głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lelja Mężczyzna musi zrobić pierwszy krok. Ja mogę zrobić tysiąc kolejnych ale On musi pokazać że warto. J: You really touch me whenever you feel like don't you?” A:

lelja

lelja.moblo.pl
Mężczyzna musi zrobić pierwszy krok. Ja mogę zrobić tysiąc kolejnych ale On musi pokazać że warto.
 Mężczyzna musi zrobić pierwszy... teksty

lelja dodano: 4 września 2012

"Mężczyzna musi zrobić pierwszy krok. Ja mogę zrobić tysiąc kolejnych, ale On musi pokazać, że warto."

J:  You really touch me whenever you... teksty

lelja dodano: 3 września 2012

J: "You really touch me whenever you feel like, don't you?” A: ”No I don't. I touch you a fraction of how often I'd like to."

 Czuję w Tobie coś innego  coś... teksty

lelja dodano: 3 września 2012

"Czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego, co bezustannie mnie przyciąga, coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę.

 B: Brzmisz jak zazdrosny chłopak.... teksty

lelja dodano: 3 września 2012

"B: Brzmisz jak zazdrosny chłopak. Ch: Tak, jasne. Chciałabyś. B: Nie. Ty chciałbyś. Ch: Proszę... Zapominasz, z kim rozmawiasz. B: Ty też. Czy ty... lubisz mnie? Ch: Zdefiniuj „lubić”. B: Żartujesz... Nie wierzę. Ch: A myślisz, że jak ja się czuję? Nie mogę spać. Niedobrze mi, jakby coś było w moim żołądku, latającego. B: Motyle? Nie, nie, nie, nie. To się nie może dziać. Ch: Uwierz mi, nikt nie jest bardziej zaskoczony, czy zawstydzony niż ja. B: Chuck, wiesz, że kocham wszystkie boże stworzenia i metafory, które inspirują... Ale te motyle muszą zostać wybite. Ch: Dobra. I tak nie były zbyt duże." - Chuck&Blair "Gossip Girl"

 Kiedyś nauczysz się dostrzegać... teksty

lelja dodano: 3 września 2012

"Kiedyś nauczysz się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz. I dowiesz się,że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. I zaczniesz zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami. A potem zaczniesz akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie żalem i gniewem dziecka." -Veronica A.Shoffstall, "Kiedyś"

 Po co nam pięćdziesiąt lat... teksty

lelja dodano: 3 września 2012

"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było." -Ochocki

 The most important thing is to find... teksty

lelja dodano: 2 września 2012

"The most important thing is to find out what is the most important thing." -Shunryu Suzuki

 Koncentruj się bardziej na własnym... teksty

lelja dodano: 2 września 2012

"Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji, ponieważ charakter stanowi o tym, kim naprawdę jesteś, a reputacja to jedynie to, kim jesteś w oczach innych ludzi." -John Wooden

To nie tłuszcz. To erotyczna... teksty

lelja dodano: 31 sierpnia 2012

To nie tłuszcz. To erotyczna powierzchnia użytkowa!

 Postaraj się pracować na najlepsze... teksty

lelja dodano: 31 sierpnia 2012

"Postaraj się pracować na najlepsze wspomnienia, a kiedyś w starym fotelu będziesz opowiadać je wnukom."

 Jestem spragniona Ciebie  Twoich ust... teksty

lelja dodano: 31 sierpnia 2012

"Jestem spragniona Ciebie, Twoich ust, Twoich ramion, Twojego głosu, Ciebie. "

 Są grzechy które popełniam z... teksty

lelja dodano: 31 sierpnia 2012

"Są grzechy które popełniam z uśmiechem na twarzy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć