głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liliii szczęście to miłe uczucie. wtedy gdy w pełni umiesz z niego korzystać. uczysz się całe życie ale i tak popełniasz błędy. . Każdy czasem siedząc na parapecie w z

liliii

liliii.moblo.pl
szczęście to miłe uczucie. wtedy gdy w pełni umiesz z niego korzystać. uczysz się całe życie ale i tak popełniasz błędy.
szczęście to miłe uczucie. wtedy... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

szczęście to miłe uczucie. wtedy gdy w pełni umiesz z niego korzystać. uczysz się całe życie, ale i tak popełniasz błędy.

. Każdy czasem siedząc na parapecie... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

. Każdy czasem siedząc na parapecie, w za dużym swetrze, kieliszkiem wina i beznadziejnym filmem w telewizji, zadaje sobie pytanie: gdzie się podziało moje życie?

Przestan juz się gapic w to lustro i... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

Przestan juz się gapic w to lustro i zobacz ilu ludzi zraniłaś ! ; |

wstałam o pierwszej po południu... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

wstałam o pierwszej po południu , nietypowa pora dla mnie .oglądałam telewizję i słuchałam muzyki . potem wyszłam na dwór wypić piwo z przyjaciółmi . uśmiechałam się , żartowałam... potem wróciłam do domu , weszłam do łazienki . spojrzałam w lustro z uśmiechem na twarzy . ale nie trwał on długo . usiadłam i zaczęłam płakać . łzy spływały po mojej twarzy jak opętane , łapczywie chwytałam powietrze . to był piękny dzień , a i tak , jak każdy inny skończył się tym samym . wiesz co to ? to tęsknota . za Tobą . mimo że otacza mnie tak dużo ludzi , mimo że uśmiecham się tak często - jestem samotna .

Ale spotkałam go i to właśnie... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

Ale spotkałam go i to właśnie uczyniło moje obecne życie takim dziwnym. Zakochałam się w nim, gdy byliśmy razem, lecz pokochałam go jeszcze bardziej w latach, gdy dzieliły nas tysiące kilometrów. Nasza historia składa się z trzech części: początku, środka i końca. I choć w ten sposób rozwija się każda historia, nadal nie mogę uwierzyć, że nasza nie będzie trwała wiecznie.

zapytał mnie młodszy brat co z tego... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

zapytał mnie młodszy brat co z tego wyniknie : chłopak + dziewczyna , i dał mi trzy odpowiedzi " dziecko , milosc , ♥ " . Ja odpowiedziałam " nic z tych rzeczy , miłosc nie istnieje mój mały to jedynie iluzja " .

Stało się. Skrzywdził osobę... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

Stało się. Skrzywdził osobę, którą tak bardzo ukochał. Z tego powodu nie był w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Wiedział, że w tej chwili powinien siedzieć na niewygodnym szpitalnym krześle i trzymać Anię za rękę. Nie potrafił. Nie był w stanie podnieść się i wstać z tego cholernego łóżka. Możliwe, że jego dziewczyna w tej chwili walczyła o życie.

mogę zrobić wszystko  tak... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

mogę zrobić wszystko, tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

sama obecność przyjaciela  jest... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

sama obecność przyjaciela, jest bezcenna.

  uśmiechnij się i nie pokazuj  że... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

` uśmiechnij się i nie pokazuj, że Cię skrzywdził! ` ♥

    Kochasz go nadal prawda?   Skąd... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

` - Kochasz go nadal prawda? - Skąd Ci to przyszło do głowy?! - Widzę, wciąż gdy słyszysz jego imię błyszcza Ci się oczy Uśmiechasz się tak specyficznie i nabierasz rumieńców. - To wspomnienia. Ale tak kocham go. - To mu to powiedz! - żeby miał mnie za idiotkę? i jeszcze miał satysfakcje ze wygrał? o nie. - to chcesz żeby tak odszedł? być może na zawsze? z inna?! - jeśli to da mu szczęście to tak. - aj niech żałuje, ze tego nie słyszy, idiota nie wie co stracił. ` ♥

  przyjaciół trzymam w sercu   nie... teksty

liliii dodano: 21 grudnia 2010

` przyjaciół trzymam w sercu , nie w pinezkach na nk .`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV