głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lexi89 I wyobraź sobie że słyszysz Jej już nie ma.. Co czujesz? Żal smutek radość? Czy obojętność bo jak każdy miałeś w jebane na Jej życie i problemy? nie miałeś czas

lexi89

lexi89.moblo.pl
I wyobraź sobie że słyszysz Jej już nie ma.. Co czujesz? Żal smutek radość? Czy obojętność bo jak każdy miałeś w jebane na Jej życie i problemy?
I wyobraź sobie  że słyszysz  Jej... teksty

lexi89 dodano: 25 maja 2013

I wyobraź sobie, że słyszysz "Jej już nie ma.." Co czujesz? Żal, smutek, radość? Czy obojętność bo jak każdy miałeś w*jebane na Jej życie i problemy?

nie miałeś czasu  na wspólną... teksty

lexi89 dodano: 14 maja 2013

nie miałeś czasu, na wspólną kawę z rana - dzisiaj pijesz ją sam. nigdy nie miałeś ochoty na wspólny spacer - dzisiaj wychodzisz sam. nie zwracałeś uwagi na moją nową sukienkę - dzisiaj już mnie nie widujesz. nie obchodził Cię nowy zapach moich perfum - dzisiaj nie czujesz mnie wcale. nie doceniałeś mnie, nie zauważałeś, przywykłeś - powiedz jak jest teraz? no właśnie, dopiero teraz zauważyłeś jak wiele straciłeś. troszeczkę za późno. || kissmyshoes

A moje dziecko? Będzie tańczyć... teksty

lexi89 dodano: 13 maja 2013

A moje dziecko? Będzie tańczyć jazz i streetdance, będzie kochać lody, bieganie, wspinaczki po drzewach, leżenie w trawie i patrzenie w gwiazdy.. Będzie popełniało swoje błędy i uczyło się na nich, będzie ścierać kolana i taplać się w błocie.. przeżywać swoje porażki wiedząc że mama jest tuż obok.. będzie mogło poczuć ból upadku jednocześnie wiedząc że nigdy nie zostanie samo.. Będzie błądzić i się odnajdywać.. Będzie miało prawo do własnych wyborów i kształtowania siebie na podstawie własnych zainteresowań, a nie czyichś niespełnionych ambicji.. Będzie dobre po mamusi, ale mniej naiwne bo to zbyt boli..I dostanie wszystko czego zapragnie nawet kosztem mnie samej.. Będzie szczęśliwe bo tak bardzo kochane..

Mówisz  że mam zajebiste życie... teksty

lexi89 dodano: 8 maja 2013

Mówisz, że mam zajebiste życie, ale tak szczerze.. Co ty do cholery o nim wiesz?

Każą mi się uśmiechać  gdy nawet... teksty

lexi89 dodano: 8 maja 2013

Każą mi się uśmiechać, gdy nawet nie wiedzą co u mnie..

Na tym świecie niewiele dni... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

Na tym świecie niewiele dni pozostało mi już..

A kiedy umrę  a ty weźmiesz w... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

A kiedy umrę, a ty weźmiesz w dłoń moją fotografię, wrócisz z nią do wspomnień, uśmiechniesz się wtedy czy łza spłynie po Twojej twarzy? Hm?

Ciekawe ile łez uronisz gdy mnie... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

Ciekawe ile łez uronisz gdy mnie zabraknie...

Nigdy więcej nie pokazuj mi jak Ci... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

Nigdy więcej nie pokazuj mi jak Ci zależy. Nigdy więcej się do mnie nie zbliżaj. Zbyt wiele śladów zostawiasz. Na moim ciele, w moim sercu..

Ostatnie dni przyniosły sporo łez... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

Ostatnie dni przyniosły sporo łez, jeszcze więcej bólu, kilka sińców na ramionach, kolejne rysy na sercu.. Przyniosły zwątpienie, zabrały uczucia..

Zbudowałam mur wokół siebie. Mur... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

Zbudowałam mur wokół siebie. Mur, którego już nie przekroczysz. Nie dasz rady. Nie pozwolę Ci na to. Wystarczająco naruszyłeś już jego granice. Wzniosłam go na nowo, jest mocniejszy bo stworzony z bólu, łez i nieufności. Więc odpuść..

Siedziałam przy barze gdy w pewnej... teksty

lexi89 dodano: 5 maja 2013

Siedziałam przy barze gdy w pewnej chwili poczułam mocne szarpnięcie. Zachwiałam się próbując odzyskać pion. Po chwili spoglądałam w niebieskie oczy przyjaciela. "Co ty tu k*rwa robisz?" warknął przekrzykując muzykę. "Bawię się" odpowiedziałam wzrokiem szukając koleżanki "Puść" mruknęłam jednocześnie starając się oswobodzić z jego uścisku "Nie. Wychodzę, a ty razem ze mną" po tych słowach zaczął mnie prowadzić między ludźmi "Co ty do cholery wyprawiasz?" krzyknęłam szarpiąc się "Dbam o Ciebie. Przestań się szarpać to nic nie da. Wiesz, że ze mną nie wygrasz" zaciskając mocniej dłoń na moim ramieniu wyprowadził mnie z klubu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV