głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 Gdy jesteś dopiero co pełnoletni przebiegasz przez ulicę na czerwonym bo jesteś pewien że to nadjeżdżający samochód rozbije się o Ciebie że chodnik z perspektyw

leoox33

leoox33.moblo.pl
Gdy jesteś dopiero co pełnoletni przebiegasz przez ulicę na czerwonym bo jesteś pewien że to nadjeżdżający samochód rozbije się o Ciebie że chodnik z perspektywy s
Gdy jesteś dopiero co pełnoletni... teksty

leoox33 dodano: 4 września 2012

Gdy jesteś dopiero co pełnoletni, przebiegasz przez ulicę na czerwonym, bo jesteś pewien, że to nadjeżdżający samochód rozbije się o Ciebie, że chodnik z perspektywy siódmego piętra jest gumowy, że każdy wypity alkohol w Twoim organizmie zamienia się w wodę, że możesz przyjąć więcej związków chemicznych niż szklarnia, bo Twój mózg jest kuloodporny i nieprzerwanie stabilny. Nic nas nie rozkruszy. Mamy po osiemnaście lat i moglibyśmy jeść szkło bez kaleczenia ust, pić kwas, wyskakiwać z okna tylko po to, aby wzbić się do lotu. — Jakub Żulczyk

Powiedz dlaczego czekam na telefon... teksty

leoox33 dodano: 4 września 2012

Powiedz dlaczego czekam na telefon Dlaczego nieme obłoki Płyną do mnie z daleka i topnieją. Dlaczego miłość tknęła nas, Dlaczego płaczę pierwszy raz, Dlaczego chcę Ciebie teraz, nie wiem.

znowu ucieczka wydaje sie najlepszym... teksty

leoox33 dodano: 4 września 2012

znowu ucieczka wydaje sie najlepszym rozwiazaniem .. choc nie wiem na jak dlugo ..

http:  www.youtube.com... teksty

leoox33 dodano: 27 sierpnia 2012

Wiesz jakie jest moje marzenie?... teksty

leoox33 dodano: 27 sierpnia 2012

Wiesz jakie jest moje marzenie? Pragne zobaczyc jak wreszcie tracisz tą jebana kontrole i pokazujesz mi jak bardzo kochasz.

Dobrze jest miec kogos przy sobie... teksty

leoox33 dodano: 27 sierpnia 2012

Dobrze jest miec kogos przy sobie, troche drobnych w kieszeni i papierosy , tak na zaś.

A co bys zrobiła  gdybym sie przy... teksty

leoox33 dodano: 27 sierpnia 2012

A co bys zrobiła, gdybym sie przy Tobie rozpłakała? Przeciez Ty mnie w ogóle nie znasz! Wiec nie wiesz jak nalezy ze mna postepowac.Nikt nie wie.

I nie wazne jaka bedzie pogoda.Czy... teksty

leoox33 dodano: 26 sierpnia 2012

I nie wazne jaka bedzie pogoda.Czy bedzie cholernie ciepło, czy moze nie. Ja i tak wezmę Cie za reke i pojde z Toba na ten pieprzony spacer posród deszczu i błyskawic.

I gdybym tylko mogła dobiłabym... teksty

leoox33 dodano: 26 sierpnia 2012

I gdybym tylko mogła dobiłabym targu z Bogiem. Oddałabym mu z powrotem wszystkich znajomych, komórke, laptopa , pieniadzę a nawet cała rodzine. Mogłabym całe zycie nie palic,nie pic, nie ubierac sie modnie, nie imprezowac. Nie musiałabym miec dobrego samochodu ani wysoko płatnej pracy. Baa, nawet z Dumli mogłabym całkowicie zrezygnowac. Gdyby tylko w zamian za to wszystko Bog zagwarantowałby mi Ciebie na zawsze.

Chodze tu i tam   jestem ale nie... teksty

leoox33 dodano: 26 sierpnia 2012

Chodze tu i tam , jestem ale nie słucham, nie odpowiadam na pytania, czasem płacze, jestem ubrudzona kawą, pije duzo kawy, pije kawe w niemożebnych ilosciach, gubie papierosy na chodnikach , nie pamietam co robiłam godzine temu, czas przecieka mi przez palce, nie potrafie powiedziec jaki dzis mamy dzien, zasypiam siedzac na parapecie, nie za bardzo wiem co mam na sobie , gdzies zgubiłam swiadomosc, wiesz, tak cholernie mi Ciebie brakuje...

I chciałabym  zeby ktos zwyczajnie... teksty

leoox33 dodano: 26 sierpnia 2012

I chciałabym, zeby ktos zwyczajnie powiedział mi, ze mnie kocha. Mogłoby to byc czyste kłamstwo, ale mimo to chciałabym choc przez ułamek sekundy miec nadzieję, ze ktos jeszcze moze mnie pokochac.

Jestem  funkcjonuje  a przynajmniej... teksty

leoox33 dodano: 26 sierpnia 2012

Jestem, funkcjonuje, a przynajmniej udaje, ze funkcjonuje, palę, czytam, bardzo dużo czytam, rozlewam wino, zapominam o czym ludzie przy mnie rozmawiają, sama bardzo rzadko z nimi rozmawiam, oddycham, staram się ,czasami już nie wytrzymuje, kręcę sobie sznur na szyje, poddaje się, upadam, wstaje, muszę wstać ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV