głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liliii Słuchawki znów są splątane herbata za gorąca a Ty znów się nie odzywasz.. Jako podsumowanie minionego roku napiszę Twoje imię drukowanymi literami. bo mimo iż p

liliii

liliii.moblo.pl
Słuchawki znów są splątane herbata za gorąca a Ty znów się nie odzywasz..
Słuchawki znów są splątane... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

Słuchawki znów są splątane, herbata za gorąca, a Ty znów się nie odzywasz..

Jako podsumowanie minionego roku... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

Jako podsumowanie minionego roku - napiszę Twoje imię drukowanymi literami. bo mimo iż pojawiłeś się dopiero w jego połowie, uczyniłeś go przełomowym.

mogłabym wysłać Ci takiego smsa:... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

mogłabym wysłać Ci takiego smsa: 'przepraszam nie mogę teraz pisać, niestety potrącił mnie samochód, wybacz, naprawdę tego nie chciałam. pa' Ty i tak napisałbyś: 'spoko, pa.'

Jak można mieć zawał  nie mając... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

Jak można mieć zawał, nie mając serca?

W następnym wcieleniu  będzie tak... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

W następnym wcieleniu, będzie tak, jak ja chcę!

 A potem   wyszeptał... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

"A potem - wyszeptał - powiedziałaś przez sen moje imię. Tak wyraźnie, że pomyślałem najpierw, iż się obudziłaś. Przewróciłaś się jednak na drugi bok, wymamrotałaś moje imię jeszcze raz i westchnęłaś. Zalała mnie fala.. sam nie wiem czego. To było niesamowite uczucie"

akurat dziś spotkałam go na... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

akurat dziś spotkałam go na mieście! co za cudowne zrządzenie losu, pomyślałam. podeszłam pewna siebie, do niego, podałam mu dłoń. - wszystkiego najlepszego. - och, dziękuję, nie spodziewałem się. - wiesz, ja też nie spodziewałam się, że Ciebie spotkam. wręczyłam mu lizaka, kwiatuszka, którego przezornie zawsze nosiłam w torbie. - pamiętasz, że to mój ulubiony, jak miło. - jak mogłabym zapomnieć, szczęścia z nią. - ona nie wie, że je lubię, ale nieważne. dziękuję jeszcze raz. i odszedł.

zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

zawsze jest trochę prawdy w każdym "ŻARTOWAŁEM", trochę wiedzy w każdym "NIE WIEM", trochę emocji w każdym "NIC MNIE TO NIE OBCHODZI" ..i trochę bólu w każdym "U MNIE W PORZĄDKU"..

 Nagle przyszło mi do głowy  że... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

"Nagle przyszło mi do głowy, że nie mam apetytu, bo brak we mnie literackiego realizmu. Wydało mi się, że sam stałem się częścią jakiejś źle napisanej powieści."

' dlaczego za mną idziesz?... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

'-dlaczego za mną idziesz? -chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. -widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.

uśmiech to tęcza   widoczny symbol... teksty

liliii dodano: 6 stycznia 2011

uśmiech to tęcza - widoczny symbol nadziei, rozświetlający mroczne zakamarki ludzkiego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV