głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lexi89 'Cześć Mała. Co u Ciebie? Ze dwa lata Cię nie widziałem..' złapał mnie za rękę i mocno przytulił. 'No hej..' mruknęłam wtulając się w Niego mocniej. 'Tęskniłam.

lexi89

lexi89.moblo.pl
'Cześć Mała. Co u Ciebie? Ze dwa lata Cię nie widziałem..' złapał mnie za rękę i mocno przytulił. 'No hej..' mruknęłam wtulając się w Niego mocniej. 'Tęskniłam..' wys
'Cześć Mała. Co u Ciebie? Ze dwa... teksty

lexi89 dodano: 9 marca 2014

'Cześć Mała. Co u Ciebie? Ze dwa lata Cię nie widziałem..' złapał mnie za rękę i mocno przytulił. 'No hej..' mruknęłam wtulając się w Niego mocniej. 'Tęskniłam..' wyszeptałam. 'Źle wyglądasz..' odsunął mnie od siebie i zmierzył spojrzeniem 'Co się dzieje?' spytał poważnie zmartwiony. 'Lecę na pysk. Spadam i nikt nie jest w stanie tego powstrzymać. Nie mam siły dłużej walczyć.' pierwszy raz od dłuższego czasu byłam z kimś tak szczera. 'A to?' dotknął dłonią podłużnej blizny. 'Co się stało?' dopytywał. 'Życie mnie złamało. Życie dało mi po dupie.. Zbyt mocno' w moich oczach pojawiły się łzy. 'On wie?' podniósł moją twarz patrząc prosto w moje oczy. 'Nie. Nigdy się nie dowie. To już nie Jego sprawa' mruknęłam unikając Jego spojrzenia. 'On nie, ale Ja muszę wiedzieć.. Chodź na kawę' wziął mnie za rękę ciągnąc za sobą. Wiedziałam, że chwila z Nim choć na chwilę pomoże mi o wszystkim zapomnieć. Kiedyś przecież był cholernie ważny.. Nadal jest..

Zrywałam znajomości  a Oni tak po... teksty

lexi89 dodano: 8 marca 2014

Zrywałam znajomości, a Oni tak po prostu odchodzili. Nie walcząc, jakby Im nie zależało. Została Ich trójka. Trójka, która nie odpuściła. Trójka, która dzięki swojej dociekliwości poznała powody mojego zachowania. Trójka najwierniejszych, prawdziwych..

 1  'Mam Was dosyć. Zostawcie mnie..... teksty

lexi89 dodano: 8 marca 2014

(1) 'Mam Was dosyć. Zostawcie mnie.. Dajcie mi święty spokój do cholery.. Nie zależy mi. Nie potrzebuje tych znajomości' mój krzyk roznosił się w całym mieszkaniu. Pod powiekami gromadziły się łzy, którym nie dałam spłynąć. Patrzyli na mnie z niedowierzaniem. W ich oczach widziałam strach i ból. Ból, który właśnie ja Im zadałam, na który nie zasłużyli. Zamiast wyjść podeszła do mnie i mocno przytuliła. ‘Nigdy Cię nie zostawię. Jesteś dla mnie jak siostra. Jesteś wszystkim. I możesz Nas wyrzucać, możesz wypchnąć za drzwi, a my i tak wrócimy oknem. Żadne z Nas Cię z tym nie zostawi. Poradzimy sobie ze wszystkim’ obiecywała. Stanęli tuż za Nią.

 2  ‘Ja sobie nie poradzę. Nie... teksty

lexi89 dodano: 8 marca 2014

(2) ‘Ja sobie nie poradzę. Nie potrafię już. A nie będę Was ranić, nie będę Wam zabierać czasu. Wiadomo, że jest tylko jedno zakończenie’ szepnęłam czując ból rozdzierający mnie od środka. ‘Masz rację’ mruknął ‘Przejdziemy przez to razem. Stojąc za Tobą murem. Łapiąc Cię, gdy upadniesz. Wygramy. To jest jedyne zakończenie.’ wyciągnął w moją stronę ręce, a ja chwilę później wsunęłam się w Jego ramiona marząc aby się nie mylił i dziękując za to, że Ich mam. Mimo trudnego charakteru. Mimo wszystko..

Jeśli kiedykolwiek zapytasz co u... teksty

lexi89 dodano: 7 marca 2014

Jeśli kiedykolwiek zapytasz co u mnie odpowiem, że sobie radzę. Choćby miało to być największe kłamstwo nigdy już nie okażę słabości..

Już nigdy w życiu nie będę... teksty

lexi89 dodano: 7 marca 2014

Już nigdy w życiu nie będę prosić o pomoc. Nikogo..

„ Nie jestem detektywem.. ale On... teksty

lexi89 dodano: 6 marca 2014

„-Nie jestem detektywem.. ale On kochał tę kobietę. Może ktoś próbował ich rozdzielić.. -Nie byli razem. Miał wiele innych.. -Wątpię.. Może tylko Ona nie wierzyła w Jego miłość.. -Jeśli tak bardzo Ją kochał, to dlaczego Go odtrąciła? -Nie czuła się Go warta.. -Skąd ta pewność? -Bo wiem jak to jest…’

Trudno jest wracać do miejsc  w... teksty

lexi89 dodano: 28 luty 2014

Trudno jest wracać do miejsc, w których kiedyś wydarzyło się tak wiele. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Czasami to  że się dystansujesz... teksty

lexi89 dodano: 27 luty 2014

Czasami to, że się dystansujesz, nie oznacza, że Ci nie zależy. Po prostu w niektórych momentach doceniamy sprawę z większej odległości, kiedy widzimy jej całokształt, a nie tylko część. Nie to, że o Tobie nie myślę, bo myślę codziennie, ale jeśli nie nabiorę powietrza nie przesiąkniętego Twoim zapachem, to nigdy nie będę wiedzieć jak wiele dla mnie znaczysz./esperer
Autor cytatu: esperer

Nawet gdybyś chciała nie jesteś w... teksty

lexi89 dodano: 26 luty 2014

Nawet gdybyś chciała nie jesteś w stanie mi pomóc. Już nie..

I wiem  że nawet gdybym błagała... teksty

lexi89 dodano: 23 luty 2014

I wiem, że nawet gdybym błagała Cię o pomoc to i tak nie podałabyś mi swojej dłoni..

To nie to  że z czasem przestaję... teksty

lexi89 dodano: 21 luty 2014

To nie to, że z czasem przestaję boleć, po prostu z czasem obojętniejesz. Nie pamiętam, który to raz ktoś ode mnie odszedł, że nie uroniłam ani jednej łzy, choć serce łamało się po raz tysięczny. Patrzyłam jak znowu tracę ważną osobę i nic, nie próbowałam jej nawet zatrzymać, po prostu stałam i wiedziałam, że nie mogę już płakać, robiłam to przecież tyle razy. Po pewnym czasie nie chcesz już nawet wiedzieć czemu się skończyło, co było powodem zmiany decyzji, to przecież bez znaczenia. Przyjmujesz fakt, że wszyscy odchodzą, tak jest, Ty taka jesteś. Nikt nie zostaję na dłużej./esperer
Autor cytatu: esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV