głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liliii Zrozumiałam że to między innymi dla nich podbijam niebo i też dla nich spełniłam swoje marzenie. Pomogło mi to bardzo! Przypomniały mi się słowa które wypowiada

liliii

liliii.moblo.pl
Zrozumiałam że to między innymi dla nich podbijam niebo i też dla nich spełniłam swoje marzenie. Pomogło mi to bardzo! Przypomniały mi się słowa które wypowiadała mo
Zrozumiałam  że to między innymi... teksty

liliii dodano: 1 listopada 2014

Zrozumiałam, że to między innymi dla nich podbijam niebo i też dla nich spełniłam swoje marzenie. Pomogło mi to bardzo! Przypomniały mi się słowa które wypowiadała moja Babcia - Olcia kocham Cię jak stąd do nieba. Ja na to dziś bym odpowiedziała - kocham Cię Babciu jak z nieba do Ziemi. To takie przykre nie mając możliwości wypowiedzieć słów które by się chciało. Rozliczyłam się też w jakichś sposób z nimi samymi i z ich własnymi marzeniami. Stanęłam nad grobem w mundurze podczas mojej pierwszej wizyty w Polsce i zapaliłam znicz. To chyba nawet nie przeszło mi przez myśl, że w taki sposób będę mogła im się pokazać, i "oznajmić" ,że udało mi się dokonać tego o czym tak ich zapewniałam za życia. Tęsknota jest niewyobrażalna, i czas nie leczy ran on pozwala jedynie przyzwyczaić się do bólu.

Pamiętam mawiali   chcielibyśmy... teksty

liliii dodano: 1 listopada 2014

Pamiętam mawiali - chcielibyśmy Ciebie zobaczyć gdy będziesz kiedyś gotowa na lot. Przyrzekłam, zobaczycie! Zdążyłam skończyć 18 lat, by za dwa miesiące kawałek mojego serca został zwyczajnie wyrwany. Los kazał zmierzyć się z okrutną koleją rzeczy jaka spotyka nas na tej ziemi. Zmierzyłam się z czymś co zmieniło mnie w jakichś sposób, na zawsze. W ciągu 7 miesięcy zabrano mi dwoje ludzi których kochałam z całych sił! Śmierć ludzka uczy wiele, a w szczególności uczy pewnych wartości. Naprawdę cenne są słowa w zdaniu aby się śpieszyć kochać.

Nie ma mnie wiem....  Muszę ich... teksty

liliii dodano: 1 listopada 2014

Nie ma mnie wiem.... Muszę ich przeprosić bo jestem daleko. Kolejny 1 listopada kiedy nie zapalę znicza. Jednak piszę bezsilnie bo to święto, święto w obliczu którego ugina się każda część mojego ciała, kiedy zaduma chwyta moje wnętrze.Cmentarz w blasku zniczy jest przecież taki piękny i uzmysławia mi wiele. To nie tylko wtedy o nich pamiętam,nie! Ja Pamiętam ciągle! Kto jednak dał zgodę? czy ja ją dałam? by tak po prostu ode mnie odeszli? Bym już nigdy nie spojrzała w ich śmiejące się oczy, by to co dobre tak się skończyło? Nie zdążyli mnie widzieć ubranej w mundur a tak wierzyłam, że przyjdę do nich i powiem: Tak! niebo jest moje!

travel to breqther freedom. travel to... teksty

liliii dodano: 29 października 2014

travel to breqther freedom. travel to breathe life.

nic do stracenia. teksty

liliii dodano: 27 października 2014

nic do stracenia.

my heart will forever be broken. teksty

liliii dodano: 27 października 2014

my heart will forever be broken.

this is not about you anymore teksty

liliii dodano: 27 października 2014

this is not about you anymore

zawsze chciałam zostać pilotem.... teksty

liliii dodano: 27 października 2014

zawsze chciałam zostać pilotem. albo chociaż stewardessa. wzbić się ponad ogrom ziemi i niczym się nie przejmować. po prostu żyć w niebie. to takie piękne. zwód w chmurach. widzieć wszystko z góry. pilot to tak naprawdę orzeł szybujący tysiąc kilometrów nad ziemią.

Mówili:  nie oddawaj duszy tylko... teksty

liliii dodano: 27 października 2014

Mówili: "nie oddawaj duszy tylko serce",dałem Ci wszystko na starcie, nie mam nic więcej.

mój doktor właśnie zlecił mi  bym... teksty

liliii dodano: 26 października 2014

mój doktor właśnie zlecił mi, bym zaczął zabijać ludzi... No, może niedokładnie tymi słowami. Powiedział, że muszę zredukować stres w moim życiu. Jak dla mnie to to samo.

Było minęło mówią  a tak na... teksty

liliii dodano: 26 października 2014

Było minęło mówią, a tak na prawdę to wszystko jest i nie mija, bo każda chwila, każde wspomnienie, dobre czy złe zostaje w środku jako wspomnienia, obrazy malowane czasem spędzanym z ludźmi...

Wierzę w słońce  nawet gdy nie... teksty

liliii dodano: 26 października 2014

Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci. Wierzę w miłość nawet gdy jej nie czuję. Wierzę w Boga nawet gdy milczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV