głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Urodzinoooooowo :D teksty

lexi89 dodano: 27 grudnia 2013

Urodzinoooooowo :D

Są kiedy potrzebuje  kiedy płaczę... teksty

lexi89 dodano: 26 grudnia 2013

Są kiedy potrzebuje, kiedy płaczę, kiedy nie daję rady. Zawsze pojawiają się gdy nie umiem podnieść się po upadku. Tylko ich trójka potrafi w kilku słowach postawić mnie do pionu. Tylko Oni mimo wszystko są obok, trwają bez względu na mój trudny charakter i głupie myśli. Tylko Oni zostali z tak wielu, którzy mieli być zawsze. Tylko Oni dotrzymali słowa i są. Tylko na Nich mogę liczyć..

Weszła do mnie do pokoju jak do... teksty

lexi89 dodano: 26 grudnia 2013

Weszła do mnie do pokoju jak do siebie. Bez słowa usiadła obok mnie na łóżku, przyciągnęła mnie do siebie i przytuliła. ‘Wykończysz się’ szepnęła nie luzując uścisku. ‘Każdy na to czeka’ mruknęłam ocierając łzy. ‘Musisz się podnieść. Jeśli nie dla siebie to dla mnie. Bo ja Cię potrzebuje. Przecież wiesz..’ prosiła. Podniosłam głowę spoglądając w jej oczy. ‘Masz Lenkę, masz Jego. Po co Ci ja?’ spytałam patrząc z oczekiwaniem. ‘Bo obiecałyśmy sobie być. Zawsze. I mimo, że potrafimy nie gadać pół roku to dotrzymujemy tej obietnicy. Bo Cię lubię. Nawet kosiam. O tak..’ pokazała na palcach małą proporcję. Na moich ustach pojawił się uśmiech. Rozbroiła mnie. Tylko Ona tak potrafi. Ona i nikt inny…

Jeśli nie możesz inaczej  udawaj... teksty

lexi89 dodano: 26 grudnia 2013

Jeśli nie możesz inaczej, udawaj, że radzisz sobie w życiu. | Jodi Picoult
Autor cytatu: yezoo

Nauczyliście mnie wątpić. Przez... teksty

lexi89 dodano: 21 grudnia 2013

Nauczyliście mnie wątpić. Przez Was zmieniłam się nie do poznania.. Zniszczyliście we mnie to co kochałam najbardziej. I właśnie tego nigdy Wam nie wybaczę..

Przegrałam wczoraj i dziś.... teksty

lexi89 dodano: 21 grudnia 2013

Przegrałam wczoraj i dziś. Przegrałam ostatni tydzień, miesiąc, rok.. Przegrałam całe życie. Przegrałam siebie..

'Wiesz..' powiedział 'Dobrze grasz..... teksty

lexi89 dodano: 20 grudnia 2013

'Wiesz..' powiedział 'Dobrze grasz.. Gdy patrzy się na Ciebie z boku widzi się szczęśliwą osobę.. Zdradzają Cię oczy.. Tylko te oczy.. Oczy masz przeraźliwie smutne.. Aż do bólu..'

'Let the rain wash away all the pain... teksty

lexi89 dodano: 9 grudnia 2013

'Let the rain wash away all the pain of yesterday..' / Diddy

 Patrzysz jak kroczy człowiek... teksty

lexi89 dodano: 9 grudnia 2013

"Patrzysz jak kroczy człowiek, który stracił wszystko.."

Przełamałam dumę pisząc i... teksty

lexi89 dodano: 9 grudnia 2013

Przełamałam dumę pisząc i prosząc o pomoc. Wy mieliście jej za dużo by podać mi dłoń..

 1  Tamtego dnia płakałam jak... teksty

lexi89 dodano: 9 grudnia 2013

(1) Tamtego dnia płakałam jak jeszcze nigdy. Walił mi się świat. Wszystko o co walczyłam całe życie, na moich oczach zamieniało się w gruzy. Wieczorem wyszłam z domu, a łzy uniemożliwiały mi widoczność. Mimo tego wysłałam kilka smsów. Kilkanaście minut później znalazłam się nad Wisłą. Wysypałam tabletki z fiolki na dłoń, chwilę później biorąc kilka do ust i popijając. W mojej głowie przewijały się wspomnienia powodując większy ból. Czułam jak cierpienie rozsadza moje ciało i serce. Podniosłam dłoń z tabletkami do ust. Nie zdążyłam wykonać następnego ruchu gdy ktoś złapał mnie za rękę i podciągnął w górę do pozycji stojącej. Na przeciw mnie stały dwie osoby. Dziewczyna z chłopakiem. 'Musisz żyć' usłyszałam jednocześnie czując szarpanie dłoni. Chwilę później tabletki leżały w śniegu. 'Ile wzięłaś?' spojrzeli na mnie z przerażeniem. 'Za mało' szepnęłam zwijając się z bólu i żalu. Wziął mnie na ręce i mocno do siebie przytulił próbując dać mi ukojenie.

 2  Jego siostra patrzyła na mnie z... teksty

lexi89 dodano: 9 grudnia 2013

(2) Jego siostra patrzyła na mnie z niepewnością w oczach. Zabrali mnie do siebie i całą noc przesiedzieli ze mną, nie dając mi zasnąć i pozwalając się wypłakać. Tamtej nocy uratowali mi życie. Tamtej nocy tylko Oni zareagowali bez słowa, bez zbędnych pretensji. Tylko Oni znali mnie na tyle dobrze, że wiedzieli gdzie szukać. Tamtej nocy zrozumiałam, że bez względu na to jakie będziemy mieć relacje Oni zawsze będą..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV