głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lenkaaaaxd jestem oazą spokoju..pier.olonym k.rwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zjebiście spokojnej tafli je.anego jeziora. Daje ci serce na talerzu . Ta dzięki

lenkaaaaxd

lenkaaaaxd.moblo.pl
jestem oazą spokoju..pier.olonym k.rwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zjebiście spokojnej tafli je.anego jeziora.
jestem oazą spokoju..pier.olonym... teksty

lenkaaaaxd dodano: 22 kwietnia 2011

jestem oazą spokoju..pier.olonym k.rwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zjebiście spokojnej tafli je.anego jeziora.

 Daje ci serce na talerzu .    Ta... teksty

lenkaaaaxd dodano: 22 kwietnia 2011

-Daje ci serce na talerzu . - Ta ,dzięki ,ale nie jestem głodna .

nikt nie będzie mówił mi jak żyć... teksty

lenkaaaaxd dodano: 22 kwietnia 2011

nikt nie będzie mówił mi jak żyć bo tylko ja mogę decydować o tym jak zakończę ten syf !

tylko z nim mogę liczyć pestki w... teksty

lenkaaaaxd dodano: 22 kwietnia 2011

tylko z nim mogę liczyć pestki w arbuzie, chmury na niebie, ziarenka piasku na plaży

trochę wina  żeby zapomnieć. kilka... teksty

lenkaaaaxd dodano: 22 kwietnia 2011

trochę wina, żeby zapomnieć. kilka papierosów, żeby zrozumieć. paczka chusteczek, żeby wypłakać i nowa miłość, żeby być szczęśliwą.

20:20   myśl  pisz  całuj  marz... teksty

lenkaaaaxd dodano: 16 kwietnia 2011

20:20 - myśl, pisz, całuj, marz, dotykaj, ufaj, kochaj i te sprawy.

tak naprawdę to nie jesteś ładny... teksty

lenkaaaaxd dodano: 16 kwietnia 2011

tak naprawdę to nie jesteś ładny, nie jesteś fajny, nie jesteś miły, nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. ty jesteś ponad to, kochanie.

  cześć      no cześć      co u... teksty

lenkaaaaxd dodano: 16 kwietnia 2011

- cześć - no cześć - co u Ciebie? - a no nic nowego, wszystko po staremu ? - hmm.. wszystko po staremu ? czyli że co kochasz mnie nadal tak ?

kiedyś łączyła nas wielka... teksty

lenkaaaaxd dodano: 16 kwietnia 2011

kiedyś łączyła nas wielka miłość, dzisiaj jedynie ta sama szkoła.

gdy z nim rozmawiasz włącza się... teksty

lenkaaaaxd dodano: 16 kwietnia 2011

gdy z nim rozmawiasz włącza się status : nie przeszkadzać to ciacho się do mnie odezwało !

było już ciemno. siedziała w swoim... teksty

lenkaaaaxd dodano: 16 kwietnia 2011

było już ciemno. siedziała w swoim ulubionym miejscu gdzie mogła chociaż przez chwile odciąć się od świata . w uszach miała słuchawki i swoje ulubione nuty puszczone na maxa. na chwile zamknęła oczy , myślała o nim . o jego błękitnych oczach, nieziemskim uśmiechu, o chłopaku idealnym który nie mógł być jej. nagle poczuła że ktoś obejmuje ją . poczuła jego oddech. odwróciła się . zobaczyła jego. myślała że to tylko sen. przecież jeszcze dzień wcześniej powiedział że zakochał się w kimś . chciała coś powiedzieć ale była za bardzo zdziwiona. usłyszała tylko " pamiętasz jak mówiłem że się zakochałem ? chodziło mi o ciebie kotku . kocham cię !" nie zdążyła już nic odpowiedzieć bo uciszył ją pocałunkiem . /lenkaaaxd

kiedy mam większy problem i coś... teksty

lenkaaaaxd dodano: 15 kwietnia 2011

kiedy mam większy problem i coś mnie od środka zżera, ciesze się ze Ty grasz wtedy role przyjaciela.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć