głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 .  talent teksty lexi89 dodał komentarz: *.* talent do wpisu 31 października 2012
to boli   tak cholernie że nieraz... teksty

lexi89 dodano: 31 października 2012

to boli , tak cholernie że nieraz , nieraz tracę oddech , zapominam o wdechu i wydechu , proste czynności stają się zbyt trudne. To tak jak gdyby nagle wszystkie komórki mego ciała zamierały w bezruchu nie pozwalając mi nawet na najmniejszy gest. Czasem , czasem jestem zbyt słaba by dać sobie radę , by pogodzić się z tym co zgotowało dla mnie życie. Walczę , wciąż na nowo i znowu , wstaję po każdym upadku, nawet po tym najgłębszym, podnoszę się , próbuję. Byłam już na samym dnie , byłam też na samym szczycie. Teraz jestem tu i jest ciężko,cholernie, ale wierzę że dam sobie radę bo przecież muszę , dla niego, by mógł spojrzeć na mnie z góry i powiedzieć 'kurwa jestem z Ciebie dumny mała' tak bardzo chciałabym by kiedyś było mi dane właśnie to usłyszeć / nacpanaaa

Zmieniam się. Zaczynając od koloru... teksty

lexi89 dodano: 28 października 2012

Zmieniam się. Zaczynając od koloru włosów, poprzez ubiór, kończąc na charakterze. Dosyć bólu, cierpienia zadawanego przez innych, dosyć traktowania mnie jak przedmiot, jak zabawkę. Koniec z moim współczuciem, naiwnością, wybaczaniem i dobrym sercem. Zabiłeś to we mnie, ty i oni.. Ci, którzy mieli być, a jednak zostawili w najgorszych momentach, potraktowali jak zbędną rzecz, zawiedli, sprawili, że przestałam wierzyć w ludzi..

Jedyne co ze mną zostanie do końca... teksty

lexi89 dodano: 28 października 2012

Jedyne co ze mną zostanie do końca to wspomnienia, nie ty, nie On czy Ona.. Zostaną chwile zatrzymane na fotografii, w pamięci, w sercu...

Spojrzałeś na mnie po raz ostatni..... teksty

lexi89 dodano: 28 października 2012

Spojrzałeś na mnie po raz ostatni.. Z wielką miłością w oczach, z czułością, która czasem powodowała ciarki na moim ciele.. Ale w Twoim spojrzeniu były też łzy, niepewność, żal do samego siebie, złość na mnie. W moich oczach dostrzegłeś tylko ból. Po raz kolejny zawiodłam się na człowieku, na bliskiej osobie. Kolejny raz ktoś zadał mi cios prosto w serce.. Szkoda, że byłeś to ty..

Zawieszam. teksty

lexi89 dodano: 13 października 2012

Zawieszam.

Lubię wielu ludzi  ale nie... teksty

lexi89 dodano: 13 października 2012

Lubię wielu ludzi, ale nie wszystkich. Dużo potrafię wybaczyć, ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci, których lubię wiedzą o tym. Ci, których nie lubię, to zauważają. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę.
Autor cytatu: wyluzuuujxd

REAKTYWACJA NASZEGO CZATU! WPADAĆ... teksty

lexi89 dodano: 11 października 2012

REAKTYWACJA NASZEGO CZATU! WPADAĆ, ROZMAWIAĆ, NAWIĄZYWAĆ NOWE ZNAJOMOŚCI. BUŹKA WAM, MORDECZKI! (pisz /j pod numer 37110202)
Autor cytatu: schooki

 Jeśli ktoś znika z Twojego życia... teksty

lexi89 dodano: 10 października 2012

"Jeśli ktoś znika z Twojego życia i wiesz, że już nigdy go nie zobaczysz możesz napisać wszystkie rzeczy, których nie mogłeś powiedzieć, albo nie chciałeś. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie a może zawierać jedno słowo. Napisz to do człowieka, który odszedł, ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz, spal to. Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji.."

 Pomogę Ci. Nie płacz  niewiele... teksty

lexi89 dodano: 9 października 2012

"Pomogę Ci. Nie płacz" niewiele myśląc mocno ją przytuliłam. "Powiedz mi.. Jak matka może wyrzucić swoje własne dziecko? Jak może wybrać obcego faceta? Jak może wybrać alkohol?" spojrzała na mnie ze łzami w oczach. "Zostałam sama" szepnęła. "Nie jesteś sama.. Masz Jego, masz dziewczynki. Oni Cię potrzebują. Poradzisz sobie bo nie jesteś sama.." mówiłam ostrożnie dobierając słowa. "A ty? Co z Tobą? Nie powinnaś się tak denerwować. Nie możesz.." w jej oczach zobaczyłam ból. "Ja sobie poradzę. I pamiętaj.. Mnie też masz. Na zawsze.."

I bądź.. Proszę trwaj przy mnie bo... teksty

lexi89 dodano: 5 października 2012

I bądź.. Proszę trwaj przy mnie bo sama już nie daje rady. Spadam..

Dzięki Cinuś    teksty lexi89 dodał komentarz: Dzięki Cinuś ;* do wpisu 5 października 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV