głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Cóż za paradoks. Wie­dzieć że postępu­je się źle ale mi­mo wszys­tko da­lej to ro­bić a później uda­wać ofiarę i przep­raszać jak głupia. nienawidze siebie kurw

legalove

legalove.moblo.pl
Cóż za paradoks. Wie­dzieć że postępu­je się źle ale mi­mo wszys­tko da­lej to ro­bić a później uda­wać ofiarę i przep­raszać jak głupia.
Cóż za paradoks.  Wie­dzieć  że... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Cóż za paradoks. Wie­dzieć, że postępu­je się źle, ale mi­mo wszys­tko da­lej to ro­bić, a później uda­wać ofiarę i przep­raszać jak głupia.

nienawidze siebie kurwa. nienawidze... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

nienawidze siebie kurwa. nienawidze tej głupiej idiotki która myśli tylko o sobie. nienawidze patrzeć sobie prosto w oczy. nienawidze. gdybym mogła cofnąć czas, pewnie nie wypowiedziałabym paru słów, nie rozpoczęła kłótni, nie popełniła kilku błędów, nie zrobiła paru rzeczy.. tak strasznie sie nienawidze.. co mam zrobić by było jak dawniej? prosze, powiedz mi. \ każdy ko­lej­ny łyk wódki pa­lił jak nig­dy, każdy ko­lej­ny pa­pieros nie sma­kował jak daw­niej, każdy ko­lej­ny od­dech nie za­wierał chęci, ale przy­musu do życia ..

nie ma juz nas i nie ma juz szans ?... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

nie ma juz nas i nie ma juz szans ? .. ; (

Wiesz co chciałabym Ci powiedzieć?... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Wiesz co chciałabym Ci powiedzieć? Nie, że Cię kocham. Ani, że nienawidzę. Bo to i tak teraz nieważne. Na każde wyjawione uczucie z mojej strony, Ty reagujesz brakiem pytań. Gdybyś mnie wysłuchał i patrzył uważnej w moje oczy, które tak uwielbiasz już dawno odkryłbyś tą prawdę. Prawdę, którą te oczy wykrzykują za każdym naszym spotkaniem... Podziękowałabym Ci. Za każdą łzę, za każdą nieprzespaną noc, za ból i tą cholerną rozłąkę. I gdybym mogła wybierać, chciałabym to przeżyc raz jeszcze, by po wszystkim usłyszeć znowu, że tak cholernie za mną tęskniłes..

najpierw chcieliśmy być   się nie... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

najpierw chcieliśmy być - się nie udało. Zatem później postanowiliśmy odejść - to też nam nie wyszło. a teraz stoimy gdzieś pomiędzy i z braku pomysłu co dalej, bawimy się w uczucia..

tak mi w chuj bardzo przykro... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

tak mi w chuj bardzo przykro, przepraszam :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

'W moim innym świecie jest inna... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

'W moim innym świecie jest inna prawda, tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia, może dobrze, że los nie postawił na nas bo tu czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.'

czemu mnie zostawił ? czemu się... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

czemu mnie zostawił ? czemu się oddalił ? ..

W sercu czuję chłód i nie przez... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

W sercu czuję chłód i nie przez temperaturę powietrza. Brak słów, samotność depcze mi po piętach, krew zamarznięta w żyłach przestała już krążyć. Tyle marzeń, planów zostało w przeszłości, nic nie miało prawa nas rozłączyć. A jednak czar prysł, zły duch porażek nocą rozdaje w mej głowie karty. Nadszedł największy czas by wypełnić życie szczęściem. Mieć dla kogo żyć - to najważniejsze, na trwałym fundamencie chciałabym wykreować grunt, chciałbym móc odnaleźć w życiu słońce pośród burz, nie chcę słuchać słów bez pokrycia z prawdą - znasz to uczucie jakby w twarz pluła Ci ludzka zazdrość?

tak strasznie jak dzisiaj chyba sie... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

tak strasznie jak dzisiaj chyba sie nigdy nie czułam :(

miłość nie wybiera  podobno.... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

miłość nie wybiera, podobno. dlatego tak bardzo boję się , że dys­tans, który nas dzieli nas rozłączy. mo­je życie nab­rało sen­su, do­piero wte­dy, kiedy spot­kałam Ciebie. nie zostawiaj mnie. nigdy. bądź zawsze. jes­teś dla mnie wszys­tkim. chwyć moją dłoń i za­bierz gdzieś da­leko, tam , gdzie nie będzie ni­kogo po­za na­mi. błagam. kocham Cię. cholernie. mogę Ci to wykrzyczeć, w każdym języ­ku świata, po ko­lei, co raz głośniej. ale to i tak nie wy­razi te­go jak bardzo. ♥

  mo­że Nasz związek nie jest... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

- mo­że Nasz związek nie jest wca­le ta­ki sza­lony, jak się wy­daje. Może tak właśnie wygląda spot­ka­nie tor­na­da z wul­ka­nem. Wiem tyl­ko, że za bar­dzo cię kocham, by cho­ciaż odejść i zapomnieć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV