głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove znowu nie rozmawiamy. znowu wróciły czasy gdy nie potrafisz nawet napisać głupiego smsa pijąc do nieprzytomności. znowu nie piszesz codziennego 'Kocham Cię'. zn

legalove

legalove.moblo.pl
znowu nie rozmawiamy. znowu wróciły czasy gdy nie potrafisz nawet napisać głupiego smsa pijąc do nieprzytomności. znowu nie piszesz codziennego 'Kocham Cię'. znowu masz n
znowu nie rozmawiamy. znowu wróciły... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

znowu nie rozmawiamy. znowu wróciły czasy gdy nie potrafisz nawet napisać głupiego smsa pijąc do nieprzytomności. znowu nie piszesz codziennego 'Kocham Cię'. znowu masz na mnie wyjebane. znowu ja szlajam się po osiedlu pijąc. znowu nie wiem co z Nami , a podświadomość podpowiada mi , że to już koniec.

graj dalej Mała  graj. udawaj... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

graj dalej, Mała , graj. udawaj , że wszystko jest okej - ja Ci nie bronię. bo jesteś za pusta by usiąść i zastanowić się nad życiem i nad tym , że tak sprawnie sama je sobie pierdolisz

nie pytaj mnie 'po co  na co... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

nie pytaj mnie 'po co , na co , dlaczego ? '. nie jestem z tych tłumaczących się

żyją na dworcach  przystankach... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

żyją na dworcach , przystankach, chodnikach. jedni to alkoholicy, inni uzależnieni od tego ścierwa jakim są narkotyki, a jeszcze inni to Ci , którzy nie mają domów. nie mów o nich margines społeczny - widocznie nikt nie dał im szansy na lepsze życie. bo gdybyś choć raz spróbował podać im rękę , uwierz - wykorzystaliby tą pomoc

Jestem czasem zmęczona. Stertami... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Jestem czasem zmęczona. Stertami niedomówień, złogami niewypowiedzianych słów, rozmowami odłożonymi na nieistniejące Potem, zdaniami urwanymi w połowie, w trzech czwartych, w pięciu siedemnastych.

 Co z Nim ?  Nie ma go.  Jak to ?... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

- Co z Nim ? - Nie ma go. - Jak to ? - Nie ma i nie będzie.

Skazani na miłość która nigdy... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Skazani na miłość, która nigdy się nie spełni

jest mi źle. nie ważne że kiedyś... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

jest mi źle. nie ważne ,że kiedyś wszystko się ułoży, ważne co jest teraz.! nie pieprzcie mi ,że jestem za młoda na miłość , bo to nieprawda. nikt nie jest za młody tak samo jak nikt nie może być na nią za stary.

Bez konsekwencji bez granic bez... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Bez konsekwencji, bez granic, bez odpowiedzi na zasadnicze pytania.

 co robisz? pakuję się . nie... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

-co robisz?- pakuję się . nie widać? - wyjeżdżasz? dokąd? - tam gdzie nie ma zdrady , odrzucenia , nieodwzajemnionej miłości , zazdrości . Kiedyś każdy tam trafi . A ja myślę ,że mój czas właśnie nadszedł , tylko ,że po prostu ktoś o mnie zapomniał i muszę sama dać sobie rade.

dlaczego zacząłeś się mną... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

dlaczego zacząłeś się mną interesować , dopiero wtedy jak dałam sobie z tobą spokój? zaczęłam już powoli zapominać , gdy mijałam Cię na szkolnym korytarzu moje serce nie zaczynało już bić jak szalone a nogi nie stawały się jak z waty . na to ,żeby zapomnieć poświęciłam wiele miesięcy , setki nieprzespanych nocy i miliony wylanych łez. udało mi się to i jestem z siebie dumna ! a ty jak zawsze musisz wszystko skomplikować .

kiedyś to wszystko co do Ciebie... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

kiedyś to wszystko co do Ciebie czuję , stanie się tylko wyblakłym wspomnieniem . zawsze będę myśleć o Tobie jako o kimś wyjątkowym , ale na tym się skończy. nie będę płakać po nocach , tylko dlatego ,że prawdopodobnie nawet nie wiesz o moim istnieniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV