teksty

liliii dodano: 23 luty 2014

a może po prostu zbyt rzadko zdajemy sobie sprawę, jak wielkie szczęście mamy obok siebie?

robimy. myślimy. żałujemy. teksty

liliii dodano: 23 luty 2014

robimy. myślimy. żałujemy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV